0

@nieprzysiadalnosc coś w tym jest, "zaczynam rozumieć" itp to było coś, teraz stało się to, co sam opowiadał w jednym programie, cytuję: "synu, jak już będziesz tak dużo kasy zarabiał, ale tak naprawdę dużo, tak z 7 tysięcy, to żeby Ci nie odj...ło ". No i odj...ało :) Czarne wołgi i inne, własne show.. No korzysta z czasu i popularności..


13

za dużo był wystawiany do gry i zajechali chłopa..

1

@ranger3120 może będzie dobrze, bez szydery :) ale mam kolegę w robocie co właśnie wczoraj opowiadał jak w takim call center pracował, i właśnie odnośnie cukrzycy i innych umawiał na spotkania, mieli normalnie algorytm jak gadać żeby ludzie przychodzili a same badania w sobie były tak dokładne jak kupno auta przez internet ;) no ale może na coś lepszego trafiłeś :D

2

@ranger3120 a czy dostaniesz za darmo toster za to że weźmiesz udział w tym spotkaniu? :D

1

tak poza tematem: co mu się stało w brwi? czy to ta sama przypadłość, która dotyczy wielu dziewczyn u nas, używających markery czy tym podobne do namalowania ich sobie? :D

1

@Bamboleo Bartomeu to powinien być poza konkurencją, dalej Pepe, Neymar-no cóż, zrobił co zrobił przy czym ile dał nam radości ale daleko mu do Figo w tej kwestii.
Ronaldo mi nigdy nie przeszkadzał, bez niego nie było by tej rywalizacji na tym poziomie co mieliśmy, co zresztą sam Leo i Cristiano też przyznają.

1

@Criss18Barca słyszałem patent, by przeczyścić szkła pianką do golenia-to nie żart a słyszałem to od okularnika! bo sam nie noszę.

12

@xSZYMONOx wydaje mi się, że na tym polega bycie prawdziwym kibicem, niezmiennie tak mam od ponad 20 lat... owszem, można się denerwować formą, jakością gry i tym co się dzieje w klubie, ale to tak jak z kobietą, trzeba być jej wiernym a na końcu będzie radość i będzie w końcu dobrze!Vamos!

0

@PatrychoO ja chciałem tak po "naszymu" -jako sarkazm :D

0

@PatrychoO nie sądzę, big sam w swoim prime owszem, ale teraz to nawet nie jest cieniem siebie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Klemą Longlę (czyt. z fr.: Clement Lenglet) > Samułel Umtitiii (czyt. z fr.: Samuel Umtiti).

Fakt nie opinia.


Dziękuję

0

@joloskyy dzieki za streszczenie..szkoda punktow, ale walczymy dalej!Vamos

0

Pierwszy mecz Barcy (temn z Cadiz), którego nie miałem okazji obejrzeć od bardzo długiego czasu na żywo z powodu wyjazdu. Ale widzę, że chyba ciężko było, bo jedynie co to skrót obejrzałem bo nie lubię oglądac powtórek znajac już wynik.
W czym lezał problem tym razem? gra wyglądała dobrze tylko setki zmarnowane czy jak? Bo popis Lenglea widziałem, mimo iż bardzo go lubię i cenię to zaczyna faktycznie limit chyba już na dobre wykorzystywać głupich baboli.

6

@BarcaInfo nie wiadomo też, jak potoczy się kariera Mbappe, po tym jak dźgnie nożem Albe w ciemnej uliczce...

7

@DonMatteo901 jeden z drugim ma jeszcze dużo przed sobą ale nadętymi bufonami już są dawno :)

0

@zadafcb koniec mrozów jak otwierają stoki, i jak jedziemy ekipą na 5 aut w niskie góry żeby sobie pozjeżdżali chociaż trochę na tych nartach...dobrze że zapas alkoholu mam spory.

1

@Natanael jestem dokladnie tego samego zdania i wierzę w Koemana a mój post to zwykła ironia ;) bo przewaznie tak to wyglada po porażkach...od skrajności w skrajność


1

Bardzo dobrze, ja nadal uważam że opaskę kapitańską w pierwszej kolejności on powinien nosić zamiast Leo, Leo potrafi motywować gdy wszystko się układa lub strzela gola...natomiast przy wyniku jak wczoraj Leo schodzi, głowa w dól etc.

0

a teraz wszyscy razem: #KoemanOUT, #PochettinoIN
oh wait :)


0

@ShawnC mówisz że w ciągu 20tu lat 3x LM to taki słaby wynik?

0

@Zoker co to za trykot? z którego sezonu? :D czy to ta z 2019? :D

0

@msmsms ja Barcy, Sevilli, Las Palmas, Brighton, ŁKSu, Wieczystej, Napoli, Panathinaikosu i Splitu, brakuje mi telewizorów tylko.

0

@AlwaysBlaugrana jeśli Dembele słabo wykonywał pressing, to jak nazwać pressing Messiego? Owszem w końcówce jak na wślizgu wyciągnął piłkę spod nóg to co innego, ale u nas zbyt wielu dużo pracujących nie widać. De Jong sam pracuje od początku do końca za trzech..

7

taki trochę kac moralny z rana mam, i mogę się tylko podpisać oto tym obrazkiem:
https://zapodaj.net/images/ebe0854b6b7b0.jpg

0

@wawrzyn1 i ja i ja prosze

0

na czym najlepjej ogladać mecz...procz tv z polsatem oczywiście?

1

@asdfdsg "mały post powiadasz" :D

1

@Encore oby nie kości, bo w tym jest dobry...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?