KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Al FCB czyli co? sprzedać i ruszyć na zakupy?
0
@plutonio czytasz co piszesz? może dla Ciebie w najlepszym wieku jest Boateng ale co do Semedo to pamiętaj że statystyki nie grają .
5
odje....ać się od malcoma i semedo...dwóch graczy, których naprawdę lubię i są perspektywiczni, młodzi-aby w nich uwierzyć i dobrze poprowadzić.
1
@Pasibrzuch jeśli nie ironia to kupię chętnie.A jeśli ironia to załatwię Ci koszulkę Valenci na podmiane
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ta przerwa na uzupełnienie płynów to jak gong do przerwy dla boksera który właśnie miał być liczony a szkoda bo krew poczuliśmy...
0
Chciałbym widzieć jak wygląda ta wizualizacja meczu Xaviego :) Brzmi to trochę jak jakaś gra Football Manager
1
https://www.facebook.com/SPOXcomAT/videos/895841484091996/?sfnsn=mo 19to letni kapitan....Pan Kapitan
0
Lubię to! tak właśnie powinno to wyglądać! Są pewne zasady, które powinny być ponad wszystko. Griezmann odwala teatrzyki, które nie są nam potrzebne, jakby tak bardzo mu zależało to już dawno by był. A jak ma świrować to niech sp...ala w innym teatrze grać.
1
Te ceny za tych piłkarzy to jakieś przegięcie odkąd P$G przejęło Neymara...
0
Wiem że wyniki klubu są b. ważne ale czy za wszelką cenę? Czy można mówić że jak ktoś nam splunie w twarz że pada deszcz? Może przesadzam ale teatrzyk z zeszłego sezonu w wykonaniu tego Pana tak mi się właśnie kojarzy. I nie kwestionuję tu oczywiście jego wartości piłkarskich a całej reszty.
0
Jak mawiała moja polonistka: "czytanie ze zrozumieniem się kłania ".
0
nie chodzi mi o umniejszanie winy Messiemu, ale fakt że według mnie tak czy siak jest nawet grając na 50% swojego poziomu ponad resztą, tak samo jak Ter Stegen mocno nie zasłużył na to.Bez Messiego póki co sobie nie wyobrażam Barcy dalej na tym poziomie. A co do wypowiedzi Ronaldo to nic złego tak aż nie powiedział ale jestem na bieżąco z wypowiedziami a szczególnie emerytowanymi piłkarzami typu on, pele, roberto carlos itp .:) i stąd takie ogólnikowe podsumowanie.
0
Takie wypowiedzi oraz wywiady psują moją wizję super piłkarzy mojego dzieciństwa. Pomijając fakt przejścia do Realu ale gra el fenomeno na MŚ itp zbudowały wokół niego moją wizję coś ala dziś Messiego. A takie wypowiedzi psują moje dobre wspomnienia. I to nie tylko z nim tak mam.. a szkoda bo się okazuje że często geniusze piłki nożnej na starość(albo i wcześniej tylko tego nie wiedziałem) dostają na głowę. Więc Panie Luisie Nazario de Lima Ronaldo proszę się uspokoić, owszem cały zespół zawalił ale obrywają wszyscy a dokładanie Messiemu nic nie da, on swój ciężar odpowiedzialności w sobie nosi.
2
Czytam ten news i mam wrażenie że przeżywam tzw. "Déjà vu "
0
coś taki podniecony? dziewczyny czy tam żony nie masz że na stronie musisz szukać poklasków?do bukmachera nie chodzę/nie używam.. za stary na to jestem i za mało czasu na takie coś miewam.
0
to wiadome że każdego kibica bolą takie porażki przez mecz przechodzony bez walki...ale coż zrobić, trzeba dalej wierzyć i kibicować....wczoraj ajax miał również srogą lekcję i niestety jest finał jaki jest...Ja oglądałem pierwszy mecz ze szwagrem(kibic lfc od zawsze) i uwierz mi cały tydzień się nie odzywał...odezwał się kiedy myślisz :) świeżo po rewanżu bo w trakcie zapewne sam nie wierzył w taki obrót sprawy. Szkoda mi Vidala, szkoda Messiego i Ter Stegena-bo wg. mnie oni najbardziej się przyczynili do tego że w ogóle tak daleko zaszliśmy...
0
że się tak podłączę do dyskusji zadając pytanie: co gość, który jest kibicem Realu robi na stronie Barcy? no nie czaję...jaki w tym sens?również na odwrót nie rozumiem co miałby kibic Barcy robić na stronie Realu.
1
Ty tak serio? jeśli tak to pewnych rzeczy nie zrozumiesz, że kasa to nie wszystko...bo jeśli tak by było to Leo już parę lat temu przecierałby szlak w City i innych tworach. Nie widzisz tego że jest wdzięczny klubowi i gra na kosmicznym poziomie od tylu lat i zależało mu na tym..a że ma rodzinę w której te łzy wytrzeć może to też jego prywatny sukces ale chyba sądząc po wpisie jesteś za młody by to ogarnąć.
0
tylko dla kogo ma zostawić miejsce? kto ma wejść? nikomu przecież miejsca nie zabiera dopóki nie ma naprawdę konkurencji jako takiej..
2
Nikomu wczoraj mecz nie wyszedł, Messi swoim geniuszem nawet jak zagra słabo(jak oczywiście na swój poziom) to wykreuje sytuacje dla siebie/innych. Reszta tego nie potrafi wykończyć i to jest granie na zasadzie, nie wiem co zrobić to podam Messiemu a on już coś wymyśli. Jak widziałem momentami że wraca do pozycji tuż przed obroną to sobie pomyslałem dokąd on już aż musi wracać żeby w ogóle ją otrzymać. To chyba frustracja i niemoc środka pola naszego.
0
wszystko się zgadza, i nie odbieraj mnie jako szczególarza ale akurat to mnie zawsze kłuje w oczy, mianowicie jedna literka robiąca dużą różnicę, w pisaniu nazwiska trenera LFC, Klop zamiast Klopp :) Klop to mi się z kiblem kojarzy, natomiast Klopp to już co innego a trzeba przyznać że robi dobrą a gównianą robotę :D
0
nie chcesz kupić koszulek LFC ? :) a może masz jakieś Blaugrany na sprzedaż :) Chętnie odkupię zanim się zmarnują kiedy zaczniesz się przebierać w inne barwy :) Kibicem się jest a nie bywa. W bólu i w chwale...
4
tak na chłodno ode mnie...
nie przegraliśmy z powodu mniejszych umiejętności piłkarskich etc a wyraźnie z powodu pewności siebie, i wyraźnie mniejszego zaangażowania w tym meczu. Vidal jedyny, który gryzł trawę i próbował..cała reszta praktycznie masę błędów,niedokładności. Alba przy dwóch bramkach mocno się do tego przyczynił. Brak koncentracji co pokazała ostatnia bramka...tu to jak na treningu nas zrobili, na tym poziomie nie sądziłem że tak się stanie mając w głowię Romę etc...Gdyby to byl real koncentracja pewnie byłaby większa. Mamy w swoim składzie geniusza Messiego ale również u niego zabrakło wiary, kolejno po strzelonych bramkach było widać takie coś ala "jeszcze mamy duży zapas". Brak charakternych piłkarzy z opaską kapitana jak Puyol, który w takim momencie wydarł by się na skład by ich pogonić. Ostatnie 5minut a my sobie rozgrywamy na połowie boiska piłkę od jednego do drugiego jakbyśmy to my mieli czas, i to rozgrywanie kończy się stratą piłki...Szkoda mi Ter Stegena bo robił co mógł, chociaż przy ostatniej bramce zaspał jak cała restza...jedno podsumowanie na koniec to chyba ten obrazek, który ujrzałem wieczorem po meczu wchodząc na stronę:
https://zapodaj.net/452a2788e29b3.jpg.html
1
raczej tylko płatne SKY...mam otwarte i tak jak kiedyś w ZDF i innych było tak już teraz tego nie ma.
4
Powiem tak:Jest za dobry na drugiego bramkarza i nie ma się co dziwić że chce grać regularnie...obok Marca nie widzi póki co możliwości. Jest super bramkarzem jak i osobowością i życzę mu żeby trafił dobrze tak by mógł pokazać i potwierdzać swoją jakość. Powodzenia Jasper!
1
https://mobile.twitter.com/vaillant92100/status/1122268691775803397 ale to jednak burak z tego neya A długo go bronilem
25
ja dostałem zje....ę od żony, bo dzieci pobudziłem radosnym hasłem "jest ku...wa" :)
p.s ciekawe ilu "kibiców" miało już wyłączony telewizor ? :)
0
Pan ze zdjęcia niech idzie do P$G. Zanim usiądzie z Neymarem przy jednym stole, będzie mógł przez miesiąc ciągnąć sagę czy przechodzi czy nie, ogłaszając to na końcu przy fajerwerkach i show jakie lubią pajace :)
3
Co zarzucić ? ????