0

@tobiasson92 no i fajnie, to w zasadzie tak samo głupi zapis był jak niegdyś złota bramka.

0

@masq no jak rewolucja to rewolucja...

12

@masq a może czas zmienić te klepu klepu, które działa tylko jeśli jest szybkie/ z pierwszej piłki bo świat już się nauczył tego grania.

7

Brat łejt !!!!!!!!

0

@Bobo25 krzyczeć sobie może, ale jakoś mega meczu nie zaliczył, więc póki co praca praca i jeszcze raz praca..bo kapustka też miał swój czas-nawet wybitniej się zapowiadał bym powiedział.

1

@Lola120 ja się nie szczepiłem, i póki co nie zamierzam. Jednak nie neguję tych, co się szczepią. Jestem gdzieś w kropce, pomiędzy. Jak to mawiał pewien znany elektryk: jestem za a nawet przeciw.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Heheszek71 to jest policzek w twarz, dla normalnych kobiet, które poświęcają swoje życie dla tej kategorii sportu...


1

@KacperVEB no ale tak szczerze, rację ma- odkąd trafił do Barcy to częściowo prześmiewczo , częściowo i nie(bo ja go szanuję za to, że zawsze zostawia serducho na placu) wiele osób zaczęło go kojarzyć.

0

@neymarjr_143 nie będziesz płakał po Dembele, bo bombele zostanie-nikt go nie weźmie póki co...

9

@doc coś podejrzanie dużo zagrał i tak w tym sezonie...

0

Z Flaschscore: ""Podobała mi się Polska. Sprawiła nam więcej problemów niż Szwecja....Podoba mi się idea ???????? Paulo Sousy, odwaga, pressing, przez pierwsze 5 minut nie potrafiliśmy wyjść z połowy. Z taką grą mogą pokonać każdego."

a jednak nadzieja umiera ostatnia...aż pierwszy raz od długiego czasu wczoraj kaca musiałem leczyć..

1

@SteuerFreiMoney ja również, do tego rajdy B klasy- coś pięknego!

0

@Uukasz_93 ile miejsca, ile czasu....no ale ładnie siadła..

1

@Rewolucja123 jeden powie wyczyścił, drugi że wykosił ;)

5

@AmigoBlancos bardzo mi z tego powodu wszystko jedno :)

6

@Kgorecki2500 uu szybciej to się zaczęło niż myślałem, nie sądziłem że po 1 meczu zaraz będzie taki hype na niego :)

6

@patrykzmc2000 kończy się jakaś era...czuję się trochę staro nawet.

0

@nitey tym wpisem tylko mnie przekonałeś że jednak mało jeszcze rozumiem a jeszcze mniej masz w sobie szacunku. Ale to może. racji wieku, oby.

1

@jamesbond6 oczywiście że nie, tak samo jak i Ty ale wlazłem w ten artykuł i czytam "The main color is officially called "Purple Pulse"".

1

@Heheszek71 ale tak szczerze, wiadomo że trener ponosi odpowiedzialność za drużynę, ale Sousa przyszedł w momencie chwilę przed Euro, tak naprawdę to on nawet pewnie wielce piłkarzy nie poznał, i jest jak jest...z gówna bata nie ukręcisz.

0

@RobiS ale skręcił wąśa...

6

@jamesbond6 mi to wygląda bardziej na fioletowe no ale ok :)

1

@nitey widocznie tego jeszcze nie rozumiesz, ale przyjdzie czas ;)

1

@neeed oj nie, a przekonałem się o tym, widząc gdzieś na zdjęciach dziś przyklejonego Ryszarda do swojego przybranego Taty-Laporty.

1

@FCBMati10 ale uważasz, że człowiek z wiekiem nie może zmienić poglądów, zdania, zmądrzeć?

1

@DaPidejpi tylko pepsi piją najlepsi!

11

@Vebrol bramka to bramka, nikt nie będzie mu za pare lat liczył jak strzelone zostały...wole bramkę z karnego niż samobója od słupka :)

0

@Kamiloza91 szczerze, to im dłużej go oglądam, tym mniej mi przeszkadza.
W zasadzie nigdy mi nie przeszkadzał na tyle, żeby mieć jakieś żale jak niektórzy kibice bo owszem, irytował czasem swoim zachowaniem, gdy np. nie cieszył sie z bramki gdy ktos inny strzelil w jego druzynie lub masa innych-ale z czasem zrozumiałem że to bierze się z jego ambicji i ten czlowiek to maszyna..Jego cialo i ciezka praca to zywy dowod na to, ze czlowiek moze osiagnac wszystko. Trzeba go podziwiać i tyle, bo dwóch takich crackow na przestrzeni tylu lat co nam Leo i Cr7 fundowali to raczej nie dożyjemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?