0

@Sulimo no a na Onecie już Islandię spisali na straty...

1

@Sulimo 800 stopni z prędkością 300kmh...masakra jakaś

0

@Ciule123 mam z tych rzeczy tylko whatsapp i jakoś smiga

0

@Pilka_jest_okragla Miesięcznica z Jarkiem, wieczorem meczyk..piękna sobota się zapowiada :)

2

@mm_ akurat po lockdownie, w pubach razem usiądziemy i oglądniemy wszyscy przy piwku...bo przy tej dacie jest akurat wielkie prawdopodobieństwo poluźnienia obostrzeń chociaż na ten jeden dzień :D

33

@TheNekro94 wybór między dżumą a cholerą

0

@Ingiel no to jeszcze dużo godzin latania :) oby bez większych przygód ;)

0

@Ingiel co kupiles?

0

@amanter hahah, a u nas będzie: "they dont give me a chance to play at the pitch....because im sitting the whole time on the bench"...

2

Taka mała rada dla ludzi pracujących na win10 by nie pobierać póki co wczorajszej aktualizacji. Skutkiem tego przy każdej próbie drukowania czegokolwiek u nas w firmie pojawiał sie bluescreen i restartowal sie komp. Sytuacja u wielu bo nasz informatyk potwierdził to u parunastu klientów dzis. Pomogło odinstalowanie jej.pozdr

0

@Wiktoria13 a po co włazić na stronę "białych"?

0

@ToJa79 mi się wydaje, że kontakt był, zobacz sobie 00:50


fakt faktem, kontakt minimalny musiał być jeśli już, bo gdzie noga z ochraniaczem do ręki, ale wydaje mi się, że poczuł delikatnie rękę i w głowie mu się zapaliła kontrolka fly away i poleciał jak dzik w agrest.

6

@ToJa79 do odgwizdania faulu nie musi być strzału...a nawet kontaktu z piłką..
przypomnijcie sobie jak lenglet ramosika przytrzymał i również karnego gwizdnęli. Również nie było kontaktu z piłką nawet.

1

@TheNekro94 moja żona też miała, siedziałem i leżałem pewnie jeszcze bliżej niej, niż Ty kolegi(mam nadzieję:D), i generalnie też miałem okres, gdzie czułem się słabiej ale poza tym nic...funkcjonwałem normalnie, a lekarz na testy nie wysyłał :D taka logika

1

@Gappeq daj mu jeszcze trochę czasu do końca dnia bo potencjał jest :)

0

@Dior dokładnie Panie Prezesie...ale to nie tylko u nas tak, kibice Juve już Ronaldo wywozić chcieli na taczce po meczu z Porto, jednak zaraz strzelił hattricka, i na razię taczkę schowali do piwnicy...

0

@ksobi spoko, tylko ten hasztag mi się nie spodobał: #bekazpodludzi, owszem wujek Adi byłby dumny no ale niesmak taki jakiś...

0

Sprzedać Messiego! za dużą pensję pobiera i klub niszczy!

0

jak mnie wkurza to intonowanie: ara-ucho... zamiast na raz arałcho ;)

1

@Cwaniak4 flashscore.pl :) a skąd oni to nie wiem :)

0

@Barcafan2020 zdecydowanie wiemy, że są tu dzieci, dlatego weź słownik i do nauki zamiast pierdoły tu czytać :).

1

@Sulimo i ja proszę.

0

@MesQueUnClub_87 lubuję się w zegarkach, i od jakiś g-shockow, przez inne tiemexy etc. Miałem jakiegoś bubla (pierwsze smartwatche) i przeszkadzało mi ładowanie ich...natomiast kupiłem Smarband Huaweii jakiś za +- 140pln swego czasu, i powiem szczerze że to jest rozwiązanie dla mnie bo: wodoodporny, budzik, jak jakieś bieganie to apke w tel uruchamiam i się z tym łączy, nie szkoda mi go więc nawet do jakiś prac nie ściagam, jest b. lekki, wąski i nie przeszkadza w noszeniu a co najważniejsze, ładuję go raz na 3-4 tygodnie-serio! Wiadomo że do garniaka czy coś to klasyczny zegarek pasuje ale już mniej tego noszę.

1

@MesQueUnClub96 Micheal....wstawaj-zes...łeś się!!
Włosi wychodzą na prowadzenie?jeszcze jakby swoją PL podał, to bym zrozumiał...

0

@Jakchcesz Od De Jonga, powinniśmy w przyszłości zaczynać ustawiać drużynę, on jedyny nie ma strachu podjąć ryzyka, ma wizję, drybling, szybkość, żelazne płuca i jest po prostu tytanem pracy. Strasznie mi imponuje.

0

@Hubert102 Busi wczoraj dobrze wyglądał, bo pressing był znikomy i miał czas na reakcję, przy mocnym pressingu jest już niestety za wolny(pomijając że nigdy nie byl szybki ale teraz i sędzia od niego szybciej potrafi biegać). Miał przebłyski super podaniami, ale z 2 razy na pewno sie zdarzyło, że podał na "konia" i mogłoby się to źle skończyć jak to już bywało w tym sezonie. Niemniej jednak chwała drużynie za wczoraj...próbowali...a Messi wracający i wyciągający rywalowi piłkę na wślizgu to miód na moje serce..

3

po dzisiejszym meczu, upewniłem się jeszcze mocniej, jak bardzo będziemy w czarnej d....pie jak Messi odejdzie..przecież ciężar gry bral na siebie tylko on..z tylu frenkie trzymał poziom i zaangażowanie, nie ma komu wykańczać sytuacji których było wiele..Lengleta broniłem ale to ile karnych w tym sezonie sprokurował to jakies przeklęte fatum.. Aczkolwiek miło się oglądało że była walka...Remontada była na wyciągnięcie ręki ale brak skuteczności nam ją odebrał..

0

@lucca87 Steaua Bukareszt po wygranej z Barceloną :D

3

@SteuerFreiMoney tzw. mieszanie uczucia ;)

patrzysz sobie pokaz siły w paryżu, no ale nie smartem :D

0

@Pilka_jest_okragla za wiele bym się po tych beduinach nie spodziewał, więc jakoś mnie to nie zaskoczyło...żal tylko że w 1 meczu tak wyszło jak wyszło, aczkolwiek nadzieja umiera ostatnia i fajnie byłoby wyjeżdżać z remontadą z paryża....i strzelając z dachu autobusu fajerwerkami np.. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?