KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaucho akurat u Messiego sprawdzało się nawet powiedzenie lepiej dobrze stać, niż głupio biegać..
0
@lj89 a Ty mógłbyś się dorzucić ze swojej pensji (a sądząc po wpisie z pieniędzy rodziców) do opłacenia pensji Messiego.
Dlaczego my, jako naród tak lubimy dysponować kasą innych?
0
@magic10 zostawił taki smród w postaci rozdawnictwa pieniędzy niczym PiS, że teraz limity są wykorzystane i odejście Leo to następstwa działań tego imię imbecyla Bartka. Wiedziałem, ze musi nadejść ten moment...ale nie liczyłem nigdy że w taki sposób to się stanie.
0
@bixmix jak to mówią nadzieja umiera ostatnia..Ja nie ukrywam, że jakies nadzieje mam. I mimo że wiadome było że taki dzień nadejść będzie musiał, to nie mogę przeboleć tego, w jaki sposób to się dzieje, tj. że bez pożegnania w ostatnim meczu przy pełnym stadionie jak to było z Xavim czy Iniesta..Zasługiwał na to jak nikt inny.
0
@Sulimo tak co dobę tam łupie faktycznie?
2
@Deviler i spoko, szefowie tak mają, oby i u nas takim bossem był na swojej pozycji.
36
Kiedy bardzo się starasz dorównać reszcie ale i tak nie bardzo to wychodzi...
https://zapodaj.net/images/fd16b38b010fb.jpg
0
ten Mefistofeles nasz wywołuje u mnie wielkie nadzieje...
0
powinno być chyba "El Parodico".
1
@Lionel_Messi10 dzieki
14
@masq musisz chodzić na basen normalny a nie do spa w domu starców.
2
Dla mnie dzisiejszy dzień to potrójne szczęscie jeśli tak to można nazwac...(kolejność dowolna):
1) Piątek piątunio.
2) Początek urlopu.
3) 10ta rocznica ślubu..
4) Żoładkowa rześka się chłodzi :)
0
@FCB_dimiC oczywiście że nie bez powodu, ale statystyki że nie był ani razu w sezonie ograny przez nikogo(czy tam przedryblowany) to wiadomo skąd się wzięły-nie przez to że jest najlepszym dryblerem czy blokerem...takie statystyki to nawet u nas Araujo miał.
0
@DaPidejpi no zgadza się, ale miło popatrzeć na swego czasu hypowanego na maxa Van Dijka w tej pozycji...
0
@cinero1996 koszulka jakas piłkarska z ulubionego klubu czy coś...
4
@Jakchcesz nie piję kawy w ogóle, truję się za to Tigerem :) ale zimny również smakuje :D
0
Pozdrawiam wszystkich piosenką naszych "somsiadów" tytułem "kanikuły trata tata tata ta", będących dziś ostatni dzień w pracy przed urlopem.
0
@4drian0 musisz zapętlić dźwięk ;)
1
@kuz bydzie Adelajda? :D
0
@Pilka_jest_okragla tutaj powinno wystarczyć jedno słowo ojca przewodniczącego: wy....alaj
15
Krystyna na wakacjach w Białorusi:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/226964544_1606884002977216_5185504903854525913_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=yYUC96C7mGcAX-kdrg0&tn=TgN5bVjoTzPqOSMv&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=7c6e7f20321c748f00d76e5e466120a6&oe=610821B6
2
@LioMessi10 latałem z Poznania z dwa razy, brałem Parking który się nazywał "różowy" chyba..coś takiego...autobus tam kursuje co chwilę darmowy chyba...ale daleko w sumie nie jest no ale z bagażami to wiadomo...nie było powodu do narzekania.
10
Panie sędzio spalony?
Moment, nie krzycz! To trzeba na spokojnie zobaczyć!
https://pbs.twimg.com/media/E7JkbPrX0AAQ8l8?format=jpg&name=large
2
@Grubson06 Memphis się bawi ;)
5
@lufator szczerze?na ten moment wydaje mi się ze jakiekolwiek planowanie jest przesrane bo zmienia się to co chwile i nawet ze szklaną kulą działanie nic nie pomoże....dobrze że równiutko 10lat temu nie miałem takich problemów no ale współczuję.
1
@AntekGriezmann nawet nie dwie godzinki i caly Nesebar pozwiedzany :)
0
Leo Messi Fichado! co za transfer ;)
1
@GeneralXavi no właśnie, a on nie gdybał i jakoś też zacząć musiał..pomysł był, ryzykował nie raz bo areszty nie są mu obce..i w końcu zaczęło przynosić profity a te profity inwestował w kolejne filmy i tak to wygląda...
nie było zapewne od razu tak że: mam kasę, będę kręcił :D do odważnych świat należy a reszta po prostu musi gdybać :D
0
@PawkoFCB też jadę, dobrze że zawsze jestem uzbrojony, to takich cwaniaków, bijących rówieśników swoich tatusiów się wyprostuję cyk myk raz dwa...
0
@VegetaPolska i fajnie, niech jak najwięcej noszą 4f...