KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
"Alejandro Baldé Martínez po udanym debiucie w lidze mistrzów, spotkał się ze swoimi agentami by omówić szczegóły przedłużenia kontraktu z F.C Barcelona. Mówi się o kontrakcie rzędu 13mln/sezon i okresie jego trwania do roku 2026."
źródło: przyjaciel Moriby, znany pod pseudonimem: "mówię Ci, tak było".
2
@Gaz "tanie transfery" mowisz?
0
@SelloutCrowd tak, do tego prywatne drogi Kulczykowe gdzie płacisz jak za zboże...
I wracając do Viatolla, już w sumie E-tolla i ta debilna reklama czy się już nie przeniosłeś a w praktyce gówno to nie działa a osoby mocno za to odpowiedzialne się pozwalniały, więc wdrażamy coś, co nie działa..
jakoś na zachodzie jak przykładowo Toll Collect wchodził, i nie działało to 100% to wszyscy byli z tego zwolnieni jakiś czas a u nas nie działa ale placic trzeba.
0
@Pilka_jest_okragla nie wiem, czy będzie na tyle zmotywowany ze względu na fakt, że gra przeciwko klubowi, który wziął go na wypożyczenie pod swoje skrzydła, jak był zmotywowany, grając przeciwko swojemu klubowi, który to właśnie wypuścił go na wypożyczenie.
1
@Gaz zgadzam się...ale jak ktoś tylko lamentuje to może się przerzuci na klub, który w danym sezonie jest najlepszy?
Barca nas przyzwyczaiła do wielkich sukcesów, a upadek z tak wysoka bywa bolesny-niestety...
3
Trochę żal czytać taki lament od samego rana kibiców (o ile tak ich można nazwać) przed meczem z Bayernem. Z klubem się jest na dobre i na złe a wiara umiera ostatnia.
Każdy wie na jakim jesteśmy etapie ale wciąż Barca to Barca!Vamos!
4
sprzeczności na linii Koemann vs. Laporta są, i będą... bo sam sposób ich bycia jest sprzeczny. Przykładowo Koemann mówi to, co się ludziom nie podoba(mimo iż często jest to racją), a Laporta mówi to co ludzie chcą słyszeć i co im się podoba..tzw. populizm trochę.
1
@Sulimo aż się zainteresowałem, bo i trochę creepy https://www.google.com/amp/s/podroze.onet.pl/ciekawe/pompeje-przebadano-ciala-ofiar-wybuchu-wulkanu-wezuwiusz/7n3n1bk.amp
0
@maroon no i ważne by oc mialo ciągłość bo się fundusz zainteresuje..
0
@Fizzy Womack oczywiście, chyba ze z tego samego powiatu(te same nr rej moga zostac) ale dowod i tak nowy .
1
@Chinaski jak puste to komu to potrzebne :D
1
@LS Nie ciekawa, a jedyna słuszna.
3
@BART97 ja byłem na badaniu okresowym, to lekarz ubrany jak do operacji, jak robił odsłuch na klatce piersiowej, to kazal twarz do boku, lekko oddychać a on praktycznie się wychylał jakby między nami lawa płynęła.
drugi lekarz u nas w okolicy, zamknął się praktycznie na rok, nie przyjmując nikogo.
0
@Scross czarna perła
2
@A_Gomesinho_21 jedyny kto powinien klękać, to Grealisch przed Glikiem...
a tak skłaniam się zdaniem @CZaras i @Objectivo
7
@Dojaar spokojny byłbym z tą euforią o Argentynie, dajcie im pograć z jakąś drużyną z Europy z czołówki, to będzie większym wyznacznikiem.
7
Wiadomo, że część ludzi ma problem jak widzi wzmiankę o Messim, ale nie ukrywajmy, najpiękniejszą historię piłki nożnej Barcelony zawdzięczamy właśnie jemu, jest bohaterem Barcy, który spędził tu większość życia i nie wolno tego podważać...
dla tych co nie są obrażeni polecam fajny materiał Święcickiego
0
@NaFazieHitman szkoda tylko że stablilizacja obrazu słabo działała :)
1
@amanter angole:
http://memytutaj.pl/uploads/2014/10/15/ograniczenia-i-limity-nie-interesuja-mnie.jpg
1
@Encore fota stara, teraz pewnie ten zwierzak przypomina bardziej tego na plecach wydziabanego.
1
@aleksandrowielki to przez nastawienie że wiecznie im się coś należy...Ci synowie albionu...mity mity a pozostały kity.
0
zaczyna się lament tego wiecznie skrzywdzonego narodu:
https://www.onet.pl/sport/onetsport/polska-anglia-anglicy-oskarzyli-polakow-o-rasizm-el-ms/we0ns04,d87b6cc4
0
@Encore ciekawe czy na Grealisha też czekali jacyś kibice :)
fajna fota.
1
@PatrychoO https://publish.twitter.com/?query=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2Fked_90%2Fstatus%2F1435691064111902724&widget=Tweet
mistrz :)
0
@Cochise złota piłka straciła na rzetelności i wiarygodności..to już taki pudelkowy plebiscyt się robi. Robert zasłużył mocno na minimum top3. A każdy szanujący się kibic, dobrze wie, że Lewy już jest lepszy niż wszystkie nasze legendy.
1
@Alvarinho jeśli praca działa na Ciebie tak destrukcujnie, to ją zmień czym prędzej... życie ważniejsze, a i może w sport uderz-zmęczenie, feromony powodują że człowiek trochę się lepiej czuje.
1
@Lola120 tak, o ile ja jestem starym koniem to przeraża mnie to jak dzieciaki to piją.
0
@Bobo25 również nie piję yerby, nie piję kawy, ale tigerek/black/redbull sporadycznie tak, usprawiedliwiam się ze to zamiast kawy :)
0
@Fabik87 w teorii to o tym wiem, piję nie dlatego że muszę się pobudzić, mi to smakuje po prostu, ogarniczam się do +- 3szt/tydzień. Ale uzależnić to one potrafią to jestem pewny.
0
pijecie energetyki? często?