11

Tia, dajcie już spokój z tym Xavim...niech najpierw idzie do Barcy B trenować, a w tym czasie dać szansę Koemanowi na kolejny sezon w spokoju popracować bez wiecznej presji że Xavi w każdym zakamarku na niego czycha jak w reklamie Danio z małym głodem.

0

@Yosemite ciekawe ile faktycznie ma lat :D

0

@Michvl herbat z miętą, ewentualnie melissa jakaś...i spokój. tylko spokój nas ratuje.

1

@adambądkowski93 uważam, że nikomu tego oceniać czy to za długo czy nie, prócz samej żony.

@John_Doe dokładnie, pomijając już rentę, ale ktoś, kto chociażby miał trochę styczności z osobą chorą, którą trzeba się opiekować, wie ile to jest poświęcenia. Dla tej kobiety niema słów by powiedzieć jakim musi być dobrym człowiekiem.

2

@adambądkowski93 tylko w tym wypadku, rodzina, a na pewno żona, która się nim opiekuje zwyczajnie tego nie chce. Czytałem o nim długi artykuł-trzeba ją docenić bo wzięła go do domu i dba o niego cały czas na pytanie dlaczego, odpowiedziała bo kocha go jak kiedyś ze względu też na to jakim człowiekem jest/był.

0

@Whudi z piw to:Namysłow, Kasztelan, Grolsch(mala butelka) a tak to driny walę :D

0

@ObiektywnyKibic121 wiadomo że trener ma duży wpływ-ale dopóki u nas będą biegać jak obżarte koty to nic nie zrobi więcej. Niestety- jakby reszta miała chociaż połowę chęci co Frenkie to nie było by takich scen. O Roberto pisałem więc powielasz. Obawiam się, że tym sposobem będziemy gorsi od Realu, który co chwilę trenera zmieniał. Dajmy mu popracować...

0

@SteuerFreiMoney no przed krupsem tez mielismy jakiegos siemensa-robil taka kawe ze kazdy pytal, bo do teraz ani krups ani inny w firmie nie dorownuje mu....ale co z tego jak za kazdym razem przeciekał juz ze starosci :)

0

@KORTIS a chyba że. Ja tam jako kibic Barcy nie rozumiem fenomenu, że tu pojawiają się i czynnie uczestniczą fani Realu i na odwrót również.Stąd pewnie moja niewiedza.

2

@SteuerFreiMoney jeśli niema w domu to na pewno będzie zadowolona, ja mojej żonie na urodziny kupiłem Krupsa to się mega cieszyła.

1

@ObiektywnyKibic121 niby obiektywny a jednak nie do końca...owszem S.Roberto to kula u nogi wczoraj niepotrzebna, ale poza tym co miał więcej zrobić? Zrozumcie, że trener meczu nie wybiega za piłkarzy.

0

@cules100pro jaka kafejka?

0

@Keson też polecam turfy, kiedyś brałem adidasy, nike, co popadnie, z dwa razy pumy..i nauczyłem się by nie brać drogich po 2-3 stówy bo wytrzymują tak samo jak te do 150...teraz mam niszowe buty firmy Joma..i nie są złe..

0

taka abstrakcja...no ale teoretycznie jeśli taka by zaszła, a w tym sezonie jak widać wszystko jest możliwe. To czy jeśli Atletico i Real by przegrały swoje mecze, a my byśmy cudownie wygrali LaLigę, czy użytkownicy będą płakać że nam się nie należała czy będa się cieszyć z kolejnego pucharu?

0

@Gaucho ja wczoraj miałem na odwrót, jako że kupione przez allegro, to dostałem powiadomienie że paczka do odbioru, a w aplikacji znowu że paczka w przygotowaniu, aktualizowałem i nic nie pomagało ale kod odbioru na szczęscie dostałem mailowo i tylko kodem udało mi sie odebrać. Wiec apka coś im się zacieła a wieczorem pare godzin po odbiorze, dostałem na apce powiadomienie ze paczka odebrana ;)

0

@Jakchcesz no jak chcesz ...damy spokój :D

5

co to za dziwne czasy nastały, że kibice Barcy modlą się o mistrza dla Atletico...

0

@mikael nie ...

4

@NaFazieHitman "nie sondzem" :) to jest już wyższe wtajemniczenie aktorstwa szerokiego spektrum, od ozdrowieńca z wymowną koszulką, przez bilboard reklamowy kidawy, po ziomeczka z Warszawki :)

0

@Rust_Cohle widocznie nie zrozumiałeś...

1

@clyde hasło: ironia, szydera etc.

1

@Mario96w ja mam na niepfizera...trzymam kciuki!

0

@Granto tak z innej beczki, jeśli jesteś dotychczas zadowolony-to po co zmieniać?
sam szukam zmian ale u mnie miasteczko, niema poki co światłowodu i jadę na LTE T-Mobile no i przydaloby sie co lepszego.

0

dzisiaj miałem termin na niezaszczepienie się, kolejna dawka niezaszczepienia już jutro- Ci co mają terminy na za 2 tygodnie nienawidzą mnie.
pozdrawiam :D

6

@tomek8756 a jeszcze inne babcie, jak moje, w młodości mierzyły się z trudami życia w czasach wojennych, następnie przesiedlenia, później budowanie swoich domostw/prace i nie było możliwości imprezowania/chlania w takiej postaci. Jednakże nie narzekały :)

1

@DaPidejpi uciśniony wiecznie naród, który chce pouczać wszystkich a sam zachowuje się jak najgorsze ści...wo..

0

@pt9 ale to wynikało z dyspozycji a nie z tego ze nie chcial nam zaszkodzic...

2

Tak poza tematem samej gry, cieszyłem się na to że wraca Suarez na Camp Nou z powodu tego co zapowiadał Laporta że po czasie zrobią mu jako takie pożegnanie, chociaz bez kibiców to nie to...no i z nadzieją że nam nie wciśnie bramki.

Ale przypomniała mi się wczoraj najbardziej z irytujacych forma Gryzaka tj. Symulowanie, machanie łapami. Przecież nawet najspokojniejszy pilkarz jakim jest MATS nie wytrzymał przy jednej interwencji(ta gdzie wybił piłkę ręką a ten jakby w głowę dostał cios)i chciał Suareza wyjaśnić. Miałem nadzieję że choć grajac przeciwko swojej byłej drużynie przestanie pajacowac i wymuszać karne,ale sie zawiodłem.

tak, wiem ze jest profesjonalistą i gra w każdym meczu dla swojej drużyny o wynik ale można to też zrobić z klasą i nikt nie miałby o ładna bramkę do niego pretensji.

miłej niedzieli.Vamos

1

@Rewolucja123 nie zrozumiałem ewidetnie. Widocznie za dużo już mi dziś tych przypomnień, które we mnie wzbudzają tylko złość i empatia poszła w las :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?