KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo zgadzam się w pełni...szacunek do piłkarza i na odwrót powinien być, zarząd może być gotowy na różne opcje ale musi to być przejrzyste i klarowne dla obu stron.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
boję się już nawet otwierać lodówkę, z obawą że Rivaldo tam wyskoczy
https://imged.pl/i-42622769.html
0
@ForcaMilosz jesteś internetowym kozakiem czy powiesz mi to prosto w twarz dzieciaku? jeśli tak to na pw chętnie podam ci moj adres, lub mozesz ty mi podac i jesli bedzie szczescie ze mieszkasz blisko to bedziesz mogl prosto w oczy mi to powiedziec i mnie dowartosciowac...
0
@ForcaMilosz sorki za błędy, pisze z komory i nie przykladam do tego takiej wagi jak Ty.Jednak pouczasz robiąc samemu byki w dodatku wklejasz mi jakieś gimnazjalne "xd" .
0
@ForcaMilosz czyli dla Ciebie orginał to tylko Nike? a widzisz, tu się mylisz, bo Barca pod swoim szyldem również sprzedawała koszulki po prostu bez łyżwy i to też nazwiesz podróbę?
tak jak piszą koledzy wyżej, allegro i tam jest tego masa...od wyboru do koloru a stan będzie przewaznie bdb bo dzieci szybko wyrastaja z tego...u mnie oboje naginaja do przedszkolach w takich koszulkach ;)
0
@ForcaMilosz ale przecież nie napisał że chce nike, tylko motyw barcy...
0
@Wojcio w ten sposób pokazują swoją inteligencję w kwestii transferów i zarządzania. Łatwo z szejkowych i innych pieniędzy wywalać miliony i być w top....
0
@Vxb93 Rakitic +-40mln, Coutinho +-90mln + 50= 180mln za rozkapryszonego Neymara, który nie jest już młodszy, sodówa odbiła całkowicie, kontuzje go w ogóle nie omijały, i który flirtuje na dwa fronty nieoficjalnie z prześcieradłami i nami. W jakim celu i czyim prawem ma byc Barca tak upokarzana?
0
już mi się śmiać chce z komentarzy :) ledwo pograł, całkiem nowe otoczenie i wszystko a już tragedia że nic nie strzelił, ale ile sytuacji wykreował fajnych i dużo fajnych ruchów który pokazuje jego potencjał to nie ważne, ważne że busi strzelił bramkę. To co?kto pierwszy go sprzedaje i kupuje neymara?
0
@tbas mam nadzieję że to ironia
1
@Wawrzyszewski taka angedotka :) : jaka jest różnica między Kamilem Durczokiem, a stołem?......
Stół jak jest Napie/Upier...lony to nie wsiada do auta a Kamil D tak.
0
czekałem na filmie aż założą Griezmannowi siatkę i tak czekałem, że film się skończył na nic nie wnoszącej główce :D
0
Rakieta strzela bramę jedyną w naszym wykonaniu, teraz to ma gwarantowane wszystkie minuty sezonu :)
0
Był już koutinio, kutinio ale żeby kołczinio to słyszę po raz pierwszy...ah ten Polsat sport
0
Ostatnio boję się otwierać lodówkę, mam wrażenie że i tam będzie Rivaldo ze swoimi ocenami
0
@czudi17 nie zaprzeczam :)
2
"Neymar: Przeżyłem wiele czasu w tym klubie i nie chcę, żeby jakakolwiek opinia mogła zostać źle zinterpretowana". I wszystko jasne co pep o tym myśli :)
0
@NeroTFP zgadza się, bez płaczu tylko pełne fair play i zaangażowanie w grę.
moje takie skojarzenie do tej sytuacji :
https://zapodaj.net/images/0f9f9180a25d7.jpg
0
@ViscaBarca123 nie on pierwszy...może być dobrze a może być jak z Bojanem czy też tak samo okrzykniętym wielkim talentem jak Halilovic..
5
Diego jakby niektóre gwiazdeczki wziął za "mordę" to myślę że reprezentacja Argentyny z tym potencjałem by na pewno grała inną piłkę. Bo zaangażowania mają tyle momentami co Barca w 1 połowie z LFC.
0
@aras17_VeB nic z tego, nie mam żalu du..y o ten transfer w ogóle..bo jak ktoś się deklaruje że chce tylko i wyłącznie do jednego klubu(największego rywala) od lat to nie powinno się w go w ogóle brać pod uwagę i mieć temat zamknięty...ale fajnie popatrzeć na to bo wtedy znaczenie słowa "chciałem iść do realu od zawsze" nabiera nowego znaczenia :) chyba że nie wiem od kiedy liczyć "od zawsze". Bardziej wkurzają mnie sytuacje jak z Griezmannem który kręci show wokół transferu i podgrzewa niepotrzebnie atmosfere..na zasadzie, może przyjdę tu, może tam, może wcale, może dam znać jutro a może kiedyś. Czekajcie na info ode mnie, bądźcie na bieżąco i śledźcie moje humory na fb/insta i innych gownach :
13
od zawsze kochałem real madryt :D
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/64634410_1162676667267581_5800685815256317952_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=8c8d4efb94d10e1507141aa56f9de812&oe=5D92325D
zagadka..co to za mały chłopiec w stroju barcy ? :D
0
@kewin przecież BarcaInfo napisał "jeśli" ...
0
@BarcaInfo nawet Maciuś z Klanu się załapał na fotkę :) p.s tak, wiem ze żart z tych nieprzystępnych
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Colon zawsze tak wyglądał :) mam wrażenie że się nie zmienia właśnie
10
czy tylko mnie tak wku!*@a lament i płacz że koszulki nie takie, że jović nie u nas i że w ogóle wszystko nie tak? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
https://zapodaj.net/images/a40f0ba592671.jpg