KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@chojecky jak to się modnie ostatnio mówi "top"
0
@Zoker nie wiem czy byłbyś w stanie przebić Cristiano :) Miny wali ewidentnie wyjątkowe.
1
też tak kończycie po ostrym kebsie?
https://zapodaj.net/images/16ad40569c1b4.jpg
0
@marcin000019 to taki A.Witsel też już dawno by nie grał, owszem-faul był bandycki ale nikt Ci kariery przez to nie zakończy..ale co prawda to prawda...w ameryce to dzicz.
0
@amanter muszę poszukać zdjęć z Gdańska, gdy byłem na debiucie Neymara, gdzie rozgrzewał się przy linii, przy większych wiatrach bałem się, że go zdmuchnie gdzieś do szatni. Busquets przy nim wtedy to był koks..
5
via Barca Live:
"OFICJALNIE: Miralem Pjanić został wypożyczony bez opcji wykupu do tureckiego Beşiktaşu!
Przed wypożyczeniem Bośniak zgodził się obniżyć swoją pensję w Barcelonie o 60%. Będzie od teraz zarabiał 3,2 miliona euro, z czego ponad 80% będzie mu płacił Beşiktaş."
uważam, że to naprawdę dobre wyjście, i trzeba również docenić to, jak zszedł z pensji...bo wiadomo że mógł się upierać..
1
@sergio5 Ansu nie chciał być jak Drogba i wysłał ojczulka :)
3
@dzefrej234 20tu zabitych, co na to płokułatuła?
0
@Dani13 a kto za Koemana?
1
@qbuteq gratulacje, ja w jednej firmie juz 12 lat, i miewam tez chwile slabosci...i nie chodzi o wzgledy finansowe...moze inaczej by bylo nie majac rodziny na karku itp ;) tak czy siak super i powodzenia w nowej robocie!
0
dzięki za odpowiedźi, rozbieżności są spore, ale pewnie lokalizacja robi swoje.
0
tatuśkowie/mamuśki, ile płacicie za przedszkola prywatne/msc ?
3
@Kettger ciekawe ilu "aktualnych" kierowców, siadło by do aut, w grupie B, i dzidowało jak kiedyś...przecież to były monstra..do dzis lubie poogladac na yt z glosnikami podkreconymi jakies stare filmy :)
0
@barteq ale kogo pytasz?nie lepiej u źródła?
2
@AmigoBlancos też mi się bardzo film Święcickiego podobał, niebawem kolejna część...
5
@Maciek98 "Wróg? A wróg! Ale mój, swój, nasz – na własnej krwi wyhodowany"
1
@Cariones ciekawe ile ma na to certyfikatow?
a na powaznie, fakt faktem ostry gosc..jaja ze stali.
3
@zenoowity z tym porównaniem jednak byłbym ostrożny i poczekałbym jeszcze...Ksywa El Fenomeno jednak się z czegoś wzięła..
0
nie mogę się doczekać, lubię i cenię pracę tych jegomości:
https://fb.watch/7Ls-djEXgn/
0
@mekston ale zauważ ile "pracował" fizycznie u nas w końcówce, a ile musi w atleti...u nas przy asystującym Messim dużo łatwiej było mu wykręcić takie liczby.
0
@chavez tylko my Gryzaka braliśmy jak naprawdę wykręcał w Atleti super liczby, przychodząc tutaj już nie, niestety piłkarze nie są jak wino, i nie stają się z wiekiem drożsi... no jedynie to Suarez w drugą stronę, u nas wyglądał fizycznie słabo, a w Atleti drugą młodość jakby zaczął...
0
@TheNekro94 obstawiam Bolka i Lolka
0
@Janas11224 niet. Coutinho.
0
@xxKrysztalekxx zgadzam się, jednak żal będzie patrzeć jak taki Griezmann, Suarez będą nas jechać...tak jak Coutinho grając dla Bayernu.
1
@pt9 sentymentalny jesteś widzę.
1
@LS ano to wszystko jasne, trzeba poczekać aż Pan Jacek G. to rozrysuje dla finalnej akceptacji.
0
@LS jak to wymyśliłeś że Rakitic i Griez odpowiadają za prawą obronę?
0
@don'T.R.I.P.e Memphis też pod tym względem sobie radzi...
1
@don'T.R.I.P.e to jak patrzysz pod kątem budowy ciała, to tylko Adama Traore ;) odkąd odszedł od Barcy przytyrał jak Hulk
0
Moriba i reszta młodzieży, patrzeć, czytać i podziwiać Pana Piłkarza przez wielkie "P". Granie to nie wszystko, głowa to conajmniej drugie tyle by zostać kimś.