0

@FCBKasza flagę pomylili przy naszej zawodniczce :)

1

@Ojciec5tkidzieci dla jednych może się to wydawać błacha sprawa, dla innych tak, jak zostało to przedstawione w opisie, jednak nigdy nie należy ignorować ani szydzić z czyiś poglądów czy też uczuć tak jak tutaj.I szacunek za to, że starasz się jak to napisałeś nie zahaczyc nawet o krzaczek, bo ktoś przy tym się moze napracował. Niestety ingoranci są wszędzie...

0

@Encore tak, szczególnie ta Salaha.

1

@sendesara ale powiedz że to tylko tak dla śmiechu napisałeś :) ?

2

@Mat159 100% racji, ale lament kanapowców jest jak lawina..bo przecież kiedyś było wincyj medali..bo przecież im się nie chce i generalnie powinni zostać w domu..

1

@Nano22 nie...ale zgaduję? Messi Fichado bo jego syn chodził w getrach Barcy?

0

@FCMichalo albo wiadomosc prywatna na fcbarca.com od Laporty odnośnie nowego kontraktu...

0

@Mixtape to zmienia postać rzeczy, chociaż i nad tym idzie popracować, trochę pewności siebie(nie mylić z arogancją) na pewno nie zaszkodzi ;) powodzenia

8

@Zoker widocznie coś poszło nie tak, że pozostało gdybanie :)

0

@Mixtape naprawdę tak ciężko było o dziewczynę? trochę niepokojące :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@draxidox +- 500-600

0

@AllBundy no niestety tak, działa to w dwie strony :) a czasem i więcej stron

0

@Mixtape albo coś pomiędzy jako realista ;) nie brzmi tak negatywnie.

3

@gumaz rodziny się nie wybiera mawiają...

13

@damiano996 a teraz siądź przed monitor, i przeczytaj swój komentarz raz jeszcze...jest jeszcze szansa na usunięcie go.

2

@doc można? można....szamany i inni tancerze brać przykład, mimo iż nic nie pograł to zachować sie potrafi jeśli to prawda...

0

@Bobo25 tak, bo Bartomeu jawnie Messiego oszukiwał, o czym później wspominał...na szczęscie jego już niema wśród nas.

0

@Bobo25 chodzi Ci o sytuację, w której zrobiono z Messiego prawie zdrajcę że chce za wszelką cenę opuścić klub a później wyszło szydło z worka, jak Bartomeu oszukiwał m.in jego i to było powodem i wszyscy nagle zamilkli?

0

W sprawie Moriby, i tych, którzy ledwo co pograli dla klubu a już chcą windować zarobki i szantażować klub, dałbym im tylko sentencję od Sir Alexa Fergusona:
"Jeśli nie stać was na wsparcie, kiedy przegrywamy - nie macie prawa wspierać nas, kiedy wygrywamy".
A następnie podziękować i życzyć szerokiej drogi.

3

@Boogmacher chcąc niechcąc mam takie skojarzenie trochę:
https://wekprepersa.pl/wp-content/uploads/2018/05/e8373fa4a26a60e3bdc1c892f497cd86.jpg

aczkolwiek wrażenie na żywo pewnie będzie robił.

2

@Gomess do tego stroju po lewej pasuje idealnie ta cieszynka:
https://csn.naekranie.pl/wp-content/uploads/2018/07/griez.jpg

0

0

@Jordi10 Silvio Berlusconi mówił, że 100km od domu to już nie zdrada-wierzyć mu?

1

@Bobo25 chyba jestem mocno przemęczony...czytając na szybko posta przeczytałem za pierwszym razem "nie mogę oddać moczu...." ale reszta nie pasowała zdania do początku więc przeczytałem raz jeszcze i się zorientowałem co jest grane.

1

@Kamilos84 fajna,chociaż byłaby fajniejsza, gdyby logo było w naturalnych barwach.

3

@KoziBe czy chłopców to nie wiadomo, tu chodzi o nieletnich/nieletnie.

5

@Djzordon z tą różnicą, że Bartomeu doprowadzałby klub do ruiny, a Perez z takiej Ruiny klub wyciąga...

1

@Encore widzę nawet jakieś podobieństwo do -->
https://zapodaj.net/images/9fa8f3f635163.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?