1

@domin1515 dokładnie, złoto to nie pieniądz, którego można nadrukować do woli...nie szukałbym w tym inwestycji wielkiej tylko bezpieczne lokowanie swojego kapitału. Nie opłaca się z reguły zakup złota by pół roku później sprzedawać.

56

jakby to powiedziała Rihanna: Onana whats my name?

1

@Konias4318 byłem na debiucie Neymara w Gdańsku, już wtedy na żywo błyszczał aczkolwiek wyglądał jakby miał anoreksję, a obrońca Lechii kosił go równo jak mógł aż mi go wtedy żal było :D

0

@jeyx77x dokładnie ja to samo, ale duża część kibiców, jednak woli jak mydli im się oczy obietnicami typu: tak to ten rok! wygramy LM itp. i później narzekaja na Koemana że nie jest dla Barcy bo nie wierzy w taki sukces a to nie prawda, po prostu widzi co zastał i pracuje czym ma..a czy rzeczywiście jego kluczowa decyzja to była to też nie wiadomo bo jakie są realia wiemy póki co.

0

Specjaliści od czytania z ruchu ust, potwierdzają słowa Leo:
"spokojnie kur.....a chłopaki, wytrzymajcie do końca pracy i otwieramy browara bo mamy piątek!".

https://fb.watch/3sHjkFf4Pv/

0

@Witekk10 a dzieki! ;)

2

@Azi hahah :) pewnie dlatego że nie mam nicku a po prostu Imię + 1 litera nazwiska :D

4

@Tomek_TF wygrałeś wycieczkę w 80 dni dookoła drzwi ;) brawo

0

@TheNekro94 pedri ;) na Teneryfie

2

@marcin000019 no trochę żal że nie udało się na żywo całego meczu obejrzeć..bo po obejrzeniu powtórki, te strzały dembele w poprzeczkę, przewrotka gryzaka no i ten voley alby...super...jedyne co to umtiti wczoraj to jakieś nieporozumienie no ale coż.

6

Wczoraj wyjechałem z domu o 7mej rano do pracy, po pracy miałem wizyte u elektryka samochodowego no i wróciłem do domu po 20tej dopiero..wykończony jak Pies...Zjadłem o 20.30 obiad i zadowolony odpaliłem lapka by obejrzeć meczyk...wytrzymałem do wyniku 1:0 a później zasnąłem(co mi się rzadko zdarza ostatnio). Przebudziłem się i wyłączyłem lapka a rano dostałem tylko potwierdzenie z flashscore o wyniku...mówię sobie: no cóż mnie tam omineło, teraz oglądam skrót i sobie mówie: dzięki Barcelono za taki prezencik urodzinowy! Nie chodzi mi już że wygrana, ale że była walka do końca.Vamos!

3

Jedziesz z nimi! Prawidłowo że chwasty trzeba rwać aż do korzeni by je wyplewić w 100%...to samo tutaj.

0

@Yosemite czy pół tysiąca to więcej jak 500, czy jednak ćwierć tysiąca to więcej jak 250? :D

12

@FafitFCB pozostało życzyć zdrowia...chociaż nie on jedyny no ale zważywszy na wiek to trzeba być ostrożnym.

12

Barca Live: "Ronald Araujo rozegrał wczoraj 14 mecz z rzędu bez bycia przedryblowanym". - Oj chyba trzeba by go dać do najlepszej jedenastki poprzedniej dekady :D


5

"tak było! nie zmyślam!"- J.M. Bartomeu

3

@JohnA ja mam wrażenie że jemu ktoś płaci, i obojętnie jaką frakcję teraz prezentuje ale jest tak namolny że jak tylko widzę post tego użytkownika to wiem, że zacznie się on zdaniem:
"Były premier oraz były przewodniczący Rady Europejskiej " a gdzieś przy końcu tego zdanie powinno się obowiązkowo znaleźć określenie "w punkt".-To jest prawie tak pewne jak śmierć i podatki.

1

@Coutinho007 dzieki Felipe

0

na którym kanale jest mecz? na głównej jest ze TVP sport a u mnie jakis puchar Wloch....

0

@BarcaInfo może jak niektórzy piłkarze, zażyją szczepionkę Pfizera + Duża ilość Coca-Coli to zaczną biegać należycie?

4

@Gitarkafcb dlatego nigdy nie będzie "dobrze". Bo wybierane są tylko 2 opcje jak tu: Faszysta lub złodziej. Nikt nie daje wiary w inne mniejsze pozycje i z góry wybiera spośród tych dwóch. Przecież to są wybory rzędu HiV czy Parkinson.

7

Ciekawa wypowiedź, fakt-ja tam w ogóle nie rozumiem, jak można kogoś nienawidzić, kogo się nie zna na tyle dobrze. Można go nie lubić-tak jak ja to mam przez jego zachowania podczas gry, typu symulki lub też wieczne pretensje i wymachiwania rękoma o wszystko..ale nijak to ma się do nienawiści.. natomiast szacunek się należy zawsze-za to że jednak przyczynił się do niektórych sukcesów.

0

@Fartlow no tak, ale nie wiedząc ile realnie klub zarabia/traci na messim, to to stwierdzenie, które ma być powodem jego odejścia nie musi być miarodajne przecież. Bo kto powie ile Barca na Messim zarabia, już pomijając to co wnosi do gry, ale jest ikoną, 80% dzieciaków pewnie kupuje koszulki Messiego, w reklamach również, przez wiele lat słyszałeś Barca, myślałeś Messi-szczególnie nowe pokolenie.A tego się tak nie policzy..

1

@Yosemite może Pele mu dał jakieś podpowiedzi, co tam doliczyć trzeba..

1

@4drian0 u nas słoneczkuje chwilami nawet..

0

@Majkel34 natomiast winnica jego, nosi nazwę "w punkt".

0

idealnie dobrane zdjęcie do artykułu, brakuje tylko chmurki z wpisanym tekstem jak Luis pociesza Martina, że przykładowo nie każdy może być skuteczny :D

2

@Barcza223 bardziej mam tak z Busim...a szczególnie gdy widzę że Busi jest ostatni w formacji w danej chwili i daje podanie wszerz, które omal przeciwnik nie przechwytuje...

1

@amek555 ze smartbandem mam taki MiFit i jest spoko, procz trasy itp to jeszcze puls mierzy wtedy opaska..wcześniej Strava

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?