KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@BarcaInfo Wawel lubi to ;) reklama jak się patrzy
0
@xVENUMx inflacja nie ominie nikogo ;)
0
@Gaz nie pamiętam, by Dembele grał u nas kiedykolwiek cały sezon :)
6
Wszyscy oburzeni, że trener powiedział prawdę. Kto tego nie widział i nie potrafi przyznać musi być ślepy, ale nie, to Leo przecież nie pozwalał reszcie ukazać swojego kunsztu. A teraz gdy go niema nadal tego kunsztu nie widać bo jeszcze nie zauważyli że go brak...
0
@david89 i w sekcji futsalu by mógł w razie co pomóc...
0
@Nieznajomy ale przywalasz się do gościa, tylko dlatego że uważasz, że nosząc takie nazwisko powinien być dużo lepszy w tym robi-a nie musi.
0
@sebasek99 ale niema prawa?moze się prywatnie z nimi dogaduje? bo jak można doczytać to politycy to jakiś procent gości różnej maści...owszem kłamliwe tłumaczenia dlaczego nie byli w sejmie to jedno ale mają prawo prywatnie z kim chcą imprezować.
1
@Herato co znaczy placek? czy ktoś kto gra w ekstraklasie musi być plackiem? czy to że nosi nazwisko legendy, musi byc od razu przepustką by samemu się nią stać?
a Ty w jakim klubie grasz i na jakim poziomie?
0
@AmigoBlancos skąd ta pewność?
0
@IronSanHybrid ja tam doczytałem "Strzeliliśmy gola późno" a nie straciliśmy gola późno.
0
@Archie dzięki za streszczenie, czyli trochę wrzutki jak niegdyś pod koniec D.Alves? :)
0
Nie miałem możliwośći oglądania meczu wczoraj, jedynie flaschscore informowało mnie co się dzieje, i jak dostałem już w drugiej minucie powiadomienie, mówię sobie: o szybki nas zaczęli..ale trochę się ździwiłem, więc jakby tak ktoś mógł w skrócie powiedzieć jak to wyglądało to będę wdzięczny.
1
@tomek8756 raka oczu można dostać od czytania tego..
3
Chciałem dziś mecz obejrzeć ale nie będzie mi dane, mimo iż spędze go na stadionie, tyle że Lecha, no ale paradoksalnie również nie na meczu :)
4
@MeMyselfAndI oczywiście że szkoda, bo jak potrafię zrozumieć frustrację śpieszącego się jadący za wyścigiem słoni, tak nie potrafię zrozumieć co można mieć w głowie by takie coś robić...Narażanie na karambol, utratę życia nawet kierowcy jadącego dużym, będącym wyprzedzanym-bo on te 40tonnie wyhamuje a wbije się w naczepę poprzedzającego w najgorszym wypadku, w najlepszym-poprzestawiane towary, uszkodzenia itp.
4
@Kgorecki2500 jeśli 1929 miał powrócić faktycznie w formie kryzysu światowego, to nie wstawiałbyś na końcu uśmiechniętej emotikonki....
0
@Colon uwielbiam Smitha, ale dlaczego w każdym filmie, gdzie głównym boheterem albo jak tu bohaterkami są czarnoskórzy-robi się takie wstawki aż tak wiecznie pokrzywdzonych i wyrzucania tej inności koloru skóry?
Np. " You're gonna be representing every little black girl on earth".
Przecież jak robią filmy biograficzne o bohaterze z każdym innym kolorem skóry/nacji to takiej napinki na ten temat nie zauważam.
3
@Colon ależ klimat!
1
@_catalan nie, mi też nie, gra mi się jego nadal podoba, jednak to zejście i jakieś pyskówki do trenera(cokolwiek to było) uważam za niepotrzebne...może to ego...cholera wie bo u Cristiano wszzyscy by tak to tłumaczyli ;)
33
@VegetaPolska byłem pewny, że chodzi Ci o państwo Katar, i do pewnego momentu się zgadzałem nawet :D
1
@Joe_Pesci na androidzie działa...IOS nie powiem niestety.
20
@Gaz albo nie nawet, a tylko dzieci...
2
Pan przez duże "P". Pan Święcicki, to dla mnie Ronaldinho krajowego dziennikarstwa. Jeśli ktoś lubi pooglądać ciekawe historie i filmiki i spojrzeć na sportowców z innej perspektywy to polecam. To jaką on pracę odwala, jest nieocenione a jego kanal na yt to najchętniej oglądane przeze mnie filmy mimo, iż mam sporo innych ciekawych kanałów zasubskrybowanych.
2
@AmigoBlancos majkel i jego głębokie przemyślenia
1
@agaFCB no właśnie, a mówią że kobiety mają podzielną uwagę!
dlatego jak kobieta jest w kuchni, to kuchnią się powinna zająć :D
0
Pedi i Alba kontuzje mięśniowe-zaczyna się...
2
@BART97 skąd pewność że zawsze?
2
@Momals11 Pressing jak u nas.
0
Oglądał ktoś dokument o Schumacherze? jak oceniacie? są jakieś wstawki z prywatnych zbiorów/kamer etc?
0
@Piorun tak, wiedziałem. Wiele spolszczeń jest w niemieckich miastach, tak samo jednak działa to w drugą stronę, że jest wiele niemieckich nazw, naszych miast.