KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
kto jest za tym aby zrobić dzień bez postów politycznych a w szczególności odnoszących się do aktualnych wyborów pod rygorem bana?
0
@wojpie6377 mysle ze najwiekszy wpływ na to, jak to wyglądało miało przesunięcie Griezmanna do swojej naturalnej pozycji oraz Roberto w srodku + przeciwnik, który na wiele pozwalał bo nie ukrywajmy ze z villarealem zawsze w ostatnich latach nam sie dobrze grało..
0
@msmsms haha śmieszne to, bo ja tego nie zauważyłem jakoś :)
zaraz napiszesz jeszcze że Duda wisi u rolników w stajniach, na szopach etc, a Trzaskowski wisi na biurowcach, hotelach typu Sheraton, salonie Mcclarena w Warszawie etc..
śmieszne, chociaż wydaje mi się że to nie jest coś co zauważyłeś, a coś co chcesz zauważyć-bo poprzez wypowiedzi tych niezdarnych polityków, właśnie tworzą w głowach takie przekonania przez co Polska jest coraz bardziej podzielona. A to fakt, który wkurza mnie najbardziej, zamiast walka o stołki na argumenty, i dobre wspólne cele, to kwestia nr.1 obrzucanie się błotem, czy to PO czy to PIS, podkładanie sobie świń itp. A wszyscy to łykamy jak pelikany, przez co argumenty schodzą na drugi plan, a najważniejsze dla każdego staje się z jakiej parti dany polityk jest.
0
https://zapodaj.net/images/e0105caf41de3.jpg
2
@ryba84 niestety, mam wrażenie że chude lata przed nami... młodzi kibice jako tłuste koty przyzwyczajeni do grubych sukcesów będą mieli czas na weryfikację swojej miłości do blaugrany
3
tak obiektywnie z Waszej perspektywy odnośnie wczorajszego meczu, jakich 3 piłkarzy uważacie, że zagrali najlepszy mecz na tle reszty.Bo widzę, że każdy inaczej: ja uważam że krytykowany Semedo ofensywnie mocno się starał i robił robotę(nie wspominając o jego prędkości). Puig(w sumie robił zamieszanie i się starał chociaż konkrtetów z tego nie było). No i trzeci to pomijany Lenglet.
6
@Wittgenstein przestańcie już płakać, że tytuł nam odjeżdża przez wszystkich tylko nie nas samych. Sami sobie na to zapracowali. Gdyby grali lepiej, nie byłoby powodów ku temu by ten tytuł wypuścić z rąk. Trzeba jasno powiedzieć że nie zasługujemy teraz na ten tytuł. Ale nie, każdy woli zganiać na sędziów, tebasa, real, florentino, espanyol i innych.
0
@Pyziol co robi?
https://demotywatory.pl/uploads/201710/1508833879_anavse_600.jpg
1
@rafa324 dokładnie o to mi chodzi, w przypadku klubu to nie prywata...Messi dał Barcelonie wszystko, tak jak i Barcelona Messiemu, i jestem przekonany, że za mojego życia jest b. małe prawdopodobieństwo że takiego znów zobaczymy, jednak na końcu Barca jest jego pracodawcą no i pewnych zasad trzeba się trzymać. Tym bardziej że Messi to kapitan, czyli powinien być wzorem dla reszty. Jak reszta zacznie tak robić, to bagno, na pewno nie zmniejszy się.
2
@mesqueunbarca ponieważ nie muszę kogoś znać, by wiedzieć jakie są podstawowe zasady zachowania opiewającego na szacunku do drugiej osoby. A jeśli kogoś nie pała umiłowaniem, to dla dobra klubu mógłby chociażby takie wrażenie sprawiać..
3
zachował się jak buc..jak bardzo go cenię za to co zrobił i nadal robi, tak nie mogę zrozumieć tego typu akcji...Osiągnął tak wiele ale to nie oznacza że można tak postępować wobec innych, dla szacunku mógł chociaż udawać że słucha...
0
@Macostek56 za nic, niema chyba klubu, którego bym nienawidził..nie wolno zapominać, że piłka nożna to też jest "tylko" piłka nożna- czyli sport, który nie powinien dzielić ludzi aż tak intensywnie by kogoś nienawidzić. Od nienawiści do szaleństwa jest niedaleko i później są tego skutki właśnie jak wiele niepotrzebnych śmierci etc. A piłkarze na końcu wracają do domów i żyją "normalnie".
37
Jeremy Mathieu kończy karierę, przez wielu swego czasu krytykowany, jednak solidny piłkarz na swojej pozycji, owszem drętwy ale swoje zrobił, no i nie zapomnę jak z rzutu wolnego przycedził brameczkę!
0
Semedo na skrzydle jak się porusza to również robi dobry przeciąg...
2
Neymar z Brazylii wyszedł, ale Brazylia z Neymara już nie...
nie obrażając część solidnych a zarazem honorowych obywateli tego kraju.
1
@Pustelnik trzeba dodać tutaj, że Lenglet przy 1 sytuacji zachował zimną głowę i uratował nas przed bramką. Najpierw nie dał się wkręcić i przyblokował strzał z bliska, później intuicyjnie biegnąć na linię odbił piłkę, która inaczej wylądowałaby w siatce bo Ter Stegena minęła...
0
@xavi890 zgadzam się, na te swoje 56kg robił co mógł zamieszania i nie brał się wchodzić w drybling..
7
fajny akcent to wejście pod koniec "Rikiego Pusza" :)
0
@VanBest zobacz w opcjach baterii, czy np. jak wygasnie ekran czy wowczas w opcjach oszczedzania tej baterii, niema czegos takiego jak wyłączanie lokalizacji na ten czas itp. Miałem tak w poprzednim telefonie i tak samo skracało trase itp. Bo za każdym odblokowaniem łapało sygnał.
0
@XaviHeart dlatego dopisałem drugą część zdania....udomowione dziś wszystko potrafi być, nawet świnie, są kraje gdzie za tknięcie krowy możesz słono zapłacić a u nas krowa idzie na rzeź bez niczego. Wszystko zależy od kultury.
2
@XaviHeart Ci ludzie nie mają mózgów...za to Hiszpanie goniący przez miasto byki, te ich Korridy i inne są spoko. Nie mówiąc o Japończykach i ich rytualne połowy na wieloryby. Nie bronię Chińczyków ale na całym świecie mamy tego typu zjawiska, a to co dla jednych wydaje się absurdem, a dla drugich nie, to tylko efekt tego co nam wpajano do głowy od młodości.
0
@FC1899Barca Robert, to gość którego jako sportowca mega szanuję. Pełny pasji i determinacji. Z pewnością jest/był w stanie osiągnąć jeszcze więcej. Ale nie wolno umniejszać tego, czego dokonał.
2
Też mam takie marzenia ale nie ukrywam, że mając 34 lata zaczynam realnie patrzeć na to że moje szanse radykalnie maleją bo nikt nie chce mojego talentu nawet na orliku docenić...
1
@pluszek nie jestem przekonany ob tym... Leo zbyt wiele razy wygral mecze sam, a pod wzgledem finansowym? Myślę że to wszystko się regularnie splacało bo to jednak ikona barcy i koszulki jak i inne sprawy były u co drugiego dzieciaka w szafce.
3
@PopekMonster jestem kibicem od wielu lat, ale z przykrością muszę stwierdzić że przez działania władz Barcy, hasło "MES QUE UN CLUB" to tylko napis na koszulce..
2
@kerouac nie wiem co gorsze, te konta parkowe, czy mamuśki wrzucające co 5min zdjęcia typu: moj maluszek tutaj robi kupkę, tutaj chodzi, zdjecie z kwiatkiem, i tak co po chwila..
kolejna sprawa to robienie zdjęcia jak sie szykuje zarcie, i najlepiej jeszcze jak widelcem upycha do buzi :D
ale i tak moj faworyt to:
zyczenia typu:
wszystkiego najlepszego moj kochany synku/corku...blabala bla(dziecko ma dwa latka-na pewno sledzi fb)
i drugi typ zyczen: wszystkiego najlepszego tato/mamo. bla bla bla(ojciec ma tyle lat ze niedowidzi tudziez nie zyje ale zyczenia zlozyc przez fb trzeba zeby kazdy sie dolaczal i pokazal jaki to jest mily) :D
0
@Hasszz nie, ale też mam problem więc się podepnę z pytaniem, może ktoś będzie wiedział bo próbowałem i nic z tego. Chciałbym tego dziada podłączyć pod tv, bez zewnęrznego WIFi, tylko tak by korzystało jakby z telefonu routera/danych komórkowych, ale chyba to za dużo na niego?
1
3:1 dla Bayernu
1
@Rothan1 ja za to chciałem spróbować czegoś innego niż miałem dotychczas i kupiłem sneakersy tom tailor...i w sumie też pierwszy jak i ostatni raz, wrażenie jakby zrobione na słonia(za szerokie)mimo iż mam kawał nogi...
takie, które kiedyś uwielbiałem to wszystkie serie do p. ręcznej bodajże adidas stabil...no były solidne
3
Wchodzę sobie po browarku i pieknym weekendzie na stronę a tu takie info, że szkoda strzępić ryja jak mawiał Zbynio S.