0

@tadzik447 Kapela już nie grajta
, o lasu spierdalajta nananana :D

0

LaLiga właśnie zawiesiła rozgrywki.

0

La Rambla nadal podpowiada: zady w autobus pakować i kierunek Catalunya.

1

Do czego to doszło żebym ja w meczu kibicował Atleti...

10

gdy słyszę Arda Turan, w głowie obrazek mam jeden: https://gph.is/2aAaoK2

1

@masakrator05 nie jesteś jedyny, i nim nie pozostaniesz bo są branże, bez których po prostu funkcjonowanie nasze by nie miało miejsca bytu w takiej formie gdybyśmy wszystko tak nagle zatrzymali/pozamykali. Przykład Rafinerie/Transport. Nie miałbyś gdzie zatankować-ok, może nie musisz jeździć ale teraz karetki, służby zdrowia, agregaty w nich itp. Sklepy z jedzeniem wiadomka, bo chyba większość nie jest samowystarczalnymi farmerami by swoje jeść. To jest jeden głupi przykład ale takich ludzi jest więcej..dużo więcej.

6

@AdiKingu96 jedyny jest plus taki, ze bedzie mozna fajnie posluchac co sami zawodnicy beda mieli do powiedzenia w niektorych sytuacjach ;) a juz nie wspomnę o Sarabii ;)

1

@Avada Kedavra dokładnie, z drugiej strony pewnie utrzymuje całą rodzinę, dużo się "bawi", więc pieniądze uciekają. Jest tyle przykładów ludzi, którzy potężne pieniądze przehulali.

1

Jak informuje AS, Lionel Messi zapłaci za Ronaldinho wszystkie grzywny nałożone przez paragwajski wymiar sprawiedliwości!

ciekawe czy nie fejk...

0

@FafitFCB nie w temacie ale czy tylko ja mam tak, że czytając nazwisko Canizares, mam przed oczami Kahna pocieszającego Canizaresa po przegranej z Bayernem? Swego czasu świetny bramkarz.

0

@tadzik447 nikt nikomu nie potrafi odskoczyć, nawet Atletico się podporządkowało :) i w końcu mamy wyrównaną ligę

0

@Cobra303 nie dosyć że dowcipny to jeszcze jasnowidz, no ale każdy dzwon jest głośny, gdyż wewnątrz pusty musi być .bez pozdrowień

0

@Cobra303 jest i Cobra, ssssyczy kiedy mu się komentarze nie podobają. Czekam na dobre wieści o twoim IQ-jeśli w ogóle znasz kompletną definicję tego skrótu.

5

jakie granie taki kolor :D

0

ktoś mądry podpowie sprawdzoną procedurę rejestracji motocykla w przypadku gdy:
1) poprzedni właściciel, nie rejestrował sprzętu na siebie.
2) brak dowodu rej.-zabrany przez policję, jest tylko kwit potwierdzający ten fakt.

a więc to co mam w ręku to karta pojazdu, blachy od właściciela, któremu zabrano dowód, potwierdzenie zabrania dowodu przez policje, 2 umowy(ciągłość) czyli moja z gościem od którego kupiłem + umowa jego z poprzednikiem.

Nie wiem czy opcja jaka wchodzi w grę to rejestracja moto na tzw. blachy próbne(czerwone) bez przeglądu, po tym zrobienie przeglądu i wtedy z powrotem po odbiór już stałych tablic? czy jakaś inna procedura tu wchodzi w grę?


0

Oglądając mecze i widząc jak on reaguje na grę pomyślałem że jest jakiś nadpobudliwy czy też wczuwa się bardziej w rolę pierwszego trenera niż asystenta.
Poczytałem jednak o nim m.in tu:
https://www.futbolespanol.pl/index.php/2019/10/25/rozumienie-gry-wedlug-edera-sarabii/
i po tym troszkę zmieniłem zdanie, i w tej wizji jego może jest klucz do sukcesu albo i poprawy gry.

3

Wszyscy podziwiacie jak to Ramos udzielił wywiadu, dobrze dobierając słowa...a jedziecie po Pique, który jest klarowny/szczery jak zawsze i może się to nie podobać ale bynajmniej wiemy co myśli. Reszta to pięknie dobierane słowa dla publiczności by klaskała i przytakiwała a zapominacie tylko o fakcie że tak jest bo mecz wygrali(pierwszy od dawna z nami). Radzę przypomnieć sobie zachowania Ramosa w innych sytuacjach kiedy już nie szło po ich myśli...

0

@JordiElNino Jerzy Dudek

1

@AlvaroHanso nie wierzę że czytam to :D za Valverde byśmy wygrali. Za każdym razem jak nowy trener się pojawia i Barcy mecz nie idzie po myśli to padają te same teksty że za poprzedniego byśmy wygrali/zremisowali. Gdyby nie to że zmieniają sie nazwiska trenerów to bym pomyślał że mam Deja Vu

0

Nie obwiniam Ter Stegena bo robił co mógł ale mam nieodparte wrażenie że Marc ma problem orzy trzymaniu bezpiecznego marginesu przy krótszym słupku. Przy obu bramkach to samo a to nie tylko w tym meczu. Nie mowie ze juz te podania za plecy w srodek pola mnie czesto irytuja bo duzo stresowych sytuacji przez to jest.

Tak poza tym podobal mi sie Semedo i Pickenbauer dziś. Szkoda sytuacji z 1 połowy. W drugiej polowie po stracie gola niedokładnośc w podaniach zrobiła się jeszcze wieksza. Szkoda bo chyba zabrakło i szczescia i większej woli walki.


2

@fortunate_son dokładnie tak, zrobił co mógł najlepszego w tej sytuacji, czyli faul taktyczny a że już miał żółtko to trudno no ale:
1) końcówka meczu
2) duże prawdopodobieństwo zmiany wyniku na 1:3
3) przed samym polem karnym faulował więc i karnego nie ryzykował choć było b. blisko

0

28

nafukany, jak jego ojciec musiał być przy tym wywiadzie...
kto myśli inaczej-nie zna się na piłce
osoby, które go krytykują-nie znają się na piłce
kto nie lubi kokainy-nie zna się na piłce..

0

@SinMistico ja się modlę bym wytrzymał te 90 minut nie zasypiając...bo o tej porze już moja bateria pokazuje by pilnie ją podłączyć do zasilania i mimo iż mecz może być dobry to od 70min +- zaczynam ostrą walkę z opadającymi powiekami. Nie pomaga to że mecz oglądam w łóżku.

1

@Lola120 też mam problem wtedy ze spaniem, jak pomyślę że przykładowo może mi dach zerwać nad głową o powierzchni łącznej ponad 200m2, to zaczynam się jeszcze mocniej przysłuchiwać i wyobrażać sobie co dalej...

0

obniży bynajmniej średnią wiekową :D
ale tak serio, nie ma co krytykować, gra jego źle nie wygląda na tyle co widziałem.
Dwa już byli piłkarze pokroju Paulinho, z którego się śmiali a swoje zrobił. Dajmy szansę i kibicujmy

0

@piekielnewrota jak byłeś mały, a teraz jesteś duży bo nażarłeś się 21 pączków ?
:D

0

Bartomeu chce spotkać się z piłkarzami Barcelony, aby wyjaśnić im sprawę ujawnioną przez Cadena SER. Klub zastanawia się nad działaniami, które podejmie, jeśli powiązania I3 Ventures ze stroną RespetoDeporte się potwierdzą. [MD] #TikiTaka

czyli tłumacząc na prosty język: Bartek chce pogadać z piłkarzami by załagodzić sytuację, ale jeśli potwierdzi się że kłamstwa już nie da się ukryć, to klub pomyśli co dalej z tym zrobić?

0

onet bo onet ale już od takich informacji mi się słabo robi i mam przed oczami rzygającego poprawnością Bartka
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/media-fc-barcelona-mogla-placic-za-oczernianie-przeciwnikow-w-sieci/b73fbpq

2

pamiętam Traore jako filigranowego chłopaka....jak ten czas szybko mija :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?