KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MichalZZZ a ja Ci powiem, że każdy ma na to swoją własną teorię. Ja w swojej żonie nie widzę podobieństw do swojej matki bo są kompletnie różne ale nigdy też nawet podświadomie tego nie szukałem...
1
@AduŚ07 to pomyśl sobie, że w pierwszy mecz ogladalismy wspólnie ze szwagrem, który od lat kibicuje LFC, po czym sie tak wku...wil, że powiedzial że drugiego meczu ze mna ogladal juz nie bedzie....a w drugim kazdy u siebie i takie cos..chwala mu tylko ze glupich smsow nie słał...
0
@Avada Kedavra zaznaczyłem alfę . niema za co.
1
@BinBin ależ Ty musisz mieć kompleks...całe szczęście nasza Barcelona zawsze wygrywała, rozsądnymi i prawymi decyzjami.
1
@IronSanHybrid cała opozycja skacze z radości, że znaleźli kolejny (tym razem arcyważny) problem. Maseczka skuteczna równie jak te tanie gówna po parę PLN. Nie jest moim kandydatem w tych wyborach ale robienie z takiego faktu problemu to żal. Gdyby miał znowu jakąś mega drogą, to równie by robili z tego wielkie halo.
0
@BarcaInfo pewnie w Teamie Arthura Dembele zrobił robotę...
0
Wiem, że takie statystki oddają sposób gry, mentalność zespołu itp. Ale gdy przychodzi do gry o "coś", i finalnie tę grę przegrywamy (wszystkich bolący pojedynek z LFC przykładowo), to co takie statystyki dają? Statystyka to jednak nie gwarancja...
0
@joloskyy dlaczego jest Ci za niego wstyd? To twoja rodzina czy odpowiadasz jakoś za jego czyny?
22
Jest dużo lepszy od Messiego i Cristiano...dlatego poszedł do PSG by wyjść z cienia Messiego. F@%k logic..
0
@Colon Error 503 Backend unavailable, connection timeout
1
@IronSanHybrid oj chyba nie doczytałeś całego posta lub też nie zrozumiałeś, tylko nie wytrzymałeś i wkleiłeś filmik bo nie byłbyś sobą jakbyś nie skomentował :)
0
34 - to tak dla tych, którzy nie zrozumieli o jaką formę posta mi chodzi, mimo wyjaśnienia w ostatnim zdaniu.
1
Taka mała ankieta z mojej strony, nie szukać podtekstów-to tak dla własnej informacji i z ciekawości jaka tu panuje rozbieżność wiekowa. A więc w jakim wieku jesteście?Podawajcie tylko cyfry bez tłumaczenia się z prośbą o szczerość.
2
@xofcbxo życzę Ci, byś w przyszłości nie musiał się prosić o życzenia :)
1
@Kompletny haha dokładnie, sam nie wiem po ile poszły ;)
a do reszty, Panowie to miał być taki mały żarcik nawiązujący do wcześniejszego o jakieś 12h posta :) także bez spiny i miłego dnia
p.s ja jestem starszym dziadem bo 34, i na tym etapie to bym koło 40tki zacząl w tym fachu pracować, nie licząc że dzieci i żonę bym w tym czasie na głodowanie naraził, druga sprawa nie chciałoby mi się z pewnością zmieniać branży a już na pewno nie tyle uczyć.
1
Siema, mam 27lat i tak sobie wymyśliłem że od przyszłego roku pójdę na studia prawnicze. Niby trochę późno ale w sumie jeszcze jestem młody więc co mi tam. Kiedys poznałem gościa na pracach sezonowych, spoko koleś i jakiś tam kontakt utrzymujemy. Napisałem mu o tym z pytaniem co o tym sądzi ale odpisał jakoś dwuznacznie. Jak myślicie, dobry to pomysł?
0
@MichVeB ja to samo, ekipą w barze siedzieliśmy i to oglądaliśmy...cały bar wyskoczył na zewnątrz pierdyknąć okrążenie. Nadzieje wróciły ale nie na długo.
2
@Katalonbar z pewnością listonosz z Twojego regionu śledzi La Ramblę by sprawdzić, komu może dostarczyć karty a komu nie...tylko pewnie ma niezłą zagwozdkę by domyślić się kto jest kim bo jednak po nickach ciężko :D
0
@grubiorz kojarzę? że po jakims wygranym meczu swojej reprezentacji kupił wszystkim zawodnikom po zegarku właśnie, więc coś jest na rzeczy
0
@Bobo25 miałem też tak samo z BB, jednakże trzeba początek przepękać i z czasem robi się spoko, aczkolwiek długo się rozkręca.
1
@YoungTalents https://bi.im-g.pl/im/2c/17/16/z23164716V,Karol-Strasburger.jpg
0
@Mario96w a który to jest Polski Messi?
1
Fajnie, ale czy nie macie wrażenia-że to przedłużanie odnośnie decyzji dot. obniżenia pensji to jakby manifest piłkarzy przeciw Bartomeu? Mam wrażenie, że ten gość niszczy Barcę od środka w każdym aspekcie i na zewnątrz tylko tuszuje swoje czyny a problemy, które się przypisuje często drużynie, jak i złej atmosferze mogą być w dużej mierze jego zasługą?
7
Oczywiście powinni mieć prawo do prowadzenia swoich działalności tak samo jak i każdy inny mieszkaniec tego świata. Mają środki to niech próbują, zatrudniają ludzi, prowadzą firmy-jeśli to przeszkadza im w byciu w optymalnej formie powinien to zweryfikować trener i przykładowo posadzić na ławie, odsunąć do drugiego składu itp. Ale jeśli potrafi łączyć obie sprawy to dlaczego nie?
1
@PatrykBarcelona Dobra wiadomość, cieszę się dla Piszcza.Legenda BVB.
0
@mikiiki jakież to Polskie ;)
gość gra na wysokim poziomie w Serie A, Lidze Mistrzów. Jest bramkarzem pierwszego wyboru Juve no ale i tak jest przeciętniakiem...Zamiast cieszyć się że mamy takich reprezentantów naszego kraju to ujmujemy im sami. Tak jak inni mają skłonności do bezpodstawnego wychwalania w niebiosa innych tak my w drugą stronę.
1
@cymek1 wszystko się zgadza, skróciłem to bardzo mocno bo jako naród jesteśmy ekspertami w większości dziedzin, a szczególnie w tych, w których mamy reprezentanta odnoszącego sukcesy..tak jak @Kidd wspomniał równie mocno F1...
18
rok 2000 - cała Polska specjalistami od skoków narciarskich.
rok 2010 - cała Polska specjalistami w dziedzinie biegów narciarskich.
rok 2020 - cała Polska ekspertami d.s pandemii Koronawirusa(Covid-19).
A teraz minimum wymagane by zostać ekspertem: codzienne czytanie wszelkich artykułów, następnie pisanie swoich wywodów i teorii na ten temat, w każdym możliwym miejscu od fb po la ramblę. Radzenie innym poprzez komentarze na socialmediach co robić w dobie tego wirusa, jak się odżywiać i co wolno a czego..
I oczywiście znać wszystkie statystyki dotyczące zgonów oraz nowych zachorowań.
#WszyscyJesteśmyEkspertami
0
@puyol_presidend5 Puyol, ale Ty tak serio?
0
65km korka na granicy na A2 w stronę PL...to jest klęska i porażka po prostu..