1

@MichalZZZ a ja Ci powiem, że każdy ma na to swoją własną teorię. Ja w swojej żonie nie widzę podobieństw do swojej matki bo są kompletnie różne ale nigdy też nawet podświadomie tego nie szukałem...

1

@AduŚ07 to pomyśl sobie, że w pierwszy mecz ogladalismy wspólnie ze szwagrem, który od lat kibicuje LFC, po czym sie tak wku...wil, że powiedzial że drugiego meczu ze mna ogladal juz nie bedzie....a w drugim kazdy u siebie i takie cos..chwala mu tylko ze glupich smsow nie słał...

0

@Avada Kedavra zaznaczyłem alfę . niema za co.

1

@BinBin ależ Ty musisz mieć kompleks...całe szczęście nasza Barcelona zawsze wygrywała, rozsądnymi i prawymi decyzjami.

1

@IronSanHybrid cała opozycja skacze z radości, że znaleźli kolejny (tym razem arcyważny) problem. Maseczka skuteczna równie jak te tanie gówna po parę PLN. Nie jest moim kandydatem w tych wyborach ale robienie z takiego faktu problemu to żal. Gdyby miał znowu jakąś mega drogą, to równie by robili z tego wielkie halo.

0

@BarcaInfo pewnie w Teamie Arthura Dembele zrobił robotę...

0

Wiem, że takie statystki oddają sposób gry, mentalność zespołu itp. Ale gdy przychodzi do gry o "coś", i finalnie tę grę przegrywamy (wszystkich bolący pojedynek z LFC przykładowo), to co takie statystyki dają? Statystyka to jednak nie gwarancja...

0

@joloskyy dlaczego jest Ci za niego wstyd? To twoja rodzina czy odpowiadasz jakoś za jego czyny?

22

Jest dużo lepszy od Messiego i Cristiano...dlatego poszedł do PSG by wyjść z cienia Messiego. F@%k logic..

0

@Colon Error 503 Backend unavailable, connection timeout

1

@IronSanHybrid oj chyba nie doczytałeś całego posta lub też nie zrozumiałeś, tylko nie wytrzymałeś i wkleiłeś filmik bo nie byłbyś sobą jakbyś nie skomentował :)

0

34 - to tak dla tych, którzy nie zrozumieli o jaką formę posta mi chodzi, mimo wyjaśnienia w ostatnim zdaniu.

1

Taka mała ankieta z mojej strony, nie szukać podtekstów-to tak dla własnej informacji i z ciekawości jaka tu panuje rozbieżność wiekowa. A więc w jakim wieku jesteście?Podawajcie tylko cyfry bez tłumaczenia się z prośbą o szczerość.

2

@xofcbxo życzę Ci, byś w przyszłości nie musiał się prosić o życzenia :)

1

@Kompletny haha dokładnie, sam nie wiem po ile poszły ;)
a do reszty, Panowie to miał być taki mały żarcik nawiązujący do wcześniejszego o jakieś 12h posta :) także bez spiny i miłego dnia

p.s ja jestem starszym dziadem bo 34, i na tym etapie to bym koło 40tki zacząl w tym fachu pracować, nie licząc że dzieci i żonę bym w tym czasie na głodowanie naraził, druga sprawa nie chciałoby mi się z pewnością zmieniać branży a już na pewno nie tyle uczyć.

1

Siema, mam 27lat i tak sobie wymyśliłem że od przyszłego roku pójdę na studia prawnicze. Niby trochę późno ale w sumie jeszcze jestem młody więc co mi tam. Kiedys poznałem gościa na pracach sezonowych, spoko koleś i jakiś tam kontakt utrzymujemy. Napisałem mu o tym z pytaniem co o tym sądzi ale odpisał jakoś dwuznacznie. Jak myślicie, dobry to pomysł?

0

@MichVeB ja to samo, ekipą w barze siedzieliśmy i to oglądaliśmy...cały bar wyskoczył na zewnątrz pierdyknąć okrążenie. Nadzieje wróciły ale nie na długo.

2

@Katalonbar z pewnością listonosz z Twojego regionu śledzi La Ramblę by sprawdzić, komu może dostarczyć karty a komu nie...tylko pewnie ma niezłą zagwozdkę by domyślić się kto jest kim bo jednak po nickach ciężko :D

0

@grubiorz kojarzę? że po jakims wygranym meczu swojej reprezentacji kupił wszystkim zawodnikom po zegarku właśnie, więc coś jest na rzeczy

0

@Bobo25 miałem też tak samo z BB, jednakże trzeba początek przepękać i z czasem robi się spoko, aczkolwiek długo się rozkręca.

0

@Mario96w a który to jest Polski Messi?

1

Fajnie, ale czy nie macie wrażenia-że to przedłużanie odnośnie decyzji dot. obniżenia pensji to jakby manifest piłkarzy przeciw Bartomeu? Mam wrażenie, że ten gość niszczy Barcę od środka w każdym aspekcie i na zewnątrz tylko tuszuje swoje czyny a problemy, które się przypisuje często drużynie, jak i złej atmosferze mogą być w dużej mierze jego zasługą?

7

Oczywiście powinni mieć prawo do prowadzenia swoich działalności tak samo jak i każdy inny mieszkaniec tego świata. Mają środki to niech próbują, zatrudniają ludzi, prowadzą firmy-jeśli to przeszkadza im w byciu w optymalnej formie powinien to zweryfikować trener i przykładowo posadzić na ławie, odsunąć do drugiego składu itp. Ale jeśli potrafi łączyć obie sprawy to dlaczego nie?

1

@PatrykBarcelona Dobra wiadomość, cieszę się dla Piszcza.Legenda BVB.

0

@mikiiki jakież to Polskie ;)

gość gra na wysokim poziomie w Serie A, Lidze Mistrzów. Jest bramkarzem pierwszego wyboru Juve no ale i tak jest przeciętniakiem...Zamiast cieszyć się że mamy takich reprezentantów naszego kraju to ujmujemy im sami. Tak jak inni mają skłonności do bezpodstawnego wychwalania w niebiosa innych tak my w drugą stronę.

1

@cymek1 wszystko się zgadza, skróciłem to bardzo mocno bo jako naród jesteśmy ekspertami w większości dziedzin, a szczególnie w tych, w których mamy reprezentanta odnoszącego sukcesy..tak jak @Kidd wspomniał równie mocno F1...

18

rok 2000 - cała Polska specjalistami od skoków narciarskich.
rok 2010 - cała Polska specjalistami w dziedzinie biegów narciarskich.
rok 2020 - cała Polska ekspertami d.s pandemii Koronawirusa(Covid-19).

A teraz minimum wymagane by zostać ekspertem: codzienne czytanie wszelkich artykułów, następnie pisanie swoich wywodów i teorii na ten temat, w każdym możliwym miejscu od fb po la ramblę. Radzenie innym poprzez komentarze na socialmediach co robić w dobie tego wirusa, jak się odżywiać i co wolno a czego..
I oczywiście znać wszystkie statystyki dotyczące zgonów oraz nowych zachorowań.

#WszyscyJesteśmyEkspertami


0

@puyol_presidend5 Puyol, ale Ty tak serio?

0

65km korka na granicy na A2 w stronę PL...to jest klęska i porażka po prostu..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?