0

Takie czasy, że przegrywając się wygrywa...jak na boisku się nie udało, to chociaż poza nim, bo przecież wiadome jest że bez Chumi'ego Barca dwumeczu by nie wygrała.

18

"Po odejściu Munira zwolniło się miejsce" oraz zdjęcie Valdka z lekko ironicznym uśmiechem= idealnie dopasowane zdjęcie do słów :)

3

i się dziwić że Valdek gra jednym składem..dopiero co graliśmy z levante i całkiem to inaczej wyglądało..tak tak wiem że to puchar króla, ze to w wiekszosci rezerwy ale tam nie idzie do teraz nic...dembele sam na sam nic, zagubiony, tak samo malcom, cou bez pomyslu..moje odczucie...cieszmy się póki messi jesszcze dla nas gra bo po nim obawiam się ze nadejda smutniejsze czasy jak po odejsciu cr7 w realu...

1

rozumiem że piłkarz Barcy i że to ciekawe może się wydawać ale...to nie powinno nikogo interesować co on z tymi nieruchomościami robi, czy je spłaca czy nie, jakby to Janek z Halyną zrobili to by newsów nie było-jego pieniądze, majątek-jego sprawa. Dopóki robi świetną robotę, walczy dla zespołu najlepiej jak potrafi i nie odbija się to na jego dyspozycji to powinni go cmoknąć w trąbę.

0

Za czasów wojny jak kobieta grała na "kilka frontów", to golono ją na łyso :) szkoda że wyżej sra niż jej junior du...ę ma.

4

Jest potrzebny Barcelonie jak świni siodło.Poza tym już był u nas jeden zawodnik, mimo iż swietny, to przez pomoc swojego tatusia skończył jak skończył a już widzę w tym zachowaniu pewne podobieństwo do mamusi Rabiota.

2

zgadza się, miałem tu na myśli drogę transferową do madrytu

1

jako dzieciak uwielbiałem go oglądać na mś98 i jak był w barcy , szkoda że ten epizod był tak krótki, a już niewybaczalne dla mnie było to, że poszedł do realu...sam wiedział z czym to się je będąc ex piłkarzem fcb. Ciekawe czy Neymar pójdzie w jego ślady...oby nie

1

nie ma co od nich oczekiwać by się umieli zachować w takiej sytuacji skoro nie potrafili godnie pożegnać legendy swojego klubu...
Dlaczego dzwon jest taki głośny?bo wewnątrz jest pusty...i to tyczy się tych wszystkich kibiców właśnie..

0

Napisalem "coś z Ronniego" a nie "jak" Ronnie...a to duża różnica.Jestem z rocznika gdzie mecze z udzialem R10 oglądałem na żywo a nie na yt więc nie muszę sobie tego przypominać mimo iż lubię do tego wracać ale oglądałem całe mecze a nie kompilacje gdzie są zebrane najlepsze akcje..

7

Ah ta bramka Dembele...nie wiem dlaczego ale widać tu było coś z Ronniego. Pewność siebie, trochę magii, nie mówiąc o sprincie który masakruje...z taką łatwością wyprzedza.
Cillesen też pokazał klasę. Arthur szarpał conieco.. Reszta jakby pogubiona, Munir to mam wrażenie że po prostu się nie nadaję do tej roli, której się od niego oczekuje. Vamos

2

no widzisz, podejście do herbu to jednak sprawa indywidualna jak z gustami, a wiadomo że gusta są jak du..y - każdy ma swoją. I dobrze że większość socjos mogą o tym decydować...dla jednych herb to herb, gdzie można domalować, usunąć a dla drugich coś takiego, którzy nie wyobrażają sobie diametralnych zmian.

1

a co ma piernik do wiatraka..jaki jest sens zmiany herbu w ten sposób?dla mnie to nie ewolucja a regresja...RM też powoli zmienia swój herb, zaczęli od usunięcia krzyża...zapewne pasuje to do "nowoczesności oraz tolerancyjnej europy" ale korzenie leżą gdzie indziej. Może przesadnie ale lubię cytat Piłsudskiego "Ten kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości nie jest godzien szacunku teraźniejszości ani prawa do przyszłości".

3

poważnie Ci się nowy Herb wydaje dobrą opcją do zastąpienia starego? Na moje to herb rzecz święta i ruszać się go w tak znaczny sposób nie powinno..ten nowy jest jak projekt dzieciaka wielbiącego minecraft-niczym mój syn.

1

fajny ten Perez, taki nie za chamski nie za miły, taki w sam raz :)

8

zapewne ciężko jest mu się zmotywować do takiego meczu ligowego...tyle lat gry i tyle tytułów...człowiek ogląda mecz i się czasem trochę irytuje że stoi, nie biega...ale wykona w całym z dwa trzy konkretne podania/asysty i się o wszystkim zapomina..styl gry jego się mocno zmienił, sam teraz troszkę robi za xaviego/iniestę.

7

A Dembele na imprezie świętuje wygraną, nie ma czasu na wpisy :) Dla mnie super mecz w wykonaniu Pique oraz Vidala...po odejściu Masche brakowało nam tak charakternego piłkarza..

0

poratujcie normalnie działającym streamem :/ obojetnie juz w jakim jezyku

0

jeszcze pytanko, możesz mi powiedzieć gdzie tam się wykupuje w PLN za te 29,99? ja tam widzę jakieś chore pozycje typu: Aktywuj Premium Litecoin'em
lub

Krok 2:
Wymień Perfect Money e-Voucher USD na Litecoin i prześlij je automatycznie na swój adres portfela LTC. -nie ogarniam,. nie moge tego normalnie przelewem zrobic? :/

0

Dzięki, właśnie chcę pare takich pewnych i sprawdzonych przez innych użytkowników linków do serwisów bo póki co od roku specjalnie kupiłem CP (podstawa) + Eleven dodatkowo..nie dosyc ze eleven podzielil się z NC+ ze co drugi mecz jest to jeszcze nie ma LM i innych...dupa taka..
A przez neta sobie chętnie taki abonament wezmę 20-30pln/miesiąc.

0

Jakiś czas temu czytałem komentarz o stronce gdzie płacąc 20pln/miesięcznie ma się dostęp do streamow/kanalow wszystkich potrzebnych by byla LaLiga/LM etc...generalnie zeby wszystko bylo, ktos wie/podpowie cos sprawdzonego? bo juz mnie polsaty i eleveny wkurzaja...

14

how was Leganes?they go crazy for football... :)

0

zgadzam się w pełni...

0

jako że nie jestem i nie byłem jego kibicem nie znaczy że nie interesowałem się jego poczynaniami, bez niego przecież LaLiga nie byłaby tym czym jest w rywalizacji z Leo...dlatego nie spotykał on się tylko z kibicami itp a robił dużo więcej. Każdy z nas może powiedzieć "ale on ma pieniądze to może," to dlaczego wszyscy nie dają tyle co "mogą"? a to że my go widzimy w takim a nie innym świetle to druga sprawa, jaki jest prywatnie nikt nie wie i w tej kwestii może nie jest to nawet ważne jeśli czyni dobrze...

0

Ukradł Tobie coś? typowa cebula...jak i wielu innych. Pytanie(poważne) ile macie lat? bardzo jestem ciekawy...i ile daliście na cele charytatywne bądź pomogliście innym? Pamiętajcie że są rzeczy ważniejsze niż Piłka Nożna...i piłkarze o tym wiedzą tylko kibice tę różnicę zacierają

1

niech zostanie w atleti...pajacowanie nie jest nam potrzebne...

12

nie wiem ile masz lat, ale fota tytułowa jak widać pochodzi sprzed conajmniej dwudziestu paru lat , a wtedy zdjęcia wykonywane były w większości czarno białe bo kolorowych zwyczajnie nie było...

1

czas najwyższy by coś mu się udało strzelić, może przy korzystnym wyniku dostanie karnego w prezencie, jeśli taki się wywalczy...

2

Od Przybycia Ronaldinho na Camp Nou zaczęła się moje świadome kibicowanie FCB. Magik jakich nie było, i już chyba nie będzie. Oglądanie jego gry sprawiało mi tyle przyjemności a jego radość z gry udzielała się niesamowicie. Dziękuję za owacje na stojąco na Bernabeu oraz masę innych niuansów ! P.S nie mam zwyczaju komentowania a śledzę już parę lat fcbarca.com ale tu się nie mogłem powstrzymać :)

1

Polsat ma Eleven-dopłata chyba 15Pln/Miesiąc...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?