0

@Rewolucja123 a Liverpool co? na dzień dzisiejszy 7me miejsce w tabeli, poza LM itp itd...

nie zachowujmy się jak Kaczyński, bo zaraz będziemy miesięcznice organizowali własnych nieudolności...

normalnie jak jakieś SM każdy dziś wrzuca jakby to radość sprawiało..

31

@lukas10 wara od Alfreda!

0

@maroon to prawda....

3

@MysticCat ale Ty chyba nie czytasz co gość napisał, mając 2 lata tam wyjechał.
Więc tam się wychował, chodził do szkoły itp.i pewnie ma obywatelstwo więc jak mają na niego patrzeć inaczej?Szacun że pisze po Polsku i że wraca tu, i się utożsamia. Ja chwilę też za dzieciaka przebywałem w Niemczech i był czas, że mogłem sobie wyobrazić tam zostać(wiecej kolegow tam niż w PL itp).


2

@Sulimo tak obiektywnie nie wiem kto jest większym memem, bo nam jak coutinho wpakował dwie bramki grając przeciwko bayernowi, będąc jakby naszym zawodnikiem to chyba podoba sytuacja...

1

@SteuerFreiMoney jedź innym przejściem i niema płaczu, swego czasu jak wiozłem na najeździe xc90 na dupie, to co 10km sie zatrzymywałem sprawdzać pasy żeby mi auto nie spadło...ta droga to jeszcze płyty pohitlerowskie...

0

@paweldunajecfcb niby jakiś "Natsu" od wczoraj lata po necie, wszyscy chcą oglądąć więc fabuła musi być dobra...

11

@msmsms a o co chodzi?

4

@AnnaMarianna ale nie porównywałbym takich sytuacji gdzie dziewczyna, która się zakochała powiedzmy w chłopaku, wysyłała mu swoje zdjęcia w tajemnicy by mu się przypodobać, do świadomego pokazywania się w sieci-gdzie wiadomo nic nie ginie.
A przykład który podałaś, to naiwność dziewczyn, i chamstwo ze strony chłopaków.
Natomiast przykład tej Natsu(której do wczoraj nie znałem nawet) to całkiem inna bajka i trzeba się liczyć z konsekwencjami.

0

@JohnnyBarca Hazard wczoraj po meczu do władz Chelsea:
Halo? słuchajcie no, głupio wyszło, w sumie takie nieporozumienie..

2

@nergal34 Mendy też dobrze bronił....przegrali tyle co przegrali i tyle, niema co szukać dziury w całym bo poprzeczka i słupek to nadal nie bramka, jako kibic Barcy(?) powinieś to wiedzieć bo chyba Barca w tym sezonie najczęściej właśnie w aluminium trafiała. Chyba że to leczenie kompleksu po Bayernie?

1

@fcbarcafan19 wiem, post o charakterze raczej ironicznym, takim na czasie bym powiedział, bo zawsze tak jest że komuś coś wyjdzie to już La Rambla by go chciała, pamiętam jak niedawno całkiem temu wszyscy tu mocno marzyli żeby przyszedł Sampaoli bo był na wyżynach akurat...nie ździwię się jak zaraz również wszyscy będą chcieć za wszelką cenę ngolo kante:) nie ujmując nikomu oczywiście..ale to takie zachowanie małego dziecka w sklepie zabawkami-coś zobaczy fajnego i od razu chce to mieć.

1

czy już oficjalnie można zacząć sezon na #koemanOut #tuchelIN czy trzeba czekać do końca sezonu LaLigi?

1

https://fb.watch/5ieCRWDlqN/

a Ty o jakim zawodzie marzysz?

34

@LuisSalvano ja to rozumiem, że to jest jakby Twoim marzeniem, ale nie rozumiem dlaczego wszystkich o tym informujesz regularnie, każdy ma pamięć lepszą niż jednodniową i nie trzeba przypominać codziennie.

Zachowanie trochę niczym nastolatki, cieszącej się że przyjeżdża jakiś Boysband i na ten widok sika w majty.

1

@BorzyKrzys koszt wysyłki oczywiście po stronie wygrywającego?

25

@Volcano Jerzy Brzęczek: 0 Finals, 0 trophies...
i co teraz ?

0

@TheHeisenberg Walt, a czy widziałeś by cokolwiek w ostatnich latach taniało-tak z myślą o konsumencie i w dłuższej perspektywie a nie chwilowej? Niestety...niema szansa żeby działki, nieruchomości, i inne w tej dziedzinie taniały, tym bardziej że aktualnie nawet ceny materiałów to jakiś kosmos.

2

@betonito pomijając fakt Neymara, o którego Ci chodzi...to ja zacząłem oglądąć Barce ze zdwojoną radością po przyjściu Ronaldinho-dlaczego? Bo właśnie on dodawał na murawie tego blasku, finezji, niekonwencjonalnej gry, która cieszy oko. Oczywiście, że wyniki są najważniejsze, ale nie chciałbym by doszło do tego, by gra wyglądała obliczona jak szachy tylko na wynik. Jakiś polot finezji musi być i cieszyć oko. Osobiście decyzje Neymara mnie też mocno ździwiły i zakłopotały co o nim myśleć jednak od czasu Ronniego właśnie on trochę tej radości z gry przywrócił.

0

@mientusek1407 co tam potrzebujesz?

0

@JohnnyBarca chyba najlepiej jak mógł karierę poprowadził i zakończy w rodzinnym kraju...jakby nie patrzeć w każdym klubie miał świetne osiągi.

1

1

@Yosemite pięknie z łuku przyfandzolił

0

@jhn6 ale o co właściwie chodzi z tymi osobami, które go nie lubią? jaki tego jest powód?dla mnie osobiście szkoda, bo często dawał fajny newsy, i to szybciej często niż ktokolwiek inny, więc był człowiek na bieżąco.

11

@DonMatteo901 co ten Ilaix taki zdziwiony?

0

@Kosteq73 tak, to prawda, i to nie pierwszy mecz że nam w końcówce ukradli punkty. Ale liczę że od dna się już odbiliśmy i że powoli będzie lepiej. Wierzę w Koemana i mam nadzieję na jakieś zmiany, transfery szczególnie też w obronie się znajdą no i jednak największy sukces to pozbycie się tego raka Bartomeu.

0

@Bobrowik zgadzam się, oczywiście że tak jest. Moim zdecydowanym ulubieńcem stał się Frenkie od dłuższego czasu, bo owszem są i mecze że i jemu nie wychodzi, ale nigdy nie mogę powiedzieć by odpuszczał mecz. Podziwiam za walkę, chęci i żelazne płuca.

6

rozumiem frustrację po wczorajszym meczu, ale ludzie, ogarnijcie się, to jest sport- to nie Fifa gdzie zawsze lepszy na papierze musi wygrać-na tym polega to piękno!

Dwa, mam takie przeczucie, że złota era Barcy mocno rozpuściła kibiców, a większość (jak mniemam ze względu na średnią wieku) nie pamięta lat posuchy.
Kibicem się jest a nie bywa, na dobre i na złe. Więc głowa do góry i wspieramy!

0

Ewidentnie Koeman nie pasuje elicie sędziowskiej, przez jego wypowiedzi...no i to się mści. Jak inni wykrzykiwali jakies putasy to ostrzeżenie i wystarczyło a tu jeszcze jakieś zawieszenia. Śmieszni Ci sędziowie i ta ich klika z LaLigi...

3

Tak to jest, na poczatku kazdy bral top3 i 1 puchar w ciemno ale ze dobra passa i realna szansa na mistrza sie nadążyły to i apetyt urósł i zawód tym wiekszy...Karuzela la rambli znowu w formie, od zachwytow nad Messim po sprzedawanie, to samo z Koemanem. Ja nadal wierzę, póki sa szanse. Na dobre i na złe. Swoją drogą krytyja wszyscy Messiego i obronę ale zobaczcie ze MATS tez jest poza formą bo wpada wiele goli, które w zeszlym sezonie nie miałyby prawa bytu bo wyciągał cuda. Głowa do gory na dobre i na złe!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?