KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
może czas by Messi go wyjaśnił, jak to zrobił z Boatengiem lub Millnerem, przy czym ten drugi bardzo fajnie się do tego odniósł, iż to nie jest żadna ujma, dostać siatkę od tak wielkiego piłkarza.
1
@cules100pro a nawet nie wiem czy nie większa satysfakcja :) Real to wróg? A wróg, no ale swój! :D
0
@BarcaInfo zdrowe podejście trenera, Pique długo był poza grą więc trzeba zobaczyć czy się nadaje, natomiast sezon jest długi i niema co ryzykować zdrowiem Araujo...
0
@escarabajo fifa 40?
mi z tym: https://thumbnails.pcgamingwiki.com/1/12/Fifa_98_wc_cover.jpg/300px-Fifa_98_wc_cover.jpg
to był podkład w grze w głównym menu, jak ja to łupałem, pierwsza ori gra na pc. Hadji/Maroko i wygrywałem MŚ :)
@buciej dokładnie tak:)
0
w radiu leci właśnie: chumbawamba: "tubthumper".
- komu z czym się to kojarzy?(pomijając tych, którym się to z niczym nie kojarzy:D )?
0
to nie czasem bramka Griezmanna właśnie ta jedyna? Co na krótki słupek wrzutkę dostał?
0
@masq kiedyś tak miałem, teraz jak już są dzieciaki, masa obowiązków, praca, i inne, i niema na to czasu za bardzo, to trochę się odechciało tych zakupów..
fakt faktem najbardziej cieszę się w 90% z prezentów dla siebie, które sobie sam kupiłem...natomiast tak to cieszy np. podczas gwiazdki, radość dzieci jak otwierają prezenty..ja już praktycznie prezentów nie chcę :)
0
@FlorentinoPerez13 odpowiedź "C" - M.Lahoz
0
@Cochise zgadzam się, tu po jednym meczu potrafią pół składu wymienić, wyzywać od amigosów i innych...
podejrzeam że większość z tych "kibiców" zaczęła właśnie kibicować jak się zaczęła złota era z Guardiolą. Ale już nie pamiętają chudszych lat i rozpieszczeni po prostu płączą jak małe dziecko, które nie potrafi przegrywać :D
1
@Chakalaka https://i.imgur.com/qqmacUJ.jpg
0
@FCB24 no tylko konsekwencji brak pana Lahoza...bo skoro był faul to dlaczego nie karny a jakiś wolny spoza pola karnego? bo tego nie potrafię zrozumieć, akcja przepychanki całej w polu karnym się ewidentnie zaczęła.
6
Przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej Donald Tusk odniósł się do.....
żartowałem!
Dobrego tłustego czwartku!
0
@ELBARCAVISCA musisz się nauczyć z tym żyć skoro aż tak Cię to nadal boli :D
0
@kkbarca ten sezon oczywiście wiele wpadek ma, ale dotychczas bardzo solidny zawodnik, ja tam w niego wierzę i nie skreślam, przyjdzie znowu jego czas!
0
@Ojciec5tkidzieci wiadomo, że to pewnie użyte było jako pretekst...Ale akurat Szejkowi, w którego kraju wolno mieć i 4 żony, nie wypada pouczać w takiej kwestii bo to hipokryzja..powiecie ok. Ale ma 4 żony, które nie zdradza, ale to można zapytać, czy Jesse by zdradził czy wziął sobie kochankę za żonę i cyk byłby legal :D ?
1
Głowa do góry, nie takie remontady już były w naszym wykonaniu!
7
robi się Liga Europy vol.2
0
ta La Rambla to jednak mega sentymentalna...póki grał to duża część grupy go zjadała komentarzami, że drewno, że wolny itp itd... wystarczy że odejdzie i nagle łezka w oku się kręci i wszyscy w chusteczkę płączą :D z każdym jednym tak samo, z Alvesem, LS etc :D
Cieszmy się więc piłkarzami bo tak szybko odchodzą.
0
@4Fabregas4 powiedzmy sobie szczerze, nie jesteśmy na chwilę obecną już tą potęgą, którą byliśmy, musimy to sobie jasno powiedzieć, dwa- mamy szpital i katastrofę finansową w jednym. Musimy zacząć być realistami i małymi kroczkami iść do przodu bo inaczej z bagna nie wyjdziesz.
10
@4Fabregas4 ale co Ty chcesz oceniać? To że przyszedł chyba w najgorszym momencie jakim się da? W momencie kiedy Barca finansowo jest w bagnie i niema na transfery, ba!nawet na pensję jest ciężko uklepać. W momencie przyszedł kiedy Messi chciał odchodzić, w momencie kiedy zespół jest rozbity a w dodatku kontuzje zbierają żniwo wśród drużyny? Daj mu popracować, taki Tata Martino miał dużo więcej czasu na pokazanie na co go stać lub nie stać więc Koemanowi tym bardziej się należy szansa bo nie wiem ilu śmiałków by się znalazło by przyjść w ogóle do Barcelony teraz. Dwa, Koeman stawia sytuację jasno...oczywiście nie wszystkim się podobają słowa prawdy, że póki co niema za bardzo jak walczyć o trofea bo taki już mamy naród że wolimy być kłamani w żywe oczy.
3
@Janas11224 po opisie myślałem że jakiś armageddon, szczególnie po zdaniu: widoczność spadła niema do zera... ale tu po prostu normalna zima i trochę wiatru..
15
@Chinaski takie filmy to złoto...
0
@Borneo dokładnie, ja póki co nie mogę pojąć fenomenu dlaczego Puiga tak wszyscy chwalą, jest wszędzie ale nie widzę by to coś wnosiło do gry, bo biega drybluje by zaraz podanie dać na konia, lub też niby pressuje ale tak że nic to nie daje..taki chaotyczny jest wydaje mi się.
4
@draxidox dla dzieci na feriach również, ale dla mnie generalnie w pracy to utrudnienie-nie chodzi o mnie i mój dojazd, ale że pracuje w dziale transportowym to jest to mega utrudnienie....i trzeba pamiętać że ciepłe pieczywo i bułeczki ktoś też musi dowieźć żeby śniadanko było, a nie da się jak jest paraliż, bo taki chwilowy nawał śniegu lub też oblodzenie niestety nie pomagają.
5
wczoraj mnie taka naszła myśl podczas meczu, Leo wszedł na boisku, pyknął bramkę, gra się ożywiła, i widać jak motywował resztę, i co ciekawe-biegał jak wściekły pies momentami-aż niepodobne w ostatnim czasie do niego, i tak sobie pomyślałem, że wygląda faktycznie na zmotywowanego! Może faktycznie widzi sens w działaniu Koemana i wierzy w ten projekt-oby...bo niema co ukrywać jak Messiemu się chce to cała drużyna wygląda inaczej.
1
@Yosemite jak to się mówiło kiedyś: prawdziwy Ronaldo :D
1
którą to już bramkę w tym sezonie zawdzięczają nasi rywale Busiemu? Najpierw Faul a zaraz po tym w tej samej sytuacji z wolnego nawet nie wyskoczy na 20cm by raczyć wybić główką...
0
dla fanów ciężkiego rapu coś przy niedzieli:
https://www.facebook.com/GolonkaKrzysztof/videos/3482082925234259/
0
@JacekM no dobra ale oni tu piszą że miał parę miesięcy więc może nawet nie chodził. pytanie z czego zleciał
0
nie wiem czy to tłumaczenie średnio momentami wyszło ale zastanawia mnie ten urywek:
"Kiedy miałem kilka miesięcy spadłem z około trzech metrów. Zabrano mnie do szpitala, byłem tam kilka dni. Widziałem śmierć, od tamtej pory się jej nie boję.",
Czy tylko ja nie pamietam kompletnie nic do min. 5go roku życia, nie wspominając o zyciu niemowlęcym? ;)
tak czy siak z Pikusiem zawsze fajne są wywiady .