0

@MesQueUnClub_87 chętnie, mamy w pracy z 6 kotów, jeden bystry-by sobie poradził, podaj dane do paczkomatu.

1

@MesQueUnClub_87 ojoj , poradzisz sobie z tym? :)

8

@Rust_Cohle jeśli z góry, masz przekonanie, że go nie potrzebujesz, to nie wiem dlaczego szukasz odpowiedzi od innych, by Cię przekonali...miałem mi Bandy 4 i 5(przewaga nad smartwatchem, że jest mocno odporny i go nie szkoda ze wzgledu na cenę), teraz smartwatch(nie za tysiaka bo xza 6 stow huawei watch gt mi odpowiada).

Jedni chcą i potrzebują(mam pracę gdzie i poza godzinami dużo na telefonie wiszę i nie mogę sobie pozwolić nie odbierać całe popołudnie-a skoro Tobie nie jest to potrzebne to zwyczajnie bym nie brał tego i się nie zastanawiał.

5

@IronSanHybrid nadal uważam że powinien zostać, a z pewnością nie pożegnany w sposób jaki to miało miejsce..za to było mi strasznie wstyd za nasz smieszny PZPN jak go potraktowali.

3

@Rust_Cohle gdy chodzę po domu, nie mam telefonu ciągle przy sobie, więc jak ktoś dzwoni to zegarkiem mogę odebrać tę rozmowę i nie podchodząc do tel ją kontynuować.

Puls, Barometry,gps, kompasy i inne to dodatek, fajny ale nie konieczny.
Fajnie przy sportach, widać ile faktycznie zrobiłeś km, przy jakim tętnie etc.

jak zgubisz telefon-to go łatwo zegarkiem w domu namierzysz-taki plus-czasem się przydaje

działa jako budzik(tak wiem że tel równiez ale nie chce trzymac podczas snu blisko siebie/glowy telefonu.)

opcji jest więcej ale to dla mnie glowne zalety.

3

@Messiah10 co ja pacze

1

@Colon typowy dziadek bez zębów...zjadł zęby na byciu rekinem jak widać przez tyle lat.

0

@wudzitsu to ja tak mam z Espanyolem, wygrana z realem to takie mieszane uczucie... :Dmożnaby rzec win-win

0

@Zoker tyle to ja wiem, ale tym sposobem to można nawet cytować i Onety...

1

2

@krawczykPSG typowy pies ogrodnika.

3

Widzieliście wczoraj na meczu jak pięknie realizator podsumował bramkę Suareza, pokazując go jak patrzy w kierunku trybun udając że do kogoś dzwoni, a zaraz po tym Koemana dzwoniącego?Wymowne...

1

@Croocers ale z BVB finał LM przerżnął mimo ładnej bramki(chociaż nie panenka)!

1

@Sau_Ron Schreudera, spokojnie bo Ci się za pare dni klawiatura wytrze :D

0

@Transu96 to zależy co zawodowo dalej w życiu robisz...bo oczywiście liczenie/odejmowanie jabłek na zakupach wystarczy, jeśli nie pracujesz w IT, czy jakiś Inż. Budowlanych etc.

3

@Kgorecki2500 matematyka królową nauk...lepiej być tylko dobry z matmy niż z wszystkich humanistycznych przedmiotów razem wziętych :)

1

@Dojaar nie wszystko jest czarno-białe jak to widzisz, i nie każdy kto widzi co się złego dzieje w polityce i nie popiera aktualnych rządów, jest lewakiem...

0

@Bogan tego, że użyją, byłem pewny ;) jak widać nad Twoim komentarzem już paru ich było ;)

0

@Rewolucja123 Here we go again....

1

@MesQueUnClub_87 u mnie skład mieszany, ale to wszystko zależy od osobowości... bo mam gościa co ma też wywalone do góry, jak coś się nie uda to trudno, a koleżanka za to, staje na rzęsach, robi za 2 żeby ogarnąć też po nim niedociągnięcia.

0

@Vebrol nie bierzecie jednego pod uwagę...to nie jest tak że płacisz klauzulę jak w Fifie i trener lub piłkarz przychodzi...on musi w ogóle chcieć przyjść-a to jest kluczowe, pomijając resztę faktów o złym stanie finansowym Barcy.

5

tylko mnie wku...wia to ciągłe powtarzanie "TOP", "xyz ? Top!"?
Ledwo co prawie przestało być używane "w punkt".
Coś śmiesznego, co zostaje powtórzone setny raz, przestaje być śmieszne.

0

@David_Beckham jak ja byłem mały, to Messi też był mały i pewnie w Rosario napierdzielał na bosaka, ale co do dziwnych teorii to tak, miałem taką, że oglądając w tym wieku piłkę w TV nie rozumiałem często dlaczego oni tam grają bo skoro są niby tacy profesjonalni to dlaczego nie potrafia samemu "okiwać" wszystkich tylko muszą podawać :D

7

It's friday then.. taratatat ta...

1

@Sau_Ron nie zgadzam się, Barcy nie brakuje ruchliwości ponieważ w ostatnim czasie jesteśmy "ruch...ni" regularnie.

0

@Sau_Ron myślę że po przeczytaniu o Twoim braku zaufania, możesz być pewny że jutro będzie artykuł: Koeman zwolniony!

2

@VamosRakieta dokładnie, a dziś jest 30.09.2021-imieniny Hieronima, a wiadomo że jak Hieronima, to jest deszcz, albo go nima!

0

@masq nie wiem, czy w tych czasach to możliwe, w Barcelonie w której wymagania są najwyższe(chociaż jesteśmy w fazie luzowania ich trochę siłą rzeczy) trenować tyle lat. Nawet taki Pep, który miał złotą passę, wypalił się, bo jak wiadomo jest to straszne obciążenie bycie trenerem takie klubu.

2

@Herato Depay zdecydowanie..pomijając wiek i inne, to chociażby to ile siedzi na ławkach a ile gra?

1

@kamilop też tak uważam, generalnie przy bramkach niby niema co się za wiele uczepić ale nic spektakularnego już niema, tak jak przyszedł do nas to pamiętam akcje "Air Stegen" i wyciąganie z linii rzeczy niemożliwych, a teraz wpadają takie jak wczoraj gdzie teoretycznie niema za wiele mu do zarzucenia. Nie mówiąc już o tym wyjściu w pole niepotrzebnym gdzie nawet Pikuś nie czaił tego, bo tylko słupek nas uratował a była sytuacja niepotrzebna całkowicie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?