0

Komentarz usunięty

7

@BarcaInfo za to bramkarz ich grał jak po szczepionce!

0

@Herbert odnosiłem się bardziej do tego, że sędziowanie to dramat wraz z podwójnymi standardami, które widoczne były nawet w tym meczu, w sytuacji jak DeJonga z premedytacja ciągali aż nie miał siły ich uciągnąć lub w sytuacji gdzie o dziwo nie zgubił szczęki przez mega uderzenie-w których nawet kartki nie było...a w pierwszej wypowiedzi pisałem, że wg mnie czerwona kartka by wystarczyła bo osłabił zespół i szanse na wyrównanie a zawieszenie już konieczne nie było, no chyba że tak mówią przepisy.

5

@Cule007 tak, ale wiemy, że w La Liga sędziowanie to jakiś dramat i podwójne standardy są też stosowane. Chociaż i tak mnie dziwi że to dopiero pierwsze czerwo Messiego.

6

śmiech na sali...kara była wystarczająca że zszedł z boiska... te wykluczenia mogli sobie darować.

9

@Pilka_jest_okragla byłem sceptyczny początkowo ale to co on teraz robi to naprawdę można tylko chwalić, ile wczoraj serca w ten mecz włożył...tylko jego i Ter Stegena mi żal....

1

@barcowy1899 drzwi do łazienki nam zamknęli i oo...

a tak poważnie, widowisko ok, błędy indywidualne z tyłu i strzał życia Iniakiego w dogrywce i koniec.

1

@Brusu a już się wystraszyłem..pewnie przez użycie czasu przeszłego..dobrze że nie w czarno białych barwach ten film.

1

zdecydowanie za mało podań w dogrywce, a w szczególności tych do tyłu....

3

@pele1282 Mingueza ->od Biebera do Ramosa :D

1

@Abominacja przecież skoro nie są w grupie ryzyka, ale samego wirusa podobno przenosić już mogą, to jaki sens te obostrzenia mają (i po co rozgraniczać wtedy obostrzenia dla grup ryzyka i grup bez ryzyka?? i dlaczego mają nosić w takim razie maseczki idąc twoim tokiem rozumowania? Bo w sumie na meczu, biegają się przytulają po bramce-tu niema wirusa, ale jak zejdzie na ławkę gdzie siedzi również wśród swoich to już zaraża...bo maseczkę już nosi...

1

@Bruttal wysłać Sasina do Barcelony!On ogarnie!

1

@Wossi61FCB a na wypłaty już braknie...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@TheNekro94 korzysta nie na klubie, a na nazwisku i dokonaniach brata, bo raczej jego szanse na bycie agentem byłoby drastycznie niższe gdyby nie Leoś...no ale z drugiej strony, ma nie próbować żeby inni nie mieli żalu?fajnie że próbuje sam zarobić, niż życ jak to czesto bywa, z kasy brata/siostry cała rodzina :)

2

świetne ujęcie i szacun że po wylądowaniu nic mu się nie stało..
https://icdn.football-espana.net/wp-content/uploads/2021/01/Frenkie-de-Jong-1.jpg

4

@BarcaInfo bardziej mnie ciekawi czy morsował? bo jeśli tak, to bardzo mi z tego powodu wszystko jedno :D

2

@sebasek99 napastnik na końcu i tak jest rozliczany z bramek...a jeśli w takim stylu jeszcze je zaliczył, to nikt płakać nie będzie że w innych sektorach zawalił, lub też popełniał błędy... co z tego że napastnik robi czasem dużo wiatru(jak przykładowo wczoraj Dembele), jak niema z tego bramek?

2

@Tomek54321 gdyby babcia miała wąsy...dywagować w ten sposób można i w drugą stronę, że gdyby Oyarzabal trafił, wykorzystał ....

0

@Olkovsky9 tak, chociaż nie ukrywam że prócz niektórych naszych zawodników, to największe wrażenie na mnie zrobił pressing przeciwników, do ostatniego gwizdka..całe 120minut z przodu pressowali i to czasem 3-4 graczami...

2

Barca Live: Koeman:"Miałem cztery nazwiska na kartce, i spytałem, kto chce strzelać ostatniego karnego-zgłosił się Riqui Puig" .

Ten to ma pod górkę :D

przypomina mi to troche mojego syna na zajęciach zdalnych, zgłasza się często ale kulturalnie z podniesioną ręką i wyłączonym mikrofonem jak nakazano, a i tak Pani wybiera tego, który skacze cały przed monitorem i z włączonym mikrofonem krzyczy ja ja ja i od razu odpowiada :D

0

czy ktoś jeszcze ma tak jak ja, ze oglądając Minguezę, widzi Ramosa?

poza tym milego dnia życzą linie lotnicze AirStegen! jeszcze 1 dzionek i weekend...

1

Barca Live: "Leo Messi nie zagra w dzisiejszym meczu przeciwko Realowi Sociedad z powodu dolegliwości, których nabawił się podczas meczu z Granadą."

to jak w końcu?dobrze się czuje czy nie

1

@BarcaInfo zgadzam się, pomysł jest poroniony, przecież el clasico nie byłoby już klasykiem jakby co tydzień ze sobą grali...czemu to ma służy prócz nabijania mamony?

0

@MrShakira In Martin we trust...

2

@bafi najlepiej jest zmieniać operatora co umowę, bo nowy klient ma najlepsze warunki najczęściej...miałem 15 lat plusa, przeniosłem się na fajnych warunkach do Play, jak chciałem umowę zmienić, to już mi tej oferty nie dawali, tylko minimalna była już droższa o tej co miałem dotychczas, więc się wkurzyłem i polazłem do tmobile-mam do dzis..

0

@koksik2700 ousmane ma problem z jednym i z drugim :D

1

@mientusek1407 często sobie tak wyliczacie, kto lepszemu zespołowi kibicuje? :D

a tak poważnie, co z tego że sobie u nas mógł nie poradzić jak w innym klubie tak..i może jeszcze nam strzelać bramki w LM jak to Coutinho zrobił.. inny kraj, inna filozofia gry nie równa się, że zawodnik gorszy jest..zwyczajnie może nie pasować.

5

"Frenkie de Jong wziął wczoraj udział w konferencji prasowej, podczas której odpowiadał na pytania dziennikarzy płynnie po hiszpańsku."

Ousmane, może byś tak posiedział z Frenkiem przy coli i poduczył się czego? :D

0

@masq no tak, pytanie o jakiej pensji mówimy i kwocie, bo raiola tanio skóry nie sprzeda-a nie wydaje mi się aby było nas na niego stać...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?