0

@Colon widocznie kasa się kończy, i przypomniało mu się, że jednak został mocno skrzywdzony seksualnie, tak jak masa innych dzieci fotografowanych do celów np. reklamowych pampersów i innych.

0

@AlicjaFCB jak ktoś lubi zapi....ać to zawsze się opłaca...ale fakt. przydałby się u nas taki Nurburgring, gdzie za oplata wjezdzasz, i sobie smigasz czym chcesz raz na jakis czas.

1

@Objectivo Grill jak Grill, ale co to za browar mnie zastanawia,byłem pewny że żuberek po kolorystyce ale coś czcionka nie pasuje, chyba że to wersja eksportowa już z tlumaczeniem.

@Joe_Barbaro dokładnie...shame on you niedowiarki :D

0

@Kurkmen porównanie jak porównanie, ale czy tylko ja tu nie lubię tego pokracznego francuza?

0

@bartek00717 z rana zawsze klocka...tigery jednak mają taki wpływ.

0

@gontex w Grecji mimo wszystko jeżdżą dużo lepiej niż w Turcji ;) porównuję tu styl jazdy na Krecie do stylu jazdy w okolicach Alanyi...

0

@DaPidejpi dokładnie, a taki słagier, co rozmawiamy Fergusonie twierdzi że połowa jego sukcesu to wywieranie presji na sędziach i masa innych nieczystych formalności...

ale niema co się dziwić bo to Kibic Liverpoolu :)

3

@kkbarca inna półka niż KAKA w prime? w życiu...jeszcze dużo przed nim. Kaka to pokolenie braazoli w najlepszym wydaniu.

0

@Roobo Koke prawie nie utrzymał :)

2

@DonMatteo901 Kim Jong Un'a?

0

@Sharif hah, dokładnie mam to samo, idę z nim wieczorem, chodzę wokół domu i nic, na spacer, wącha wszystko i nic, wlezie do domu i cyk od razu :D

1

@NaFazieHitman napisał że gość(mimo że nick vamos"girl") zobaczył raz kawałek tyłka i dopisuje tag.
Nadal jednak nie rozumiem o co w tym chodzi, tagowanie nie działa, chyba że sam/a kręci z siebie że jest stulejarzem? bo jak to inaczej rozumieć?

4

@Hubert102 czas wzmocnic trochę nogi, niekoniecznie jak u Adama Traore ale trochę by się przydało.

1

@NaFazieHitman mimo wszystko nadal nie wiem o co chodzi.

0

@Ingiel tak to też sobie rozumowałem właśnie ale gdzieś ktoś podpowiedział, a nie chodzi o to by się mnie bał, owszem respekt ma być ale wąchać już nie musi swojego :)

2

@domin1515 dokładnie tak ;)
zanim pojde spac jeszcze go wypuszczam, wczoraj akurat wyjatkowo malo wychodzil bo caly czas lalo i samego go wypuszczalem-wiec pewnie to bylo konsekwencja ;)
dzieki za porady ;) dzialamy dalej

0

@anxted @Cwaniak4 @Szpenser
czyli nie metodą jak to niektórzy podpowiadają że ryjek przystawiać w domu do tego co narobił?

1

Behawioryści pomocy,
mam 10cio tygodniowego szczeniaka, szybko się uczy wszystkiego, poza tym by się nie załatwiał w domu..zostawiam go na noc na parterze(wszędzie płytki)...
sposób z yt był taki by go oduczyć, że nie jest karany, tylko nagradzany jak zrobi na dworze..no raz lepiej raz gorzej a że mam ogród to go czasem samego wypuszczam, no ale dziś rano wstaje 4x sraka (w roznych miejscach) + 5x mocz (tez w roznych miejscach)-wiec efektow nie widze....
poprzedni pies blyskawicznie sie nauczyl metoda na gazetę po ktoryms razie sam przy drzwiach zapiszczal i od tego czasu tak informowal...
a tu tak na razie nie jest lekko, co robic drogie bravo?

5

@Kurkmen na skrajnych granicach UE powinny takie właśnie być, a nie jakieś płotki przez które crossfitterzy przeskoczą bez większych problemów.

0

@Shapiro spokojnie, to dopiero 2 mecze... jeszcze się rozkręcą....na pewno....no muszą...nooo ...

2

@LeoMessi1994 Cafu miał z większymi magikami do czynienia, więc takie dryblingi nie robiły na nim wrażenia ;)

0

@LS kurła, nawet za czasów peło byłem o tej porze już w robocie!

2

@lucca87 z tym genialny to bym uważał...dla mnie swego czasu Bojan był początkowo bardziej obiecujący-nie ujmując Fatiemu.

0

@lucca87 skąd taki hype na Fatiego?Za wiele to on nie pograł, owszem jak grał to nadzieje były ale teraz to on jest wielką niewiadomą po takiej przerwie..

0

@ranger3120 podpisuję się, niby w pracy zza biurka pogoda lepsza mi niepotrzebna, ale również ospały się czuję a po pracy ani wyjść na dłużej ani nic...

5

@MesQueUnClub_87 Shimon Golovnya....:)
a tak w ogóle, myślałem że pisze jedna i ta sama osoba...

2

@Kamiloza91 Ronnie, i owszem Messi dał dużo więcej Barcelonie, ale pytanie było kogo bardziej lubimy, i tu nie mam wątpliwości, co nie oznacza że Leo nie lubię bo jego i owszem też, ale Ronnie to był gość, którego wszyscy lubili, uśmiech wieczny na twarzy, fantazja i polot gry..nie pamiętam by kręcił jakieś dymy..No nawet na Bernabeu na stojąco mu uwacje dawali...Messiemu mimo iż mieli okazji pełno tego nie robili.

0

@Peszko07 trawa jednak słabo była zroszona, widać po cieszynce że prawie beton :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?