KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Tia, dajcie już spokój z tym Xavim...niech najpierw idzie do Barcy B trenować, a w tym czasie dać szansę Koemanowi na kolejny sezon w spokoju popracować bez wiecznej presji że Xavi w każdym zakamarku na niego czycha jak w reklamie Danio z małym głodem.
0
@Yosemite ciekawe ile faktycznie ma lat :D
0
@Michvl herbat z miętą, ewentualnie melissa jakaś...i spokój. tylko spokój nas ratuje.
1
@adambądkowski93 uważam, że nikomu tego oceniać czy to za długo czy nie, prócz samej żony.
@John_Doe dokładnie, pomijając już rentę, ale ktoś, kto chociażby miał trochę styczności z osobą chorą, którą trzeba się opiekować, wie ile to jest poświęcenia. Dla tej kobiety niema słów by powiedzieć jakim musi być dobrym człowiekiem.
2
@adambądkowski93 tylko w tym wypadku, rodzina, a na pewno żona, która się nim opiekuje zwyczajnie tego nie chce. Czytałem o nim długi artykuł-trzeba ją docenić bo wzięła go do domu i dba o niego cały czas na pytanie dlaczego, odpowiedziała bo kocha go jak kiedyś ze względu też na to jakim człowiekem jest/był.
0
@Whudi z piw to:Namysłow, Kasztelan, Grolsch(mala butelka) a tak to driny walę :D
28
mnie śmieszy:
https://pobierak.jeja.pl/images/0/7/2/553762_trzeba-szybko-spic-troche.jpg
0
@ObiektywnyKibic121 wiadomo że trener ma duży wpływ-ale dopóki u nas będą biegać jak obżarte koty to nic nie zrobi więcej. Niestety- jakby reszta miała chociaż połowę chęci co Frenkie to nie było by takich scen. O Roberto pisałem więc powielasz. Obawiam się, że tym sposobem będziemy gorsi od Realu, który co chwilę trenera zmieniał. Dajmy mu popracować...
0
@SteuerFreiMoney no przed krupsem tez mielismy jakiegos siemensa-robil taka kawe ze kazdy pytal, bo do teraz ani krups ani inny w firmie nie dorownuje mu....ale co z tego jak za kazdym razem przeciekał juz ze starosci :)
0
@KORTIS a chyba że. Ja tam jako kibic Barcy nie rozumiem fenomenu, że tu pojawiają się i czynnie uczestniczą fani Realu i na odwrót również.Stąd pewnie moja niewiedza.
2
@SteuerFreiMoney jeśli niema w domu to na pewno będzie zadowolona, ja mojej żonie na urodziny kupiłem Krupsa to się mega cieszyła.
1
@ObiektywnyKibic121 niby obiektywny a jednak nie do końca...owszem S.Roberto to kula u nogi wczoraj niepotrzebna, ale poza tym co miał więcej zrobić? Zrozumcie, że trener meczu nie wybiega za piłkarzy.
0
@cules100pro jaka kafejka?
0
@Keson też polecam turfy, kiedyś brałem adidasy, nike, co popadnie, z dwa razy pumy..i nauczyłem się by nie brać drogich po 2-3 stówy bo wytrzymują tak samo jak te do 150...teraz mam niszowe buty firmy Joma..i nie są złe..
0
taka abstrakcja...no ale teoretycznie jeśli taka by zaszła, a w tym sezonie jak widać wszystko jest możliwe. To czy jeśli Atletico i Real by przegrały swoje mecze, a my byśmy cudownie wygrali LaLigę, czy użytkownicy będą płakać że nam się nie należała czy będa się cieszyć z kolejnego pucharu?
0
@Gaucho ja wczoraj miałem na odwrót, jako że kupione przez allegro, to dostałem powiadomienie że paczka do odbioru, a w aplikacji znowu że paczka w przygotowaniu, aktualizowałem i nic nie pomagało ale kod odbioru na szczęscie dostałem mailowo i tylko kodem udało mi sie odebrać. Wiec apka coś im się zacieła a wieczorem pare godzin po odbiorze, dostałem na apce powiadomienie ze paczka odebrana ;)
0
@Jakchcesz no jak chcesz ...damy spokój :D
5
co to za dziwne czasy nastały, że kibice Barcy modlą się o mistrza dla Atletico...
0
@mikael nie ...
4
@NaFazieHitman "nie sondzem" :) to jest już wyższe wtajemniczenie aktorstwa szerokiego spektrum, od ozdrowieńca z wymowną koszulką, przez bilboard reklamowy kidawy, po ziomeczka z Warszawki :)
0
@Rust_Cohle widocznie nie zrozumiałeś...
1
@clyde hasło: ironia, szydera etc.
1
@Mario96w ja mam na niepfizera...trzymam kciuki!
0
@Granto tak z innej beczki, jeśli jesteś dotychczas zadowolony-to po co zmieniać?
sam szukam zmian ale u mnie miasteczko, niema poki co światłowodu i jadę na LTE T-Mobile no i przydaloby sie co lepszego.
0
dzisiaj miałem termin na niezaszczepienie się, kolejna dawka niezaszczepienia już jutro- Ci co mają terminy na za 2 tygodnie nienawidzą mnie.
pozdrawiam :D
6
@tomek8756 a jeszcze inne babcie, jak moje, w młodości mierzyły się z trudami życia w czasach wojennych, następnie przesiedlenia, później budowanie swoich domostw/prace i nie było możliwości imprezowania/chlania w takiej postaci. Jednakże nie narzekały :)
1
@DaPidejpi uciśniony wiecznie naród, który chce pouczać wszystkich a sam zachowuje się jak najgorsze ści...wo..
0
@pt9 ale to wynikało z dyspozycji a nie z tego ze nie chcial nam zaszkodzic...
2
Tak poza tematem samej gry, cieszyłem się na to że wraca Suarez na Camp Nou z powodu tego co zapowiadał Laporta że po czasie zrobią mu jako takie pożegnanie, chociaz bez kibiców to nie to...no i z nadzieją że nam nie wciśnie bramki.
Ale przypomniała mi się wczoraj najbardziej z irytujacych forma Gryzaka tj. Symulowanie, machanie łapami. Przecież nawet najspokojniejszy pilkarz jakim jest MATS nie wytrzymał przy jednej interwencji(ta gdzie wybił piłkę ręką a ten jakby w głowę dostał cios)i chciał Suareza wyjaśnić. Miałem nadzieję że choć grajac przeciwko swojej byłej drużynie przestanie pajacowac i wymuszać karne,ale sie zawiodłem.
tak, wiem ze jest profesjonalistą i gra w każdym meczu dla swojej drużyny o wynik ale można to też zrobić z klasą i nikt nie miałby o ładna bramkę do niego pretensji.
miłej niedzieli.Vamos
1
@Rewolucja123 nie zrozumiałem ewidetnie. Widocznie za dużo już mi dziś tych przypomnień, które we mnie wzbudzają tylko złość i empatia poszła w las :)