0

@Colin94 chyba do swojej bramki.

1

@IronSanHybrid ja mam 4ke, i ta mi trzyma min 2tyg, a nawet 3, zapominam wrecz gdzie jest ladowarka....i w pelni wystarcza...dla mnie najwazniejsze funkcje, wodoodporny, budzik w formie wibracji(w koncu telefon odkladam dalej by mi nie falował przy głowie podczas snu), no i powiadomienia ze ktos dzwoni.

Poza tym, jak zerwie się pasek , to nie polecam zamiennika, wypada zegarek duzo latwiej niz z org. opaski.

1

@adambądkowski93 wystarczy sobie zaznaczyć cały link, i wkleić i działa ;) nie problem

0

@Sulimo czekamy
tu ciekawe nagrania co do tej tragedii:


3

@adambądkowski93 szacunek dla gentlemana Pana Bielsy.
Klicha chcieli chyba też zlinczować jak pamiętam.

0

@blaugrana010491 i tu się z Tobą zgodzę :D, tak samo jak na teśćiową nie potrafię powiedzieć Mama :D mówię zawsze w 3ciej osobie, i tak od 10 lat. Kiedyś po pijaku powiedziałem "Matka jest jedna" :D ale nie obraziła się..

3

@IronSanHybrid też mnie to irytuje, tym bardziej że mam wykupiony specjalnie eleven, a nc+ go mam od szwagra podpięte, a co z tego jak szwagier dobry kolega dał jeszcze innemu koledze dane, który nie mógł profilu sobie założyc na 1 urządzenie tylko na tel i osobno przeglądarce i mnie wyj...ał. Teraz moge dopiero jego wywalic po 1.05 :/

8

Marcelo z perspektywy Zidana'e na rewanż:
https://zapodaj.net/images/0585ce92f46ca.jpg

0

@Ramos9248 Nie mam zamiaru, nawet jeśli mój pracodawca będzie tego mocno chciał...o czym już przebąkiwał mówiąc: Moim zdaniem powinien być nakaz szczepienia dla wszystkich...

10

@BarcaInfo szanuję piłkarzy, którzy jeśli jest szansa, to podpierają się rękoma, lub łapią równowagę i lecą dalej z tematem jak to niegdyś piłka nożna nas nauczyła a nie jak na 1 obrazku turla się tyle razy że aż prawa fizyki się śmieją.

0

@VirtuoZ Widzisz, mówią że jabłko nie pada daleko od jabłoni...a jednak..

3

@HighestInTheRoom w takim razie czekam z dyktafonem na "YMBAPPPE"

2

@amanter co zaczął? przecież on nawet nie przepychał się mocno, tylko rękę wystawił a ten ewidentnie z impetem go pchnął

1

@Barca1992 na moje tak, bo widać ewidentnie mocny ruch carvajala, który wytrącił chilwella z równowagi, a nie jest to trudne, gdy biegł jakby bokiem/tyłem do piłki.

0

@Whudi Poczta Polska

0

@DanielVeB a ja niestety na odwrót, w Londynie byłem z 20 lat temu :) gdy jeszcze mało naszych tam było..W Barcelonie jeszcze nie, ale nie odpuszczę :)

0

@pienaar jeśli zaprzepaszczą tę przewagę, którą mieli to owszem. Takimi samymi jednak frajerami jeszcze niedawno temu sami byliśmy, bo przewagę również taką już mieliśmy a bez mistrza się zakończyło.

4

@pienaar frajerami nazwać można każdy zespół z pierwszej trójki, który nie wygra- a niestety mistrzostwo może zdobyć tylko jeden. Nie róbmy presji tylko cieszmy się każdym meczem. Po pierwszych kolejkach pewnie większość by brała scenariusz jak dzisiejszy a nawet gorszy w ciemno..

2

@pele1282 to ile musiał Williams na "lewym" pasie grzać?

1

@eckov podpisuję się pod tym, robi dużo efektownych ale nie efektywnych zagrań..biega drybluje, nie zyskując pola, później robi pressing który w zasadzie nic w jego wykonaniu nie daje..coś ala mały piesek, naszczeka, podgryzie a nic z tego niema :D

3

Pedri prawdopodobnie odpocznie w meczu z Granadą, a jego miejsce w pierwszej jedenastce zajmie Ilaix Moriba lub Sergi Roberto! - Barca Live.

wydaje mi się, że każdemu na dobre by to wyszło.

0

@Albus54 stomatolog, 600 + 55 za rtg

8

@msmsms koniecznie chcesz być w gorących czy z czym masz takie ciśnienie zadając od rana takie tendencyjne pytania?

1

@Ojciec5tkidzieci takie ciekawostki to ja lubię czytać, mimo iż nie jestem zapalonym miłośnikiem historii.

8

@AmigoBlancos bardzo mi z tego powodu wszystko jedno :)

0

@Yosemite nie mam pojęcia dlaczego, ale 10 razy nie starczyło by to obejrzeć i tak w kółko zapętlone...zobaczcie jak każdy, za każdym murem stanął...
dziś często smuci widok jak skoszą naszego piłkarza jakiegoś, a Ci dalej grają, nikt nie podchodzi, nie wywali chociażby ostrzegawczego przez łeb faulującemu...

2

@tristan87 aż ciężko uwierzyć że to jedyna bramka, bo jednak bywało blisko pare razy z gry ;) ale fajnie że ekipa dała mu strzelić...

i ta reakcja


0

@JohnnyBarca David Seamann :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?