KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@Janas11224 ja też nie do końca, no ale istnieje coś takiego jak "zawód: syn" :D
0
@TheNekro94 trudno :D
0
@TheNekro94 od Ronniego zaczęła się cała magia, natomiast Zizou to też artysta piłki nożnej, volleye z pierwszej piłki, ruletki i inne...szanować trzeba.
1
pamiętajcie, warto spędzać dużo czasu ze swoimi dziećmi aktywnie na świeżym powietrzu tak jak Danny:
11
w to co najbardziej wierzę, to to, że Frenkie będzie akurat jednym z tych, którzy z pewnością większość meczu przebiegają walcząc i nie odpuszczą...
0
@arasz1819 jeśli do tego miałoby dojść, to ciekawi mnie najbardziej czy
1) Klopp sam opuszcza statek
2) Klopp zostaje wywalony
0
@Zip tak, nie mogę wyjść z podziwu dla Neymara, co chwilę praktycznie sobie robi krzywdę-wspiera nas jak może :)
0
@zadafcb z przymrużeniem oka, ale Amigosi w tym wypadku to żeby to poprawnie napisać "czanorskórzy" :)
1
@kkbarca no i remis w derbach madrytu z golem gryzaka...kto by powiedzial ze tabela jeszcze tak dobrze bedzie mogla wygladac z naszej perspektywy..
1
@Janiama jakoś tego nie zauważałem, ale to co piszesz, podczas meczu te kukanie przy golu i cieszynkach w stronę kamer wyglądało conajmniej dziwnie ;)
1
Jak się tak frajersko przegrywa mecz, i nie potrafi się pogodzić z sytuacją, i bez godności szuka się winnych, to powiem jedno: Boli? MA BOLEĆ!!!
2
@VamosRakieta zacząłem sobie po cichaczu nucić hymn Barcy :D tak żeby sam się uspokoić
0
@MaziFCB w punkt.
2
jak to śpiewa Bednarek: "takie chwile jak te, nie zdarzają się zbyt częstooooo".
Nie żebym go słuchał :)
ale wczoraj była taka dramaturgia i tyle zwrotów akcji że była 24:00 a mi się nadal spać nie chciało(gdzie normalnie o 22 to śpię jak zabity po całym dniu...super energia, no może poza tym że niechcący śpiącą żonę budziłem parę razy :D z czego zadowolona nie była.
0
@SteuerFreiMoney ja jakoś inaczej wspominam dzieciństwo w DE :) ale może przez to że jednak do szkoly tam nie polazłem ;)
0
@LeoMessiah Zidane, ze względu na najlepsze główki, a w szczególności za tę na Materazzim.
2
https://zapodaj.net/images/2f16fac6bb774.jpg
0
@SteuerFreiMoney piłeś alko już tak wcześnie?
2
@marcin62 było mi dane nawet poznać takiego Pana Pilota co właśnie w Afganistanie latał helikopterem, tyle że on sam nie strzelał :D
Oglądając foty podziwiałem ale nie zazdrościłem :)
0
@elmayakos nie firma kogucik kolego...bo działają prężnie, ale mam też znajomych co to mają, i nie jest tak, że w samych superlatywach...ale mam też przykład gdzie inna firma faktycznie spieprzyła, nie tyle robote co papierkowe sprawy i chyba z rok trwało zanim mogli uruchomić.
Nie chcę nikogo od tego odwodzić bo na pewno jest to ok, ale to jest takie liczenie mocno ogólnikowe i często te lata się są trochę zaniżone..
co do serwisu to nie rozumiem w takim razie, ale nie jest to opinia osób trzecich a moja rozmowa z przedstawicielem handlowym-bo sam się tematem interesowałem i z 45min mi wyliczał, proponował i owszem- dla gwarancji tak, serwis potrzebny, na takie elementy jak falownik itp.
a co do dotacji, mówię jak bylo u nas...i teraz dobrze wiemy że jest boom-więc logiczne jest, że nie każdy się załapie na dotacje jeśli faktycznie będzie więcej chętnych niż miejsc w puli.
0
@cules100pro ale już kosztów serwisu nie liczysz(a musi być by była gwarancja), bo jednak sprzęt potrafi się zepsuć(nie chodzi o panele), dwa że panele też tracą na sprawności, trzy że jednak nie zawsze działają na 100%, 4 że kiedyś ich sprawność spadnie tak mocno że trzeba będzie je zutylizować(kosztów jeszcze nikt nie poda bo za wcześnie i praktycznie firm takich brak)..i jest jeszcze masa innych, nie żebym odradzał, ale nie jest to tak kolorowo jak piszesz, dwa te dotacje w każdej gminie inaczej, u nas np była pula X, i jeśli ta pula została wykorzystana to reszta zwyczajnie się nie załapała...
mój szefo był mega entuzjastycznie na to nastawiony, tak, że pozakładał na magazynach wszędzie tyle tego że setki tysięcy na to poszło...
i teraz po roku mu trochę ten entuzjazm zszedł.
20
@DonMatteo901 tyle, że klaun, jak go nazwali, w chwili podniosłej, gdy grano hymn niemiecki potrafił się zachować, ściągnąć okrycie głowy i przerwać wywiad...
Szacunek mu się należy, jako sportowcowi, i jako człowiekowi- jest pozytywny, nie każdy musi to lubić ale szanować trzeba.
1
szambo wylewa się coraz mocniej...
"Josep Bartomeu zlecał klasyfikowanie płatności za dyskredytowanie swoich rywali i nieprzychylnych mu dziennikarzy jako wydatki La Masii! Kiedy dyrektor akademii zauważył ten proceder i zwrócił się z tym do członków zarządu klubu, ci nie potrafili udzielić żadnych wyjaśnień!" [elDiario, El Periodico]
19
Koemana tylko podziwiam, nie wiem, czy był jakikolwiek trener przed nim, który miał tak pod górkę jak on a i tak twardo się trzyma. Rzucają mu kłody pod nogi i jeszcze te gówniane teksty o Xavim, nie wiem co to ma na celu bo na pewno mu to nie pomaga.
0
@Rust_Cohle czasem warto marketplace przeglądnąć.
0
@TheNekro94 w sumie dobre podejście, nie to co ja, kiszę 12ty rok w jednej i coraz bardziej myślę o zmianie, fakt, łatwiej za singla a co innego jak masz chatę, dzieci i wiele innych zobowiązań ;)
2
mój śp. dziadek mawiał: "przyjdzie kryska na matyska". No i przyszła!
1
@draxidox polityczny roast...jak to lubią mawiać "w punkt"
3
staram się tu nie upubliczniać postow o tematyce politycznej, no ale to mi się baaaardzo spodobało:
https://www.facebook.com/watch/?v=695205664729282
0
@TheNekro94 zgadzam się, doszedł do tego sam, z zoba co jes mam to samo odczucie, na żywo robiło wrażenie, jak wyłaził z kanapy nawet mnie śmieszyło... jednak te czarne wolgi srednio mi podchodzą bo ani to merytoryczne pod kątem motoryzacji ani to smieszne, chyba ze upalanie w nocy pod bramą w swojej ex kamienicy..