2

@Kurkmen w punkt. Oczywiście mam nadzieję że Ci zaraz nie usuną komentarza mimo napierających zapewne tęczowców ;)

24

@sergio5 fajne takie "smaczki" piłkarskie, tym bardziej z ust takiego piłkarza, który niema co ukrywać, też był wirtuozem.

0

@tadzik447 ta, załapałem się na ostatnie 10min

0

jakiś link do meczu ale bez rejestracji?

5

@amanter Nie od dziś wiadomo, że Perez to głowę ma nie od parady, a język nie tylko od obsmarowywania swoich :)

0

@Ghotti kurła, z daleka to myśłałem że Krystyna biegnie z naszymi...ale później otworzyłem fotę i zauważyłem że to nasz Pickenbauer.

1

@SaulGoodman miewam tak, ale to bardziej w ten sposób, że wstaję rano z dobrym nastawieniem, a ktoś jest mi w stanie bardzo szybko humor zepsuć, i potrzebuję czasu by to wyprostować.

5

@BarcaInfo to dlatego się tak zblokował z grą :D

0

@LS Rallycross to cos pieknego....Hill climbing tez ciekawy a trial motocyklowy mnie osobiscie tez nudzi..

@Gappeq tak, ale najlepsze 125ccm ;) tam to się dzieje

0

@patry295 ja to widzę tak, że to pytanie z serii: wolicie pizze czy hamburgera-jak nie spróbujesz to się nie dowiesz bo zdania będą podzielone ;)

0

@patry295 sprawa mega indywidualna..tak jakbyś zapytal czy siatkowka, czy koszykowka....
natomiast kiedys nie moglem zrozumiec fenomenu zuzla, ale jak sie bylo raz na zywo to mozna zmienic zdanie...na f1 nie bylem niestety a tez lubie mimo tego...
sprobuj obejrzec jedno i drugie i sam sobie zdecyduj.

0

@MysticCat jesteś weterynarzem czy jaki zawód wykonujesz jeśli to nie tajemnica?

przygotowałem się na tego psa, poprzednio mieliśmy 15 lat prawie Golden Retrievera a to całkiem inna bajka, z Border Collie jednak tez mam styczność w pracy (bo takowe mają szefostwo) i faktycznie pieski uciekają pod drzewa albo nawet krzajdy jak jest ciepło..

0

@capm też mi to przez myśl przechodziło i dziwiłem się, dlaczego nikt tak nie zaryzykował go raz ustawić...

2

@MysticCat nie bój się,już oceniasz nie znając sytuacji.Buda nie jest na stałe, mam duży ogród+taras zadaszony, pod który chcę dodatkowo tę budę wstawić, dodatkowo legowisko w domu..na czas, w którym ja będę w pracy i żona, a dzieci w przedszkolu, szkole- będzie sobie hasał po dworze i na ten czas gdy nas niema jest ta buda. Sądzisz że lepsze dla psa pod nieobecność domowników jest bycie samemu w domu-nawet jak będzie miał potrzebę czy lepiej na dworze z możliwością skrycia się kiedy chce?

0

@MysticCat Border Collie

0

@mercurial2000 @sergio5
no właśnie jakieś umiejętności mam, garaż + narzędzia odpowiednie również bo lubię pogrzebać...
gorzej tylko z czasem.
Natomiast się zastanawiałem bo buda pewnie z 500 a materiały jak drewno i inne poszły mocno w górę, więc nie byłoby sensu robić, jeśli miałoby to wynieść 400 na same materiały.

0

Budę dla psa, ktoś budował sam?jest sens czy lepiej zakupić gotowca?

0

@DaPidejpi a to syn synowa i wnuk w Krakowie mieszkają?

1

@Sulimo dobrany wulkan do aktualnie nadchodzących wydarzeń sportowych ;)
chociaż martwi zdanie: "Wulkan prawdopodobnie niebawem wybuchnie"...

1

@MesQueUnClub96 a liczy się, jak mu się racji nie przyznaje do wszystkiego, ale ma się radochę, czytając jego wyznania?

18

@masq popieram....ale i tak wielka część la bambli, napisze że powinen grać za darmo, tudzież jakby kochał ten klub, to ogłosiłby to już dawno, np. chwila przed finałem copa america...

1

@tomek8756 nie sądziłem,że to kiedyś powiem/napiszę: ale zaczynam go na swój sposób lubić tego Perezika, no humor poprawia mi ostatnimi czasy bardzo często.

0

Jakie jest Wasze zdanie? powinna być możliwość zmiany ot tak obywatelstwa czy też zmiany reprezentacji dla której chce się grać?
https://www.onet.pl/sport/onetsport/callum-hudson-odoi-rezygnuje-z-gry-w-reprezentacji-anglii-zagra-dla-ghany/yyehwnt,d87b6cc4

0

@Piorun to faktycznie, jechałem do slubu kolegi, mial dieselka i chodzilo to ok, fakt faktem, jest to luj ciezki, spalanie nie małe, i jak się tym jechało to przy hamowaniu wrażenie jakby to z 4t wazylo...

32

@Encore zaraz mnie tu pocisną od rasistów, ale mam nieodparte wrażenie, że kolor skóry ma wpływ na ilośc powieszonego na sobie świecidła, oraz mnogości machania łapami i bujania się :D

1

@Piorun zależy o której generacji mówisz...

0

@barcelonaLM wiadomo :) bo już tyle zarobił że rachunki ma opłacone do końca życia i to już z wliczonymi wakacjami na mazurach!

11

Leo Messi przedłuży kontakt z Barceloną na następne 5 lat. Zgodził się on na obniżkę wynagrodzenia o 50% (!), rozumiejąc problemy finansowe klubu.

źródło: Barca LIVE


9

@elo1600 serio zastanawiasz się jakie sosy najbardziej nam podchodzą?

1

@escarabajo rozumiem przesłanie, bo ten łańcuszek był pierdylion razy udostępniany tylko właśnie zmieniane detale czego to tyczyło. Puenta ta sama..Mam się teraz rozpłakać czy co?bo to nadal nie zmienia faktu że a3 nie jest kultowe i długo dlugo nie bedzie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?