1

@chojecky jak to się modnie ostatnio mówi "top"

0

@Zoker nie wiem czy byłbyś w stanie przebić Cristiano :) Miny wali ewidentnie wyjątkowe.

1

też tak kończycie po ostrym kebsie?
https://zapodaj.net/images/16ad40569c1b4.jpg

0

@marcin000019 to taki A.Witsel też już dawno by nie grał, owszem-faul był bandycki ale nikt Ci kariery przez to nie zakończy..ale co prawda to prawda...w ameryce to dzicz.

0

@amanter muszę poszukać zdjęć z Gdańska, gdy byłem na debiucie Neymara, gdzie rozgrzewał się przy linii, przy większych wiatrach bałem się, że go zdmuchnie gdzieś do szatni. Busquets przy nim wtedy to był koks..

5

via Barca Live:
"OFICJALNIE: Miralem Pjanić został wypożyczony bez opcji wykupu do tureckiego Beşiktaşu!

Przed wypożyczeniem Bośniak zgodził się obniżyć swoją pensję w Barcelonie o 60%. Będzie od teraz zarabiał 3,2 miliona euro, z czego ponad 80% będzie mu płacił Beşiktaş."

uważam, że to naprawdę dobre wyjście, i trzeba również docenić to, jak zszedł z pensji...bo wiadomo że mógł się upierać..

1

@sergio5 Ansu nie chciał być jak Drogba i wysłał ojczulka :)

3

@dzefrej234 20tu zabitych, co na to płokułatuła?

0

@Dani13 a kto za Koemana?

1

@qbuteq gratulacje, ja w jednej firmie juz 12 lat, i miewam tez chwile slabosci...i nie chodzi o wzgledy finansowe...moze inaczej by bylo nie majac rodziny na karku itp ;) tak czy siak super i powodzenia w nowej robocie!

0

dzięki za odpowiedźi, rozbieżności są spore, ale pewnie lokalizacja robi swoje.

0

tatuśkowie/mamuśki, ile płacicie za przedszkola prywatne/msc ?

3

@Kettger ciekawe ilu "aktualnych" kierowców, siadło by do aut, w grupie B, i dzidowało jak kiedyś...przecież to były monstra..do dzis lubie poogladac na yt z glosnikami podkreconymi jakies stare filmy :)

0

@barteq ale kogo pytasz?nie lepiej u źródła?

2

@AmigoBlancos też mi się bardzo film Święcickiego podobał, niebawem kolejna część...

5

@Maciek98 "Wróg? A wróg! Ale mój, swój, nasz – na własnej krwi wyhodowany"

1

@Cariones ciekawe ile ma na to certyfikatow?
a na powaznie, fakt faktem ostry gosc..jaja ze stali.

3

@zenoowity z tym porównaniem jednak byłbym ostrożny i poczekałbym jeszcze...Ksywa El Fenomeno jednak się z czegoś wzięła..

0

nie mogę się doczekać, lubię i cenię pracę tych jegomości:
https://fb.watch/7Ls-djEXgn/

0

@mekston ale zauważ ile "pracował" fizycznie u nas w końcówce, a ile musi w atleti...u nas przy asystującym Messim dużo łatwiej było mu wykręcić takie liczby.

0

@chavez tylko my Gryzaka braliśmy jak naprawdę wykręcał w Atleti super liczby, przychodząc tutaj już nie, niestety piłkarze nie są jak wino, i nie stają się z wiekiem drożsi... no jedynie to Suarez w drugą stronę, u nas wyglądał fizycznie słabo, a w Atleti drugą młodość jakby zaczął...

0

@TheNekro94 obstawiam Bolka i Lolka

0

@Janas11224 niet. Coutinho.

0

@xxKrysztalekxx zgadzam się, jednak żal będzie patrzeć jak taki Griezmann, Suarez będą nas jechać...tak jak Coutinho grając dla Bayernu.

1

@pt9 sentymentalny jesteś widzę.

1

@LS ano to wszystko jasne, trzeba poczekać aż Pan Jacek G. to rozrysuje dla finalnej akceptacji.

0

@LS jak to wymyśliłeś że Rakitic i Griez odpowiadają za prawą obronę?

0

@don'T.R.I.P.e Memphis też pod tym względem sobie radzi...

1

@don'T.R.I.P.e to jak patrzysz pod kątem budowy ciała, to tylko Adama Traore ;) odkąd odszedł od Barcy przytyrał jak Hulk

0

Moriba i reszta młodzieży, patrzeć, czytać i podziwiać Pana Piłkarza przez wielkie "P". Granie to nie wszystko, głowa to conajmniej drugie tyle by zostać kimś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?