KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@DaPi i to: https://thumbs.img-sprzedajemy.pl/1000x901c/96/be/29/logo-kia-czudec-532963346.jpg
0
@nieprzysiadalnosc coś w tym jest, "zaczynam rozumieć" itp to było coś, teraz stało się to, co sam opowiadał w jednym programie, cytuję: "synu, jak już będziesz tak dużo kasy zarabiał, ale tak naprawdę dużo, tak z 7 tysięcy, to żeby Ci nie odj...ło ". No i odj...ało :) Czarne wołgi i inne, własne show.. No korzysta z czasu i popularności..
13
za dużo był wystawiany do gry i zajechali chłopa..
1
@ranger3120 może będzie dobrze, bez szydery :) ale mam kolegę w robocie co właśnie wczoraj opowiadał jak w takim call center pracował, i właśnie odnośnie cukrzycy i innych umawiał na spotkania, mieli normalnie algorytm jak gadać żeby ludzie przychodzili a same badania w sobie były tak dokładne jak kupno auta przez internet ;) no ale może na coś lepszego trafiłeś :D
2
@ranger3120 a czy dostaniesz za darmo toster za to że weźmiesz udział w tym spotkaniu? :D
1
tak poza tematem: co mu się stało w brwi? czy to ta sama przypadłość, która dotyczy wielu dziewczyn u nas, używających markery czy tym podobne do namalowania ich sobie? :D
1
@Bamboleo Bartomeu to powinien być poza konkurencją, dalej Pepe, Neymar-no cóż, zrobił co zrobił przy czym ile dał nam radości ale daleko mu do Figo w tej kwestii.
Ronaldo mi nigdy nie przeszkadzał, bez niego nie było by tej rywalizacji na tym poziomie co mieliśmy, co zresztą sam Leo i Cristiano też przyznają.
1
@Criss18Barca słyszałem patent, by przeczyścić szkła pianką do golenia-to nie żart a słyszałem to od okularnika! bo sam nie noszę.
12
@xSZYMONOx wydaje mi się, że na tym polega bycie prawdziwym kibicem, niezmiennie tak mam od ponad 20 lat... owszem, można się denerwować formą, jakością gry i tym co się dzieje w klubie, ale to tak jak z kobietą, trzeba być jej wiernym a na końcu będzie radość i będzie w końcu dobrze!Vamos!
0
@PatrychoO ja chciałem tak po "naszymu" -jako sarkazm :D
0
@PatrychoO nie sądzę, big sam w swoim prime owszem, ale teraz to nawet nie jest cieniem siebie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Klemą Longlę (czyt. z fr.: Clement Lenglet) > Samułel Umtitiii (czyt. z fr.: Samuel Umtiti).
Fakt nie opinia.
Dziękuję
0
@joloskyy dzieki za streszczenie..szkoda punktow, ale walczymy dalej!Vamos
0
Pierwszy mecz Barcy (temn z Cadiz), którego nie miałem okazji obejrzeć od bardzo długiego czasu na żywo z powodu wyjazdu. Ale widzę, że chyba ciężko było, bo jedynie co to skrót obejrzałem bo nie lubię oglądac powtórek znajac już wynik.
W czym lezał problem tym razem? gra wyglądała dobrze tylko setki zmarnowane czy jak? Bo popis Lenglea widziałem, mimo iż bardzo go lubię i cenię to zaczyna faktycznie limit chyba już na dobre wykorzystywać głupich baboli.
6
@BarcaInfo nie wiadomo też, jak potoczy się kariera Mbappe, po tym jak dźgnie nożem Albe w ciemnej uliczce...
7
@DonMatteo901 jeden z drugim ma jeszcze dużo przed sobą ale nadętymi bufonami już są dawno :)
0
@zadafcb koniec mrozów jak otwierają stoki, i jak jedziemy ekipą na 5 aut w niskie góry żeby sobie pozjeżdżali chociaż trochę na tych nartach...dobrze że zapas alkoholu mam spory.
1
@Natanael jestem dokladnie tego samego zdania i wierzę w Koemana a mój post to zwykła ironia ;) bo przewaznie tak to wyglada po porażkach...od skrajności w skrajność
1
Bardzo dobrze, ja nadal uważam że opaskę kapitańską w pierwszej kolejności on powinien nosić zamiast Leo, Leo potrafi motywować gdy wszystko się układa lub strzela gola...natomiast przy wyniku jak wczoraj Leo schodzi, głowa w dól etc.
0
a teraz wszyscy razem: #KoemanOUT, #PochettinoIN
oh wait :)
0
@ShawnC mówisz że w ciągu 20tu lat 3x LM to taki słaby wynik?
0
@Zoker co to za trykot? z którego sezonu? :D czy to ta z 2019? :D
0
@msmsms ja Barcy, Sevilli, Las Palmas, Brighton, ŁKSu, Wieczystej, Napoli, Panathinaikosu i Splitu, brakuje mi telewizorów tylko.
0
@AlwaysBlaugrana jeśli Dembele słabo wykonywał pressing, to jak nazwać pressing Messiego? Owszem w końcówce jak na wślizgu wyciągnął piłkę spod nóg to co innego, ale u nas zbyt wielu dużo pracujących nie widać. De Jong sam pracuje od początku do końca za trzech..
7
taki trochę kac moralny z rana mam, i mogę się tylko podpisać oto tym obrazkiem:
https://zapodaj.net/images/ebe0854b6b7b0.jpg
0
@wawrzyn1 i ja i ja prosze
0
na czym najlepjej ogladać mecz...procz tv z polsatem oczywiście?
1
@asdfdsg "mały post powiadasz" :D
1
@Encore oby nie kości, bo w tym jest dobry...