KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz widać, żę mówiąc to aż się zagotował...dosłownie
0
@BarcaInfo no i tyle w temacie. zamykamy temat ZP. dziekuje.
1
@KSSniper zgadzam się...jeszcze miała z Xavim fajne.
edit:
https://64.media.tumblr.com/62baae150973fa4efab50df6b459df81/0cf5718cacbc3b89-1a/s1280x1920/9cf841f8ec9405fa376c2f3a7bc65490fa51acc7.jpg
7
@GeneralXavi Gdy ktoś zmusza Cię do czegoś dla Twojego dobra - bierz nogi za pas i uciekaj!" - Milton Friedman
0
@dziaraka
Ozil: https://www.fcbarcelona.com/en/football/womens-football/players/1263586/jenni-hermoso
Griezmann: https://www.fcbarcelona.com/en/football/womens-football/players/818649/pereira
17
Alexia
Via.Barca Live
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/262512186_317660503692737_8259631099675809825_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=JK2sLLTTekAAX_mX7M1&tn=-YaYZCmmTqHyfXl-&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=3c511ff6cd9b40ffc632d8fa2eaded45&oe=61ABEB1B
0
@Mathew86 nieślubny syn, kto jest święty niech pierwszy rzuci kamieniem :D
0
@Szakalaka12369 nigdy nie będę kibicował ani jednemu ani drugiemu...mogę oglądnąć i ot tyle.
0
@eckov nie wiem czy słyszeliście taki żart- Tusk ma więcej punktów niż Legia!.
Boki zrywać, w co drugim komentarzu to czytałem.
2
@amanter akurat tej teorii jakoś nie podważam, ale że Pele gada, i gada dużo to nic nowego, a tym bardziej że często bzdury gada...więc nijak argument.
0
po co tego paryskiego ryja pokazują co chwile...? o szejku mowie
0
@Kredon czyli fejk goni fejka ;)
2
@michal26 może i tak być, ja puszki zbieram do osobnej reklamówki, jak się zapełni wieszam na płocie i po paru dniach jej niema bo Pan szanowny zbieracz je zawija.
9
@Gwyn najgorzej jak się żonki, laski, kochanki zaczynają bawić w statystki jakoby się wielce znały ;)
5
@FCBparasiempre dlaczego zaraz pycha? kasy ma na parę pokoleń, więc tu nie chodzi o materialne potrzeby. Nie pomyślałeś, że właśnie to może być ambicja? Ambicja, która doprowadziła go do takich liczb jakie wykręcił? Inaczej by nie był w tym miejscu gdzie jest w tym wieku.
3
@Kluivert_P dajecie się na te trolle nabierać, konto 2 dni, i oczywiście standardowe pytanie dla gównoburzy.
0
Dobrze, że dziś zakończy się ta saga z tym pseudo-plebiscytem, który dzieli kibiców u nas prawie jak polityka i prawie jak temat covidowy. Na szczęście "prawie" robi wielką różnicę.
15
Komentarz usunięty
0
@Sau_Ron kto to sztanga?
0
@Bunk420 jaki to ma zasięg?
0
@Zip kurde, no do lekarza rodzinnego bym dzwonił albo jakiegoś fizjo a nie pisał na Rambli, chociaż tu pewnie masa lekarzy i terapeutrów..
3
@deyna2018 póki co drzwi wyjściowe z pracy obstawiam, odliczając do weekendu.
1
@IronSanHybrid piękny pokaz człowieczeństwa. Bohater.
0
@AxelF Martin B. - masz nawet w tytule filmu.
0
@AxelF no dobra, ale gdzie Ty tam widzisz Vidala?
1
@amanter porównanie z du..y
1
@magic10 co albo kto byłby powodem tego bólu?
0
@DJ6 odniosłem się do zdania 1:1, autor zdania tak napisał więc odpowiedziałem na swój sposób bez domysłów, bo na jakiej podstawie Ty się domyślasz że nie miał tego na myśli i jaki był jego sens?znasz go osobiście czy jak? nie dyskredtuję Araujo w żadnym wypadku, bo mam o nim bardzo dobre zdanie i pokładam wielkie nadzieje.
100
oczywiście że to wspaniały obrońca...ale to ostatnie zdanie nie do końca: "nie ma napastnika, który byłby w stanie go przedryblować."...
0
@Herato jest to argument, jednak ja osobiście na podstawie, niektórych dotychczasowych decyzji nie potrafię zrozumieć jaki jest sposób oceniania danego piłkarza, bo mówi się że właśnie nie tylko indywidualne, a w dużej mierze osiągnięcia w postaci trofeów z klubem czy reprezentacja mają wpływ na wygraną...