8

@FC1899Barca jeśli to nie fejk, i ludzie na to pozwolą to będzie wielkie Deja Vu, aż się wierzyć nie chce.

4

23

@Kurkmen czas wnuczka uświadomić, że jest już na tyle stary, że on mógłby sobie odpuścić te naiwiną wiarę w mikołaja, i dopomóc babci odpuszczając sobie te 100zl i cieszyć się z samych skarpet. Pozdrawiam Babcia

1

@Odcinkowy czyli Bronisław K. miał rację, trzeba wyjechać, i rozpatrywać to w kategorii szansy!

3

Brawo!
W nagrodę teraz długi zasłużony urlop, szkoda że na L4.
Wracaj prędko!

0

@busquets5 jak dziewczynka, to warto moze jakies zlote kolczyki, naszyjnik-wiadomo ze teraz nie ubierze ale jako starsza dzieczyna to bedzie pamiatka, po kasie za wiele nie zostanie w pamieci...
albo cos co rodzicom sie przyda, jakis rowerek, fotelik samochodowy.

0

@david89 coś Payet nie ma szczęścia do kibiców, szczególnie w narożniku to nie pierwszy raz, tylko tym razem trafili..

9

@AdiKingu96 faktycznie, lepiej poczytać gównoburze o szczepieniech, politycznych kłótniach i innych,a posty wartościowe jak te(zawsze chętnie coś nowego się dowiem) o naszym klubie są zwyczajnie za długie.


0

@Stanio87 standardowa gadka, ktoś go chyba lekko wyprostował i nagle ze jego słowa zostaly źle zinterpretowane.

10

Pomijając osiągnięcia Koemana, ale wg mnie to Mingueza jest ostatni, który powinien go krytykować i wywalać szambo po jego odejściu bo:
1. Dzięki niemu jednak się ograł bo na niego stawiał najbardziej.
2. Jego wczorajszy mecz pokazał że jeszcze dużo przed nim i chyba wyżej sra niż dupę ma.
3. Po co żalić się jak już jest po wszystkim? to tak jakby zerwać z laska i później narzekać jak to z nią źle było przez ostatni rok.

2

@JimMorrisonFCB lubię takie historie sobie poczytać ale fakt- że to nie bajka a prawdziwe życie, to trochę jednak daje do myślenia.

1

@Momals11 to już nie te same przytulaski co kiedyś
https://zapodaj.net/images/d776ef1f7413e.jpg

3

@LS jak to mawia tutejsza młodzież: w punkt!
dodałbym tylko, że negowanie poglądu na ten temat drugich osób, i ocenianie ich z tego powodu a tym bardziej zakazywanie im wolności powinno być zabronione.

1

@FC1899Barca Stemple!pytam się gdzię są stemple?!

0

@Darkfin czy twoje zainteresowania to sport i żona kolegi Monika?

11

Fajny wywiad, młody chłopak a sprawia wrażenie naprawdę dobrze ułożonego z silnymi podstawami...Fajnie też, że po zwolnieniu Koemana, nie obrzuca go jakimiś oskarżeniami tylko zachowuje klasę i podkreśla wdzięczność- to świadczy też o charakterze.

3

@socha Cały Alba, dlatego właśnie ciężko go lubić, przez te symulki...tak jak mały piesek dużo szczeka...

dobrze że Leo fair Play sie zachował i nie strzelił :D

4

@Songo91 Jeden powie że tak, drugi że nie, kolejny ze tak, kolejny że nie,kolejny ze tak, kolejny że nie,kolejny ze tak, kolejny że nie,kolejny ze tak, kolejny że nie,kolejny ze tak, kolejny że nie,kolejny ze tak, kolejny że nie,kolejny ze tak, kolejny że nie,vkolejny ze tak, kolejny że nie,kolejny ze tak, kolejny że nie,kolejny ze tak, kolejny że nie więc nie wiem.

2

@arasz1819 zgadzam się w 100%. To tylko pokazuje ze nie można mu ufać, gdyż w razie kryzysu informacje z szatni poza szatnię są wyciągane a tak być nie powinno..

0

@MesQueUnClub_87 mam znajomego w Głownie i potwierdza, przechodził kiedyś obok niego i nawet dzień dobry nie usłyszał od niego....


ale nie znają się osobiście w sumie...

5

Dani Alves:

„Czy Leo Messi żałuje, że odszedł? Jeśli tego chcecie, to dajcie mi kilka godzin, a go tutaj sprowadzę [śmiech]. Leo jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Mamy świetne relacje i byłoby wspaniale, gdyby wrócił do Barçy.” via Barca Live...

To Dani, jeszcze Fabregasa dawaj jak się rozpędziłeś i Puyola namów :)

0

@Rick w nazwisku zmień "d" na "w" i masz idealne połączenie dla tej Pani..nawet bardziej pasowałoby do drugiego członu nazwiska.

0

skoczny ten nasz Arturito nadal jest:


2

@tomek8756 Dunbar to foliarz za 3....2....1....

13

Jak to jest, że Ci zawodnicy grają w Ajaxie świetnie, i to nie tylko na poziomie Eredivisie ale jak było widać i w LM świetnie się spisywali, a gdy przechodzą do innego klubu to nagle to już tak dobrze nie wygląda, dla przykładu właśnie Ziyech, De Ligt w Juve, a nawet Frenkie ostatnio...

2

@FC1899Barca a mam wrażenie, że liczba 9ciu milinów, może się zwiększyć ze względu na restrykcje/obostrzenia, związane właśnie z covid-co za tym idzie, utrata miejsc pracy, zamykanie firm etc.

14

@zadafcb dobrą dziś już grafikę robią, nie to co kiedyś ...

0

@DaPidejpi no nie musiało, ale nie ukrywam, że nie jestem typem, który to się zachwyca kompilacjami bramek takich jak te gdzie się nalicza ilość podań przy biernym zachowaniu rywala jak tu. Połowa z tych podań niepotrzebna była i nic nie wnosząca...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?