0

@Tasde widzę że ostatnia aktualizacja jest sprzed 2 dni... nie wiem czy to to, ale zaktualizować jakby się też nie chciało

1

wczoraj jakiś problem był z google, że dużo aplikacji nie działało, ktoś się orientuje czy to opanowali?bo mi nadal z dwie nie działają w ogóle i nie wiem czy to jest ta przyczyna i trzeba przeczekać?

0

@soczeq a czytałem, w jakimś wywiadzie że wypowiadał się, że nie interesuje go, co się dzieje w Barcelonie, i temat Barcy jest dla niego zamknięty itp.

0

@BarcaInfo tak się kończy sranie do własnego gniazda dopóki całkowicie z niego nie wylecisz..

1

@codemat poszło

4

@barcelonaLM ciekawe czy tak samo by przepraszała, gdyby nie fala protestów przeciwko temu..

no ale i tak patrząc na własne podwórko to nieźle, bo u nas to by znaleźli kozła ofiarnego, zwolnili, i podali do informacji że był to pomysł osoby podsuniętej przez opozycję.

1

@Jakchcesz Ted Kaczynski.....zbieżność nazwisk-przypadek? nie sądzę...

1

@tristan87 czyli Ten Merkel a nie Ta Merkelowa :)

3

@IronSanHybrid niema w ogóle polityka, który by nie znał tego podstawowego zwrotu...toż to podstawy bycia u władzy, będąc natomiast w opozycji, mówisz podobnie: "z powodu zaniedbań i złych decyzji rządzących...."

1

@lukaszmatusiewicz to nie dobrze :) ja wolę jednak kobiety...

9

@Rewolucja123 a ja mam nieodparte wrażenie, że ma teraz szczerą radość z tego, że drużyna wstaje z kolan...ile razy widzieliśmy gole (jeszcze niedawno za Bartomeu) że Leo wracał bez większych emocji. Tak samo z bieganiem, angażowaniem się w odbiór itp. Ja nawet u niego widzę zmianę.

0

@Herbert wszystko rozumiem, że tak to może być przy tłumaczeniu, no ale jeśli coś przepisujesz albo wklejasz, to tak żeby to chociaż normalnie wyglądało :) a nie jakbys wrzucil w translator i skopiowal. Może i czepialstwo ale razi w oczy...

5

normalnie wywiad jakby rozmawiali o jakiejś trzeciej osobie: "Czy ogląda mecze Barçy i czy rozmawia z Messim".

2

@xBoMBoWiECx gdzie tu jest widoczny wulgaryzm? ilość gwiadek może świadczyć o tytułach mistrzowskich champions league :D

1

@Sulimo faktycznie, mocno zaludnione to jest, nawet google streetview mocno rozwinięte :)

2

@foczkyyyhg staram się z tym walczyć dłuższy czas, niestety branża w której pracuję mi na to do końca nie pozwala i jest to główny też powód..staram się zmienić też nastawienie że nie na wszystko mam wpływ, ale jednak gdy w pracy przychodzą problemy(nawet te nie z mojej winy) i ja je muszę rozwiązywać i za innych się tłumaczyć to na koniec dnia zaczyna to ze mnie wychodzić...

1

@MesQueUnClub_87 miałem takie myśli, tylko ja już za dużo zainteresowań mam...no a dwa, jednak jak wykryłbym to co u sąsiąda to może jednak lepiej nie ;)

1

@MesQueUnClub_87 nie zaprzeczam :D, generalnie teren kiedyś graniczny, historycznie ciekawy....w zeszłym roku nawet łuskę poniemiecką wyciągnąłem z ziemii przy okazji koszenia trawy.

1

@don'T.R.I.P.e dzięki, racja, chociaż szyby czołowe ciężki przebić, niech twój login/nick będzie również dla mnie życzeniem :D

3

@busquets5 zgadza się, jak się wali to sporo na raz, chociażby to że w piątek jadąc do pracy dostałem z kamienia(raczej spod ciężarówki) a wcale nie jechałem blisko i odprysk tak wielki, że tylko wymiana szyby-tu jestem na siebie sam zły że jej nie ubezpieczyłem miesiąc wcześniej bo auto dopiero co kupiłem, i cyk 900pln poszło...

0

@Chakalaka czy Donald T- dostanie zaproszenie?

14

W piątek wizyta u lekarza, sporo badań, podsumowanie- nerwica. Nie jest źle.
Ale jak tu się uspokoić, kiedy parę dni temu wprowadzili lockdown, dzieci nagle nie mają z kim zostać w domu, kombinacje alpejskie by żona wkońcu mogła zostać poraz n-ty (nie w każdej pracy patrzą przychylnie).

Teraz mi dzwoni żona, sąsiąd obok mnie, buduje dom, są na etapie fundamentów, jakies myślę 6-7m od murów mojego domu... no i policja podjechała z prośbą by jak można to się ewakuować, lub też przenieść się na górne partie domu(dla mnie niezrozumiałe), gdyż wykryto pocisk/bombę/niewypał z WW2. Patrol Saperski ma 72h na przyjazd czy tez usunięcie-nie wiadomo bo żona nie do końca zrozumiała z nerwów.
Kazałem oczywiście zabrać dzieci i się ewakuować do rodziców..

no ale za to meczyk wczoraj był fajny :)

1

@VamosRakieta jak to mawiają, "w punkt".

0

@Chaoss tak, ale przez weekend nie interesuję się z reguły komórką, internetem, prócz meczami więc nie ukrywam, że dopiero się dowiedziałem....ah naoglądałem się jej w D-Max...

1

@VamosRakieta Cieszy mnie praca Koemana, i od początku jego broniłem, zresztą jak każdego trenera, którego chcieli zwolnić po 2 tygodniach. Bo generalnie wiadomo jak u nas ze zmianą nastrojów.
Jednak boję się trochę takiego pompowania balonika, i podawanie statystyk że nikt przed nim nie wygrał, tu, tam, takim wynikiem-bo nawet Tata Martino mógł brylować w poszczególnych statystykach..

Jednak mam nadzieję że będzie mu dane pracować w spokoju, i że Laporta nie będzie mu robił niepotrzebnego ciśnienia z Xavim etc...

4

Nie żyje Sabine Schmitz. królowa Nuerburgringu, fani motorsportu będą wiedzieć. Po walce z nowotworem zakończyła swój wyścig w wieku 51 lat. :(

1

@KacperVEB mi się właśnie zawsze wydawało że Ousmane to taka lokomotywa, jak ruszy i się rozpędzi to dzik..wczoraj było to też widać w 2 akcjach.

5

@KacperVEB wg internetów Demebele 34kmh a Mbappe (edit) 33.1 km/h ..jednak pytanie brzmi, kto lepiej ze startu, na jakim dystansie itp. bo to jednak ważne aspekty.

1

abstrahując od gry całego zespołu, który zagrał świetnie to dla mnie Busquets, jest taką betoniarką, która miesza proste i durne straty piłki z asystą i zagraniami ze swoich najlepszych lat. I na końcu nadal nie wiem co o nim myśleć...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?