0

@Pawel13sz widać, żę mówiąc to aż się zagotował...dosłownie

0

@BarcaInfo no i tyle w temacie. zamykamy temat ZP. dziekuje.

7

@GeneralXavi Gdy ktoś zmusza Cię do czegoś dla Twojego dobra - bierz nogi za pas i uciekaj!" - Milton Friedman

0

@Mathew86 nieślubny syn, kto jest święty niech pierwszy rzuci kamieniem :D

0

@Szakalaka12369 nigdy nie będę kibicował ani jednemu ani drugiemu...mogę oglądnąć i ot tyle.

0

@eckov nie wiem czy słyszeliście taki żart- Tusk ma więcej punktów niż Legia!.
Boki zrywać, w co drugim komentarzu to czytałem.

2

@amanter akurat tej teorii jakoś nie podważam, ale że Pele gada, i gada dużo to nic nowego, a tym bardziej że często bzdury gada...więc nijak argument.

0

po co tego paryskiego ryja pokazują co chwile...? o szejku mowie

0

@Kredon czyli fejk goni fejka ;)

2

@michal26 może i tak być, ja puszki zbieram do osobnej reklamówki, jak się zapełni wieszam na płocie i po paru dniach jej niema bo Pan szanowny zbieracz je zawija.

9

@Gwyn najgorzej jak się żonki, laski, kochanki zaczynają bawić w statystki jakoby się wielce znały ;)

5

@FCBparasiempre dlaczego zaraz pycha? kasy ma na parę pokoleń, więc tu nie chodzi o materialne potrzeby. Nie pomyślałeś, że właśnie to może być ambicja? Ambicja, która doprowadziła go do takich liczb jakie wykręcił? Inaczej by nie był w tym miejscu gdzie jest w tym wieku.


3

@Kluivert_P dajecie się na te trolle nabierać, konto 2 dni, i oczywiście standardowe pytanie dla gównoburzy.

0

Dobrze, że dziś zakończy się ta saga z tym pseudo-plebiscytem, który dzieli kibiców u nas prawie jak polityka i prawie jak temat covidowy. Na szczęście "prawie" robi wielką różnicę.

15

Komentarz usunięty

0

@Sau_Ron kto to sztanga?

0

@Bunk420 jaki to ma zasięg?

0

@Zip kurde, no do lekarza rodzinnego bym dzwonił albo jakiegoś fizjo a nie pisał na Rambli, chociaż tu pewnie masa lekarzy i terapeutrów..

3

@deyna2018 póki co drzwi wyjściowe z pracy obstawiam, odliczając do weekendu.

1

@IronSanHybrid piękny pokaz człowieczeństwa. Bohater.

0

@AxelF Martin B. - masz nawet w tytule filmu.

0

@AxelF no dobra, ale gdzie Ty tam widzisz Vidala?

1

@amanter porównanie z du..y

1

@magic10 co albo kto byłby powodem tego bólu?

0

@DJ6 odniosłem się do zdania 1:1, autor zdania tak napisał więc odpowiedziałem na swój sposób bez domysłów, bo na jakiej podstawie Ty się domyślasz że nie miał tego na myśli i jaki był jego sens?znasz go osobiście czy jak? nie dyskredtuję Araujo w żadnym wypadku, bo mam o nim bardzo dobre zdanie i pokładam wielkie nadzieje.

100

oczywiście że to wspaniały obrońca...ale to ostatnie zdanie nie do końca: "nie ma napastnika, który byłby w stanie go przedryblować."...


0

@Herato jest to argument, jednak ja osobiście na podstawie, niektórych dotychczasowych decyzji nie potrafię zrozumieć jaki jest sposób oceniania danego piłkarza, bo mówi się że właśnie nie tylko indywidualne, a w dużej mierze osiągnięcia w postaci trofeów z klubem czy reprezentacja mają wpływ na wygraną...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?