2

@dominik127pl bo pod małym kamieniem, duży wąż się nie schowa.

1

@MemphisDepay00 Memphis widać że chce dołączyć do Barcy ponad wszystko, ledwo pojawiły się plotki, już się zarejestrował na forum, raptem 9 dni temu...i próbuje do siebie przekonać wszystkich i wybadać teren...

1

@ChampionLW ..wiadomo że taka kolej rzeczy.ale jednak jestem sentymentalny, może dlatego

4

0

@jeyx77x zgadza się, jednak póki co niema sensu główkowania nad rozwiązanami bo nigdy nic nie wygrałem...i nie wygram...ale to pewnie przez to że nawet nigdy nie grałem :D

0

@jeyx77x mamy bardzo niepewne czasy, zobacz co się działo z Bankami lub lepiej powiedziawszy z oszczędnościami ludzi, zawsze w największych czasach kryzysu nie wspominając o wojnach...

0

@jeyx77x bo oczywiście banki są mega pewne :) w życiu bym nie zostawił tam takiej kwoty...

0

@KataloniaMyLive Suarez ewidentnie na przestrzenii lat zmienił intensywność co jest normalne, no ale pamiętam go z meczu Polska Urugwaj w Gdańsku, akurat siedziałem na trybunie tak, że miałem fajny widok na niego-to wtedy był zwykły mecz towarzyski ale jak nas zabiegali tego nie zapomnę, i dla Suareza wtedy nie było piłek straconych, biegał jak wściekły pies...tego by nam teraz było potrzeba.

7

@tItOveN_Juventus " wiecznie na zaciągniętym ręcznym" - czy to znaczy że ma DNA Barcy? bo jakoś tak mi znajomo to wygląda...

2

@Janas11224 nie wiem co czuli, bo jednak zdobyli w tym czasie 3x LM.

5

@sebasek99 "To nie jest głaskanie po główce, tylko zdecydowane występienie przeciwko jakiejś sprawie." - i dokładnie takim sposobem, będąc kierowcą lub kimkolwiek innym, który się właśnie spieszy bym ich potraktował- Wjeżdżałbym powoli aż zaczęliby odskakiwać a jak któryś by zaczął burzyć to by dostał lampę z pozdrowieniami.
Zapytasz dlaczego? Bo taki protest jak to piszesz ma być przeciwko jakiejś sprawie, ale odbija się w tym wypadku tylko przeciwko przypadkowym ludziom, którzy są boguducha winni. A Ci, którzy faktycznie mieli odczuć ten protest, siedząc przy stołkach tylko się z nich śmieją bo te ameby nie potrafią nic lepszego wymyśleć.

1

@barcelonaLM Serio?

0

@kamilo0066 serio? przecież widać że nie było to mocne uderzenie więc co niby miało się tragicznie skończyć? nawet widać iż sam się tym mocno zdziwił i dopiero po uderzeniu zobaczył dokąd piłka zmierza i widać że już w tym momencie tego żałował.

0

3

@Mateusz981 bo nie da się każdego kupić jak w FIFIE, Thiago zwyczajnie nie chce do Barcy wracać i tyle w temacie.

9

@Johnnie_Walker dokładnie tak, jaki jest sens wydawania go?niech siedzi na ławie jako zmiennik-w sumie tak jak chciał, skoro ma dostawać za to normalnie pensję jak dotychczas...

0

@Borneo to co tu na Rambli jeszcze robisz? Idź pograj te 15minut, dorzuć dwie bramki i na pewno finansowo najlepiej na tym wyjdziesz :)

0

ciekawe czy zrobili mu "ściężkę życia" za te dwie bramki :)

0

@Imonkey Neymar miał argument-w sensie by wyjść z cienia Messiego pod cień Mbappe? czy jaki..?

Skąd wiesz że Messi miał kaprys? Na chwilę obecną wszystkie wywody są tylko domysłami, gdyż największym problemem jest brak oficjalnego stanowiska samego zainteresowanego.

8

sytuacja jest delikatnie mówiąc napięta ale szlag mnie trafia jak czytam te komentarze negatywne by Messi już odszedł i porównywanie go do Neymara nie wiedząc w ogóle co jest faktem, bo póki co nawet się nie wypowiedział. Barcelona dała mu wszystko ale on Barcelonie również i nawet jeśli już nie biegał jak niegdyś to ciągnął ten wózek w ostatnich latach praktycznie sam. Mam deja vu jak z sytuacją nie dawno gdy wszyscy zdążyli komentarzami ukamieniowac głównie Messiego że nie chcieli zejść z pensji a nagle się okazało ze to wyglądało całkiem inaczej niż przedstawiano. VeB!

1

Fajnie, ale po co robiąc wywiad z nim, pada tyle pytań o Messiego. To było jego zakończenie, na poziomie z uznaniem a zarazem skromne. Dziękujemy za wspaniałe chwile i oddanie. Vamos Rakieta

2

curwa ale kyrk...

0

@MesQueUnClub_87 a racja, zapomniałem..no na zły czas trafił jeśli chodziło o środek pola..no ale teraz już raczej lepiej już nie będzie]

0

@VENOMStyle ja osobiście nie rozumiałem jego odejścia z Barcy...Owszem, był w czasie, w którym mieliśmy magików i ławka nie była niczym dobrym dla niego ale jakieś wypożyczenie byłoby na pewno lepszym rozwiązaniem.

0

@Chakalaka Tusk odrabiał nieźle lekcje z godności kiedy za jego rządów demonstrantów na ulicy traktowali jak w klatce MMA.

0

@ShawnC poczekaj na falę hejtu w stounku do Rakiety, chlopców, którzy są mistrzami gry w Fife i zmian zawodników na konsoli :)

1

@Oskarzer nazwałbym to inaczej....brakuje obiektywizmu i realnego spojrzenia na własne umiejętności i pozycję w klubie.

0

podziwiam za wolę walki ale pewności siebie jak widać również nie brakuje..

0

@Mlody22 zgadzam się, pod warunkiem że jest jak media opisują, iż Messi naprawdę tego chce, i się w Barcelonie zwyczajnie już nie odnajduje-bo z niewolnika niema pracownika...Chociaż jeszcze niedawno temu w to nie wierzyłem że odejdzie..

0

@wroclawskifan właśnie trwa (lub bynajmniej taki jest zamiar) przebudowa Barcy, więc może być tak, że i styl gry się na tyle zmieni, by pasował.. Zobacz że taki nasz Dembele w BVB też grał całkiem inną piłkę. Moim zdaniem trzeba wykorzystywać atuty poszczególnych piłkarzy jak szybkość w tym wypadku itp, i tak grę podporządkować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?