KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leo proszę! https://media.giphy.com/media/ZDoJ0Rj05zqBG/giphy.gif
0
Czy tylko ja odnoszę wrażenie oglądając właśnie mecz lfc vs porto że bardzo dużo tam kopaniny, przekopów i gry z przypadku a mało skladnych akcji?Tak wiem że w premier league to inaczej wygląda ale jak na końcową fazę im to i tak jakoś dużo chaosu tam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
na tym zdjęciu wygląda jakby na bielactwo chorował...czy ciemnoskórzy mogą chorować na bielactwo w ogóle.. ? :)
0
technika przy bliskim prowadzeniu piłki oraz ułożenie nogi robią wrażenie na filmiku, aczkolwiek pełnych meczy z jego udziałem nie widziałem.
0
Ktoś mi wytłumaczy co taki kraj jak Izrael robi w rozgrywkach kwalifikacyjnych do Euro?co oni mają wspólnego z Europą?
0
Ivan polajkował
31
i na to ojciec odpowiada: Frenkie!Kto się nie dziara ten fujara :D !
0
mam tylko cały czas nieodparte wrażenie że jak Messi pójdzie na piłkarską emeryturę, to nie będzie godnego następcy. Już nie chodzi by dorównywał jemu, bo to raczej mission impossible ale by był ktoś mocno wyróżniający się jak on swego czasu. Bo jak grał Eto'o, Ronnie i spółka to Messi zaczął wchodzić i było widać że "będą z niego ludzie". Ale bądźmy dobrej myśli i cieszmy się jego grą póki jest z nami.
0
z polskiego "szapo ba" :D
3
A idź Pan do bukmachera swoje nastroje przekazywać... Wygrywamy 5:1 po w sumie nie łatwym meczu(bo dopóki było 2:1 to wszystko się mogło zdarzyć) a i tak źle...ja się mega cieszę z każego zwycięstwa.Vamos!Cieszmy się z tego co jest i doceniajmy.Nie bądźmy marudami, których tylko tryplety zadawalają.Owszem trzeba mierzyć najwyżej ale....
0
no gruby jednym ruchem tu podał piękną patelnię dla "koutinjo"
5
Bartosz jak Ty mnie w tym momencie wkurw....asz. To kiedy Ci piłkarze mają spać/trenować/wypoczywać?
0
Typowy idiota to ten, który nie ma nic do powiedzenia, a obraża czyjąś rodzinę bo na coś lepszego brak argumentów...a raczej nie idiota a frajer.
0
i ten gest sędziego..to są właśnie te "dobre" momenty. Jest walka ale jest i też fair play.
https://zapodaj.net/images/32eb61e547b06.jpg
0
https://zippy.gfycat.com/LawfulCheerfulJellyfish.webm
0
ja o tym wiem ;) pisałem humorystycznie mimo iż bardzo lubię "Vermę" bo jak jest przy zdrowiu to zawsze gra solidnie nawet po dłuższej przerwie i tak mi go szkodą bo gdyby nie kontuzję to byłby naprawdę w czołówce...
ale to tak jak z autem, też możesz(musisz) ubezpieczyć mimo iż jest uszkodzone :D
23
szkoda że przy Vermaelenie tego nie zrobili, ale pewnie żadna ubezpieczalnia by nie chciała się tego podjąć :)
0
z pewnością bardziej mu się podoba Asensio po świeżutkim goleniu nóg :D
0
Dlatego nie powinno się takich ludzi nazywać mianem kibica. Owszem, przyzwyczajeni do sukcesów w LM w ostatnich latach kibice, nagle muszą przełknąć to co się stało ale mimo wszystko stanie i czekanie na auta wyjeżdzające z piłkarzami i obrażanie ich, rzucając wyzwiska jest po prostu słabe. Jest masa takich właśnie "kibiców sukcesu". Noszenie na rękach gdy wszystko pięknie a gdy już się nie układa to najchętniej rzucanie kamieniami w auto jeszcze. Nie ma co mówić bo są tak samo i tacy kibice FCB, którzy chętnie skreślają zawodników by później tych samych chwalić w niebiosa. Nie wszyscy tu pamiętają słabsze czasy Barcelony kiedy po długim czasie mistrzostwo kraju było czymś mega-każdy teraz tak wysoko mierzy że małe kroczki już nie cieszą. Gorszy okres weryfikuje tych kibiców sukcesu od tych na dobre i na złe.
3
Chciałem tylko wszystkim życzyć dobrej nocy dzieląc się tę oto fotką mego autorstwa https://zapodaj.net/images/b703a508246f3.jpg
8
Wydaję mi się że u Pique jedynym powodem złej gry jest brak motywacji. W meczach o stawkę a w szczególności z Realem ma podwójne chęci. Pickenbauer jak się patrzy
1
przecież wygrana pucharu "ich" króla, rozwścieczy stolicę, jak czerwona płachta byka , więc niema co odpuszczać! :)
3
https://i.ytimg.com/vi/QL2hHRraEnA/maxresdefault.jpg
0
taki standard, że piłkarz nie dostaje szans, później wejdzie raz na "x" meczy na ostatnie 10 minut i się od niego od razu oczekuje że będzie pięknie a jak odejdzie do innego zespołu i zacznie strzelać przykładowo jak Paco to wielkie zdziwienie że jednak coś tam gra...Skoro Suarez marnuje setki, potyka się o piłkę już nie pierwszy, nie drugi mecz, to dlaczego po 1 połowie by go nie zmienić? Młodszy już nie będzie, formy nie może załapać póki co więc gorzej nie będzie raczej..
3
nie będę ukrywał że czytam rzadko dłuższe treści,lubię krótkie i treściwe materiały, jednak ten artykuł jest tak dobry że wciąga jak thriller. dzięki!
1
+ głupie i ewidentne nic nie wnoszące prócz wstydu symulki, przy których mam chęć wywalić tv podczas oglądania meczu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chrtisto to gość. Charakterny i barwny jednocześnie. Aby Cou złapał wiatru w żagle przy wsparciu elit piłkarskich jak Messi czy Stoiczkow
0
cieszą takie mecze wynikiem i nie tylko...jedyna negatywna myśl jaka mi przychodzi do głowy, to ta, jaka jest wielka różnica między pierwszym składem, trzonem, a drugim tudzież mieszanym z różnymi zawodnikami...mam nadzieję że Messi pogra do 40tki :D, i cieszę się dla Jaspera za tego karnego, przy bramce straconej
za wiele do powiedzenia nie miał jednak.