KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBKasza flagę pomylili przy naszej zawodniczce :)
1
@Ojciec5tkidzieci dla jednych może się to wydawać błacha sprawa, dla innych tak, jak zostało to przedstawione w opisie, jednak nigdy nie należy ignorować ani szydzić z czyiś poglądów czy też uczuć tak jak tutaj.I szacunek za to, że starasz się jak to napisałeś nie zahaczyc nawet o krzaczek, bo ktoś przy tym się moze napracował. Niestety ingoranci są wszędzie...
0
@Encore tak, szczególnie ta Salaha.
1
@sendesara ale powiedz że to tylko tak dla śmiechu napisałeś :) ?
2
@Mat159 100% racji, ale lament kanapowców jest jak lawina..bo przecież kiedyś było wincyj medali..bo przecież im się nie chce i generalnie powinni zostać w domu..
1
@Nano22 nie...ale zgaduję? Messi Fichado bo jego syn chodził w getrach Barcy?
0
@FCMichalo albo wiadomosc prywatna na fcbarca.com od Laporty odnośnie nowego kontraktu...
0
@Mixtape to zmienia postać rzeczy, chociaż i nad tym idzie popracować, trochę pewności siebie(nie mylić z arogancją) na pewno nie zaszkodzi ;) powodzenia
8
@Zoker widocznie coś poszło nie tak, że pozostało gdybanie :)
0
@Mixtape naprawdę tak ciężko było o dziewczynę? trochę niepokojące :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@draxidox +- 500-600
0
@AllBundy no niestety tak, działa to w dwie strony :) a czasem i więcej stron
0
@Mixtape albo coś pomiędzy jako realista ;) nie brzmi tak negatywnie.
3
@gumaz rodziny się nie wybiera mawiają...
13
@damiano996 a teraz siądź przed monitor, i przeczytaj swój komentarz raz jeszcze...jest jeszcze szansa na usunięcie go.
2
@doc można? można....szamany i inni tancerze brać przykład, mimo iż nic nie pograł to zachować sie potrafi jeśli to prawda...
0
@Bobo25 tak, bo Bartomeu jawnie Messiego oszukiwał, o czym później wspominał...na szczęscie jego już niema wśród nas.
0
@Bobo25 chodzi Ci o sytuację, w której zrobiono z Messiego prawie zdrajcę że chce za wszelką cenę opuścić klub a później wyszło szydło z worka, jak Bartomeu oszukiwał m.in jego i to było powodem i wszyscy nagle zamilkli?
0
W sprawie Moriby, i tych, którzy ledwo co pograli dla klubu a już chcą windować zarobki i szantażować klub, dałbym im tylko sentencję od Sir Alexa Fergusona:
"Jeśli nie stać was na wsparcie, kiedy przegrywamy - nie macie prawa wspierać nas, kiedy wygrywamy".
A następnie podziękować i życzyć szerokiej drogi.
3
@Boogmacher chcąc niechcąc mam takie skojarzenie trochę:
https://wekprepersa.pl/wp-content/uploads/2018/05/e8373fa4a26a60e3bdc1c892f497cd86.jpg
aczkolwiek wrażenie na żywo pewnie będzie robił.
2
@Gomess do tego stroju po lewej pasuje idealnie ta cieszynka:
https://csn.naekranie.pl/wp-content/uploads/2018/07/griez.jpg
0
@Cochise
0
@Jordi10 Silvio Berlusconi mówił, że 100km od domu to już nie zdrada-wierzyć mu?
1
@Bobo25 chyba jestem mocno przemęczony...czytając na szybko posta przeczytałem za pierwszym razem "nie mogę oddać moczu...." ale reszta nie pasowała zdania do początku więc przeczytałem raz jeszcze i się zorientowałem co jest grane.
1
@Kamilos84 fajna,chociaż byłaby fajniejsza, gdyby logo było w naturalnych barwach.
3
@KoziBe czy chłopców to nie wiadomo, tu chodzi o nieletnich/nieletnie.
5
@Djzordon z tą różnicą, że Bartomeu doprowadzałby klub do ruiny, a Perez z takiej Ruiny klub wyciąga...
5
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/219914597_10152503192059953_5727523783628644311_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Fw2gjt4XHVIAX_XZhHe&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=95b2e4e3e9386e5f1ecf130051f322ec&oe=60FCD924
widzisz takiego Florka minę i sobie starasz wyobrazić, co on w tej głowie sobie o takim Alabie myśli :)
1
@Encore widzę nawet jakieś podobieństwo do -->
https://zapodaj.net/images/9fa8f3f635163.jpg