KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos czekam na pierwszy komentarz: "ale to Ty dzwonisz" ...tik tak tik tak tik...
0
@Momals11 czy powtórzenie powtórzenia to już cykl?
1
@Encore ok, to niech losowanie powtórzą dla wszystkich prócz realu...to będzie sprawiedliwe.
0
@klopx czy gwałt to też sex?
1
@Medium kurde i jeszcze odpowiada mi gość z logiem Napoli w komentarzu :)
2
HA HA
‼️ O 15:00 powtórka losowania ‼️
"W wyniku problemu technicznego z oprogramowaniem zewnętrznego dostawcy usług, który instruuje, które zespoły mogą ze sobą grać, w losowaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA wystąpił istotny błąd".
ℹ️ twitter: @ChampionsLeague
2
no to wylosowane:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/265695614_4799073516805796_2283949167929466325_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=1K1QqdnsIO0AX9KnpCJ&tn=-YaYZCmmTqHyfXl-&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT_jbqz0nPO0wCxhNf4bWnKQku_G5hc8rndHNsI8EfMUeA&oe=61BBC0C7
0
@barteq problem w tym, że piłki na niego lecące też jak ostatnio-a to nie jedyna taka, która wpadła...Mats przyzwyczaił nas że wyciąga niemożliwe rzeczy, teraz niemożliwych nie wyciąga, a wiele wpada nawet i takich bym powiedział średniej jakości strzałów.
0
@lukas10 widziałem, uważam jednak, że na bramce jak grał, to był pewniejszy niż aktualnie ter stegen, co z tego że gra gorzej nogami jak Mats, gdy co mecz, min. 1-2 razy poda takiego babola, bo chce na siłę podać że i tak cud że wiecej przez to bramek nie straciliśmy...
2
@Michael24 myślę, że to identyczna sytuacja z pogodą jak na Świętego Hieronima, albo jest śnieg, albo go nima. Niema za co.
0
dlaczegoby nie dać Neto na bramkę? A Ter Stegen niech trochę poczuje rywalizację na plecach?Jak był Claudio Bravo to miał motywację i jego gra wyglądała całkiem inaczej..
Możnaby się spodziewać focha ze strony Matsa bo przy rywalizacji z Bravo pamiętam że też miał muchy w nosie ale może jest to jakaś szansa na motywację?
0
@Kinginiesta tak sobie tłumaczę również :D
0
@RomanHoffer to wtargnięcie to patologia, i nie sądzę by te "liście" miały jakiś związek z tym, że po prostu zaczną zdobywać punkty właśnie z tego powodu.
Bo jak piłkarz przestanie się tam pewnie czuć w miejscu jego pracy, to pójdzie gdzie indziej, gdzie te bezpieczeństwo poczuje. Bo mają przecież swoje rodziny a co takim debilom do głowy skoczy nikt nie wie, a ryzykować nikt nie będzie zdrowia swoich najbliższych.
3
gramy sobie z chłopakami ligę halową organizowaną przez Miasto co roku, jest 10 zespołów dosyć mocnych..
no i wczoraj mecz graliśmy jak nasi(udało się od 60tej minuty oglądać Barcę).
Były czerwa, byly karne, były gole.. zakończyło się 4:4.
no i spartoliłem sytuację sam na sam z bramkarzem...i tak sobie mówie na pocieszenie:
"nosz ku...a ale mi za to nie płacą :) "
1
@Kgorecki2500 patrząc na niektóre wydarzenia, wcale tak daleko od powtórki nie jesteśmy wydaje mi się...
0
@amanter tak to wygląda u mnie, jak gram z 8mio letnim synem w ogródku...
2
@FC1899Barca prawda, tak samo koniec Barcy, jak i koniec Neymara, który też w P$G nie był tym, kim był w Barcelonie...
efekt lawiny nastąpił..niebotyczne pieniądze, zawyżone stawki, kupno na szybkiego Dembele/Coutinho etc za duże pieniądze..a oni razem nie dali nawet połowy tego co Neymar..cóż, mogła być piękna historia, chocia piękna była w sumie, to mogła trwać dłużej.
1
@Pogba ciężko w to uwierzyć, ale to Demebele robi dużo większy przeciąg i zagrożenie nawet grając 15minut, niz Depay przez cały mecz..niestety
0
@gumaz no ale to nie jest tak, że mi coś tam się wydaje że jest(chociaż teraz moze i tak) ale typowo łupinka mi została po słoneczniku którą połknąłem ;) i od tego się zaczęło.
0
@Boro79 pokaż dziarkę jak nie tajemnica :) sam miałem pewny projekt w głowie..
11
@hoeniker zrozumcie jedno, każdy odreagowuje inaczej, owszem-każdy przeżywa ale na swój sposób. Wy byście chcieli chyba, że po przegranej każdy piłkarz załączyłby sobie powtórkę meczu, płakał przy niej, po czym pojechal pod stadion przepraszać kibiców.
Fakt jest taki że oni mają też swoje życie, nawet Messi kiedyś się przyznał, że odkąd pojawiły sie dzieci, to inaczej podchodzi do przegranych.
0
@gumaz o, zawsze to jakiś powód gdy się lubi colę. miałeś to samo czy że coś innego Ci wpadło?
0
@amanter mówisz że się rozpuści łupinka? w żóładku to jest kwas ale w samym gardle przewodzie też?
0
wiem że niema tu lekarzy, ale może ktoś miał coś podobnego?
Wieczorem 2 dni temu wcinałem słonecznik, jedna łupinka lekko nadgryziona wpadła mi do gardła, gdzieś na wysokości jabłka adama miałem wrażenie że się zatrzymała, próbowałem "przepchać" chlebem i innym żarciem połykając większe kawałki...nie przeszkadza to przy jedzeniu ani niczym ale czasem przy przełykaniu śliny mam wrażenie że coś tam jeszcze jest.... czy od takich tematów jest laryngolog? czy jakieś inne domowe pomysły jeszcze macie?
0
@Woland10 #XaviOUT pierwszy byłem?
12
NIe można się z nim nie zgodzić... fizyczności nam brakuje, starczyło wczoraj jej na jakieś 10-15min.
0
@kaamil1910 jedyny wczorajszy plus w ekipie Barcelony, to ten na akumulatorze w ich klubowym autobusie.
1
@CLionelMessi pod jakim względem? pamiętasz dobrze większość występów Victora?
4
@Stagiryta uważam, że kibicem się jest, a nie się bywa...i jeśli mówisz, o znajomym, który przeskoczył na LFC od czasu Kloppa-to tylko ukazuje jaki to Kibic..Popierdółka nie kibic, takich nie potrzeba. Wiernym się jest na gorsze i na lepsze czasy.
Jak to mawiał Sir Alex Ferguson,:"Jeśli nie stać was na wsparcie, kiedy przegrywamy - nie macie prawa wspierać nas, kiedy wygrywamy".
Najbliższy czas mocno zweryfikuje lojalność kibiców..Ja kibicowałem Barcie zanim Messi ruszył, a wtedy też nie było kolorowo.
1
@Medium tia, tylko opłać Haalanda, Raiole, starego, ciotkę, psa...