0

@escarabajo zgadzam się w pełni...szacunek do piłkarza i na odwrót powinien być, zarząd może być gotowy na różne opcje ale musi to być przejrzyste i klarowne dla obu stron.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

boję się już nawet otwierać lodówkę, z obawą że Rivaldo tam wyskoczy
https://imged.pl/i-42622769.html

0

@ForcaMilosz jesteś internetowym kozakiem czy powiesz mi to prosto w twarz dzieciaku? jeśli tak to na pw chętnie podam ci moj adres, lub mozesz ty mi podac i jesli bedzie szczescie ze mieszkasz blisko to bedziesz mogl prosto w oczy mi to powiedziec i mnie dowartosciowac...

0

@ForcaMilosz sorki za błędy, pisze z komory i nie przykladam do tego takiej wagi jak Ty.Jednak pouczasz robiąc samemu byki w dodatku wklejasz mi jakieś gimnazjalne "xd" .

0

@ForcaMilosz czyli dla Ciebie orginał to tylko Nike? a widzisz, tu się mylisz, bo Barca pod swoim szyldem również sprzedawała koszulki po prostu bez łyżwy i to też nazwiesz podróbę?
tak jak piszą koledzy wyżej, allegro i tam jest tego masa...od wyboru do koloru a stan będzie przewaznie bdb bo dzieci szybko wyrastaja z tego...u mnie oboje naginaja do przedszkolach w takich koszulkach ;)

0

@ForcaMilosz ale przecież nie napisał że chce nike, tylko motyw barcy...

0

@Wojcio w ten sposób pokazują swoją inteligencję w kwestii transferów i zarządzania. Łatwo z szejkowych i innych pieniędzy wywalać miliony i być w top....

0

@Vxb93 Rakitic +-40mln, Coutinho +-90mln + 50= 180mln za rozkapryszonego Neymara, który nie jest już młodszy, sodówa odbiła całkowicie, kontuzje go w ogóle nie omijały, i który flirtuje na dwa fronty nieoficjalnie z prześcieradłami i nami. W jakim celu i czyim prawem ma byc Barca tak upokarzana?

0

już mi się śmiać chce z komentarzy :) ledwo pograł, całkiem nowe otoczenie i wszystko a już tragedia że nic nie strzelił, ale ile sytuacji wykreował fajnych i dużo fajnych ruchów który pokazuje jego potencjał to nie ważne, ważne że busi strzelił bramkę. To co?kto pierwszy go sprzedaje i kupuje neymara?

0

@tbas mam nadzieję że to ironia

1

@Wawrzyszewski taka angedotka :) : jaka jest różnica między Kamilem Durczokiem, a stołem?......

Stół jak jest Napie/Upier...lony to nie wsiada do auta a Kamil D tak.

0

czekałem na filmie aż założą Griezmannowi siatkę i tak czekałem, że film się skończył na nic nie wnoszącej główce :D

0

Rakieta strzela bramę jedyną w naszym wykonaniu, teraz to ma gwarantowane wszystkie minuty sezonu :)

0

Był już koutinio, kutinio ale żeby kołczinio to słyszę po raz pierwszy...ah ten Polsat sport

0

Ostatnio boję się otwierać lodówkę, mam wrażenie że i tam będzie Rivaldo ze swoimi ocenami

0

@czudi17 nie zaprzeczam :)

2

"Neymar: Przeżyłem wiele czasu w tym klubie i nie chcę, żeby jakakolwiek opinia mogła zostać źle zinterpretowana". I wszystko jasne co pep o tym myśli :)

0

@NeroTFP zgadza się, bez płaczu tylko pełne fair play i zaangażowanie w grę.
moje takie skojarzenie do tej sytuacji :
https://zapodaj.net/images/0f9f9180a25d7.jpg

0

@ViscaBarca123 nie on pierwszy...może być dobrze a może być jak z Bojanem czy też tak samo okrzykniętym wielkim talentem jak Halilovic..

5

Diego jakby niektóre gwiazdeczki wziął za "mordę" to myślę że reprezentacja Argentyny z tym potencjałem by na pewno grała inną piłkę. Bo zaangażowania mają tyle momentami co Barca w 1 połowie z LFC.

0

@aras17_VeB nic z tego, nie mam żalu du..y o ten transfer w ogóle..bo jak ktoś się deklaruje że chce tylko i wyłącznie do jednego klubu(największego rywala) od lat to nie powinno się w go w ogóle brać pod uwagę i mieć temat zamknięty...ale fajnie popatrzeć na to bo wtedy znaczenie słowa "chciałem iść do realu od zawsze" nabiera nowego znaczenia :) chyba że nie wiem od kiedy liczyć "od zawsze". Bardziej wkurzają mnie sytuacje jak z Griezmannem który kręci show wokół transferu i podgrzewa niepotrzebnie atmosfere..na zasadzie, może przyjdę tu, może tam, może wcale, może dam znać jutro a może kiedyś. Czekajcie na info ode mnie, bądźcie na bieżąco i śledźcie moje humory na fb/insta i innych gownach :

0

@kewin przecież BarcaInfo napisał "jeśli" ...

0

@BarcaInfo nawet Maciuś z Klanu się załapał na fotkę :) p.s tak, wiem ze żart z tych nieprzystępnych

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Colon zawsze tak wyglądał :) mam wrażenie że się nie zmienia właśnie

10

czy tylko mnie tak wku!*@a lament i płacz że koszulki nie takie, że jović nie u nas i że w ogóle wszystko nie tak? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?