2

stawiam skrzynkę piwa że w tej cenie LFC go nie zakupi... Swego czas było nawet info że Klopp ze względu na jego wydolność go skreślił..

1

@catalanian09 dokładnie, nie ujmując jemu niczego wczoraj ale te dwie bramki to faktycznie siaty z przypadku bo na powtórkach było widać że w ogóle nie spojrzał w kierunku bramkarza nawet jak jest ustawiony, strzelił wprost w niego i dlatego wlazła jedna z drugą

1

@afe5834 karny jak karny, też pamiętam tylko że był, i że trafił ale jakie poruszenie z radością na ławce było

0

@marcin000019 kwoty jak kwoty, ale najważniejsze hasło to inflacja, bo co z tego że zarabiasz 10.000 jak 8.000 musisz wydać przykładowo na życie, składki, podatki sratki i inne wydatki, jeśli możesz zarabiać 6.000 a wydajesz miesięcznie za to samo 2.000-3.000. No i to, ile faktycznie za te kwotę kupisz....

4

nazwisko zobowiązuje : FOULquier...

0

@Mat_Cat dokładnie, jest niedoceniany wydaje mi się. No i w "górze" jest lepszy od Sama.

1

@Vxb93jak mawiają "sporo maroko" :D

1

@Chwytliwy nawet tego typu ruch/zwód nie przypomina Ci nic a nic Neymara?

(0:03s)


0

@jeyx77x oczywiście że tak, dlatego podkreśliłem że póki co budowa ciała nie pozwala na wiele...

2

czy komuś jeszcze prócz mnie Fati przypomina Neymara w jednym aspekcie?W sensie ze jak ktoś w niego wejdzie niekoniecznie na faul to on odlatuje na parę metrów, tudzież turla się po trawie...a za parę sekund gdy nie jest odgwizdany faul wraca szybko jakby nigdy nic :) owszem, budowa ciała jest filigranowa ale czy aż na tyle? :)

1

@Jordi10 nie było tragedii, miękko i brak dużej prędkości więc jedzie dalej :)

15

po co takie dywagacje już po dniu objęciu sterów przez nowego trenera... dla Valverde znalazł się czas na budowanie zespołu po swojemu to i niech dla Setiena się pojawi. W pół roku nikt nic nie zrobi wielkiego..A Xavi niech łapie w tym czasie doświadczenie gdzie indzie..

1

generalnie jak czytam komentarze że zrobił lekki wślizg to się zastanawiam czy oglądam to samo.
Z wślizgiem to nie ma nic wspólnego, a nawet z lekkim podcięciem...można podciąć wkładając nogę, i oczywiście że ratował zespół ale mi się to kojarzy bardziej z tym:


5

E.V: zaskoczyli nas, mocno im zależało na wygranej czego się po nich nie spodziewaliśmy.

Dobranoc jprdl

0

@TheNekro94 skoro auto z zagranicy, to ważne by sprawdzić czy auto w ogóle ma opłaconą akcyzę,jeśli nie to trzeba akcyzę zapłacić- można to zrobić chyba nawet online, po tym przegląd pierwszy w kraju, rejestracja, no i od razu oc.

0

jeśli odejdzie to pozostanie niedosyt, bo robił co mógł i serca do walki nigdy nie można było mu odmówić.

0

Już ta pierwsza wrzuta suareza z zewnętrznej byla palce lizać a tu powtórka i gol w identyczny sposób. Co za ulozenie stopy gryzaka

1

https://naforum.zapodaj.net/0565304acece.jpg.html

Znajomo wygląda? A jednak to nie nasz Valdek, tylko węgierski fotograf wojenny Robert Capa.

0

@Socjopata o mnie mówisz/piszesz?

0

@KrystianR zgadzam się Panowie ze to mogą być fejki ale co śmieszne to smieszne..

21

Z neta:

Dziennikarz: "We Włoszech przyjdzie ci rywalizować z najlepszym piłkarzem na świecie. Jesteś na to gotowy?"

Zlatan: "Messi dołączył do jakiegoś klubu z Serie A?"

2

@monsterrize na farcie mówisz? Na farcie i przez super bramkarza to rok wczesniej lfc przegrało z realem ale wrócili mocniejsi. Mentalnie nas miazdżą i pokazują że drużyna to nie tylko nazwiska za miliony. Na chwile obecną jadą jak czołg. Niestety ale PL odjechała La Lidze na te chwilę chociaż nie są to wg mnie aż takie wielkie różnice. Czas by Barca wróciła na szczyt ale to tylko jest możliwe przy odpowiednim trenerze, który nie będzie się bał ryzyka w sprawach kadrowych.

6

Jak to Christo powiedział: Barcelona jest na Valverde za wysoką półką...

0

@EGON1128 ale nie tylko rakiety nie widać. Calej linii nie widac przy pilce zbyt czesto...martwi jak latwo przechodzi real pod nasze pole karne.obrona akurat dobrze wykonuje swoja pracę

1

Mam wrażenie jakbyśmy grali bez drugiej linii...

2

@Veb1233 uważam że szkoda właśnie, jeden taki jak Arturito by się przydał na takiego Ramosa dla równowagi...

0

Serio? a może jesteś synem Strasburgera że ironii/żartów nie znasz?

0

Dwóch Valverde na 1 stadionie...łuhu hu..

0

jestem już rozgrzany na mecz jak pedofil w disneylandzie...browar się chłodzi i nic mi dziś w oglądaniu nie przeszkodzi! P.S Grafika Marci ohydna jak kontuzja Arthura.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?