KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 zasadnicze pytanie brzmi czy to własne wesele :)
0
@DaPidejpi Ty tak często do siebie piszesz?
0
ktoś używa podróbek airpods'ów a mianowicie: i12tws? kupiłem to przy okazji(powystawowe) i sam zamysł fajny ale cholernie nie ogarniam tego. Sparowane jest ale działa mi tylko 1 strona, bo druga sie rozładowuje po chwili od razu, dodatkowo jak ładuje w tym org. opakowaniu to świeci cały czas dioda stałym swiatlem na czerwono i nie wiem czy to zniknie jak się naładuje czy jak to wygląda? reguluje się niby dotykowo a ja kompletnie nie wiem co i jak a instrukcja po chinsku/hiszpansku etc a ta z neta po polsku nie daje mi odpowiedzi na te pytania. z gory dzieki
1
@Kwasiak98 można, tylko co po tym nie wolno zapomnieć by wyciągnąć wtyczkę od pleja/xboxa przed burzą.
3
@Colon Ricken… Lupfen jetzt! JAAAAAAAA!“
1
@SaulGoodman zadroszczę, miałem okazję teraz jechać do wrocka na tę ekipę, ale dowiedziałem sie o bilecie 1,5h przed tym a dojazdu mam dobrą godzinę i nie wyrobiłbym bo zole nie widziałem z nich jeszcze na żywo...
swoją drogą, Wiolkę kiedyś spotkałem na mniejszej gali, malutka ona i stałem obok niej z metr jak inny akurat miał swój występ. I nie powiem jak się ubierze i stanie z boku normalnie to fajna z niej dupka ;)
0
@Messiah10 też nie zauważyłem a chętnie obejrzę.
0
@kielon93 jasne, zależy od tego jak długo Ci tę nieszczelność sprawdzali, czasem po 1h sprawdzaja i manometr małego spadku nie pokaze. Jednak Cisnienie podczas zalaczenia klimy jest wyzsze zdecydowanie i czasem po dluzszym czasie (ja tak mialem raz w aucie). zaczyna chodzic coraz slabiej az sie skonczy.
Ale jak masz dziwne odglosy w dodatku to bym sprawdzil jeszcze kompresor.
0
@kielon93 a miałeś robiony test szczelności? z klimą może być naprawdę wiele czynników, może być nieszczelność taka minimalna, że pokaże dopiero po długim teście. Może kompresor walnięty,czujnik ciśnienia, i wiele innych.
Zacząłbym od testu szczelności bo jeśli nabijałeś bez testowania-to gaz poszedł w eter i nikt Ci za to nie odda.
3
@Ascend można było wybrać jednego i też się wachałem, jednak szalę u mnie przelały pierwsze bramki-ze Slowakami gdzie biernie stał i się gapił jak objeżdzją Beresia + wczoraj że nawet piłki nie trafił z najbliższej odległości by ją wybić.
1
proszę o nominację na najbardziej wkur...cego zawodnika podczas Euro z naszrej reprezentacji:
mój typ: Jóźwiak...
2
znowu Jóźwiak przy 1 bramie swoje 5 groszy dołożył nie trafiając w piłkę nawet. Jeździec bez głowy do przodu by bedac z przodu wycofać do Bednarka. Krycha jakby w slow motion ale generalnie brakuję nam solidnej obrony. Każdy tam robił co innego
3
@Criss18Barca operacja Finlandii? Wolę jednak operować żoładkową gorzką!
2
@JANEK777 uważaj bo Cie tęczą pogonią homofobie Ty!
2
@joloskyy racja, Frenkie już pierwszy powinien za te ręczne hamulce łokcia na odczepnego przyfandzolić a nie czekać na sprawiedliwość naszego Kapitana.
0
@Stagiryta zgadza się, każdy ma i dlatego po poście zaraz mam jakieś przeczucia i przykładowo nie wiem czy dobrze odczułem, ale wydaje mi się że jesteś właśnie samotnym ojcem i masz roszczeniową ex ;) tak stwierdziłem po ironicznym poście.
zresztą nie Ty jeden, wśród znajomych mam paru takich. I faktycznie różnie to bywa, ale często jednak wina leży gdzieś po obu stronach...a najbardziej szkoda to tylko dziacka.
3
@Stagiryta oj czuję tu grubszą historię w tle :)
1
@kaamil1910 za takie posty można załapać się na przymusowe wakacje od tej strony...znam z autopsji ale nic to niestety nie da.
niemniej jednak utożsamiam się z poglądem.
0
@gontex tak samo, nie dajcie się oszukać przy sprzedaży, parę razy po wystawieniu miałem akcję teraz, że piszą przez whatsappa, i niby negocjuja, po chwili chca kupic i daja linka jakoby ze oni wplacaja przez olx i organizuja wysylke tylko ustawic cos trzeba...plaga tego jest.
0
generalnie artykuły Onetowe i tego typu omijam ale od czasu do czasu lubię poczytać takie historie jak te:
https://www.onet.pl/sport/onetsport/polska-szwecja-byly-reprezentant-polski-montuje-sufity-or-euro-2020/npvrbbl,d87b6cc4
1
@Kurkmen lot jako pasażer oczywiście, Migiem29, ale tak by pilot dał popalić.
0
Panowie Panie, jakkolwiek się nie skończy dziś ten mecz,to chciałbym bardzo by każdy piłkarz chodził tak naładowany do walki jak Kamil, i walczył o wszystko jak szkoci.
https://static.fangol.pl/content/3/d/4/3d44fb195ef55786a89d2f531b96adfd-x264.mp4
0
@mat32 nie mam, ale mam w pracy, i znajomi po domach tez maja, ja mam tylko klimatyzator przenosny ale to sie nie umywa... uwazam ze przy tych temperaturach to dobra sprawa..niekoniecznie wprost tam gdzie siedzisz ale na korytarzach etc by schlodzic powietrze...od razu czlowiek inaczej funkcjonuje, spi itp.
1
@DaPidejpi był czas, że jak slyszalem jak ktoś ma 35 lat, to sobie myślałem po cichu : "o już podstarzały dziad". Teraz sobie myślę że w sumie młody jeszcze jest...pewnie dlatego że sam juz tyle mam :)
0
https://fb.watch/6hDu0dA4O9/ pomijając fakt, że jednak trochę pada, to jak to się dzieje, że ludzie widząc taką wodę, próbują nadal jechać. Bo taki stan wody w minutę nie powstał...
4
@doc Suarez....
Denis Suarez.
1
@abram3k dlaczego uśmierciłeś Smudę?
18
@DaPidejpi a dlaczego akurat wspierać FCBarca.com ma LGBT? a nie np. Ludzi bezdomnych, inwalidów, dzieci z zespołem downa, sieroty itp?
0
@KmN cwaniak, nie cfaniak :)
0
@SaulGoodman mam to samo, i patrzę tylko na ten zasrany radar i widzę jak wielka chmura przechodzi obok jakies 20km...i wczoraj to samo, burze już takie zapowiadali, chwilę u nas pokropiło, odparowało i cisza..w nocy też nic a zapowiadali...suchota jak nie wiem.