KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pogba tu niema co podziwiać, tu trzeba współczuć bo takich bananów jest sporo..przykładowo widzi, że ktoś dojeżdża do ronda i spokojnie się zmieści, to ten przyśpieszy na maksa by zaraz hamować i trąbić.
2
@AllBundy Baśka
7
@Jakchcesz z pewnością ma mniej czasu niż Ty, bo owszem...męczysz bułę...
5
@Pawel13sz dziwny przypadek ze wszystko praktycznie w USA i UK :)
1
@supermisiek98 to hasło by grać za darmo, albo grosze za bardzo mi przypomina taktykę Laporty-a to jest martwiące i raczej nierealne.
0
@karszun do tego podbiega Kurski ze swoją ekipą, robi oprawę muzyczną wokół Cristiano, ten zażenowany dziwną muzyką, postanawia szybko oddać Robertowi nagrodę, gdy nagle wyskakuje Morawiecki przyklaskując całej sytuacji, zabierając głos, mówi na mównicy: to dopiero początek dobrej zmiany!
4
@kamilo0066 ja wiem, że biedni Uchodzcy itp itd, ale jest granica, czy straż graniczna i żołnierze nie powinni w takim wypadku ich trochę "postraszyć" ??
Każdy kto pamięta czasy granic, wie jak ciężko było na granicach i nikt nie myślał o takich zabawach bo by się bał zwyczajnie..
Wystarczy spojrzeć jak Izrael chroni swoje granice.Tak ten Izrael, który nam też lubi prawić morały a sam przy swojej granicy strzela pod nogi i nie tylko już przy samym podejściu na bliżej niż 30m do swojego płotu.
4
@dzefrej234 De Jong już wczoraj się "nagłówkował" :)
46
Kibice Barcy w ostatnich sezonach Daniego w Barcie: "Weźcie go już zdejmijcie bo te jego ciągłe wrzutki na pałę są irytujące."
Kibice Barcy gdy Dani jest bezrobotny: "Taki grajek by się nam przydał, on wiedział jak grać".
:D
2
a my narzekamy na komary:
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-indie-malpy-zabily-30-latka-cegla,nId,5594155
0
@smieszek tak oczywiście, dokłada tylko nogę, strzela tylko dla Bayernu bo mu płacą i w ogóle tylko z karnych... Higuain? proszę Cie...porównanie dobre sobie.
1
@smieszek nick idealnie dobrany, prawdziwy śmieszek..."Drewniany Lewy".
wszędzie Lewy jest doceniany tylko nie u nas..ale taka to nasza mentalność już i nic z tym nie zrobimy chyba, by obrażać swoich.
Gdyby Lewy był Niemcem to już by mu stadion jego nazwiskiem nazywali, dokumenty tworzyli itp. A u nas to zdeptać, zrównać itp.
Cieszmy się bo tak prędko nie będzie drugiego takiego.
0
@highway ostatnimi czasy hymn Barcy grany na camp nou..
0
@MesQueUnClub_87 zobacz na skrajny prawy przewód, wygląda jakby uszkodzony, a wystarczy zmniejszony przekrój i automatycznie to miejsce staje się newralgiczne przy dużych obciążeniach i automatycznie możliwość przyjarania się w tym miejscu. Natomiast jeśli są nir uszkodzone to owszem wystarczy poprawić dobrze izolację i gicio
0
@Azi ale jednak jego wątpliwości są słuszne patrząc na fotę :)
ale tak, to prawda, tu zanim się pójdzie przykładowo do banku coś załatwić, to zamiast dzwonić bezpośrednio do banku, to pytają na forum :) anóż ktoś akurat w tym oddziale co pracuje siedzi na La Bambli :D
29
@Danny Gaucho w samo sedno, a i tak wszyscy go kochali, nawet najwięksi rywale na własnym boisku go oklaskiwali, bo był w tym co robi prawdziwy. Jego życie i on je żyje jak chce. Samo oglądanie Ronniego wyzwalalo u mnie i nadal wyzwala mega uśmiech.
0
@Rust_Cohle to tak z ciekawości, bo zawsze mnie to zastanawia, co kibica innej drużyny skłania, by przesiadywać na forum dotyczącej innej drużyny, z innej ligi etc?
10
@AmigoBlancos kiedyś Di Stefano, Puskas i Sanchez, to były liczby które robiły mega wrażenie(gole/mecz)....ale jak sie patrzy na CR7-który przecież nie grał tylko w Realu a Manu etc. to jest jakas masakryczna przepaść.
3
@Adek02 niesamowicie pod względem finansowym to na pewno...Finansowe fairplay tego nie ruszy tak samo jak PSG. Klub z duszą, którego połyka zbrodniarz do poprawy swoich wizerunków i gierek. Smutne czasy piłki nożnej.
0
@fart gdzie jest ich dealer?i co im sprzedaje?
1
@IronSanHybrid to tak jak: What do you call a bee from America?
US-Bee
0
@Kinginiesta no co ja?
2
@paweldunajecfcb tak, wrażenia dobre...relaksujące.
0
@czosnekfcb zadzwoniłbym do Banku i zwyczajnie zapytał :)
0
@Encore a Wielkopolska, Dolny Slask, i Lubuskie 0? :)
0
Nasz trener to:
A) Pesymista
B) Optymista
C) Realista
?
0
@tomek8756 Co nie zmienia postać rzeczy, że dopóki nie edytowałeś posta, to kompletnie nie wiedziałem o co chodzi :)
0
@tomek8756 co to znaczy "zobrzdzanie" ?
0
@virtualny00 ja brałem krugerandy, ale to tam bez wiekszej roznicy, no i bralem nie wysylkowo jakos tylko na zywo pojechalem do mennicy kapitalowej ;)
3
@bixmix to pewnie akcja przeciwko rakowi piersi, tak jak Iniesta tez cos wrzucal...