5

https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p180x540/116432486_3302661026447060_1114057082039906924_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=P6jKBHfnm_gAX_bnM9G&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&_nc_tp=6&oh=0d4f71752ae35ff2415b7e624c756a3b&oe=5F46F113

Buty zaprojektowane dla Messiego specjalnie na ligę mistrzów.
Czy można w związku z tym pisać wniosek do adidasa o stworzenie specjalnej wersji butów do biegania dla Bartomeu by je ubrał i spie...alał ?

0

chłop może w szoku jest...

1

@Bogan dla mnie Zlatan to jest wielka niewiadoma, miał wszystko. Nie jestem przekonany czy on w rzeczywistości aż taki jest jakim on sam się kreował jego kreowano. Ja tak czy inaczej jakoś go lubię.

0

11 lat temu Zlatan został piłkarzem Barcy. Jak myślicie, co mu przeszkodziło zrobić u nas większą karierę? Pep ? czy jego mocne ego?

0

@FC1899Barca ale czysto na główkę już nie potrafi skoczyć :D

1

@LuisSalvano Alba, ma prawo jazdy :) usunąłem komentarz bo później sam zauważyłem ile tego jest, że trudno się połapać. Podpinam się pod pytaniem: czego uczysz i w jakim przedziale wiekowym?

0

@LuisSalvano jak niema jak ma.

1

@DamianBarcaCule wiem, podałem ich jako przykład charakteru/profilu, który wg. mnie byłby w stanie zrobić nowy ład.

11

Dali Setienowi w połowie sezonu potrenować i liczą na wielkie cuda przy dużej liczbie zawodników, którym po prostu brakuje iskry. Dajcie mu popracować a jeśli to nic nie da, wtedy pomyślcie ale wtedy o kimś, który ma jaja zrobić rewolucję. Ktoś z charakterem al'a Felix Magath, Jupp Heynckes(nie piszcie mi tylko o DNA Barcy bo nie to mam na myśli). Zacząłbym jednak od największej zgnilizny w postaci Bartomeu.

1

@Encore no właśnie Gaucho miałem na myśli..

13

Dziś, równo 17 lat temu, do Barcy dołączył największy Magik piłki nożnej wszech czasów(wedle mej opinii oczywiście).

2

@Veb1233 ale co jest przesadą? że nie jest żydem?czy że antysemityzm, którego się dopuścił translator tłumacząc tak a nie owak jego imię?

17

translator czasem jest bezlitosny, aż musiałem zrobić screena :D
https://zapodaj.net/images/a55904c1f82f5.jpg

2

takie poranne przemyślenie na temat obecnej sytuacji, wydaje mi się ze ten cytat to idealnie odwzorowuje:

„To, że jesteśmy w dupie to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.”
– Stefan Kisielewski

0

@AmigoBlancos pozwólcie że się wtrącę z pytaniem, bez kontekstu całkowicie: co kibic Realu robi na stronie Barcelony?i na odwrót również co robic kibic Barcy na stronie Realu bo mogę wyczytać że parę osób jednak takich jest.

2

@oZinho kurde, zwalniać Setiena!Mamy następcę :D

1

czasem trzeba sięgnąć dna, by móc się od niego odbić-wiara w to motto jedynie pozostaje, i w to ze Bartomeu poleci w końcu...i to byłby nowy początek bo właśnie nam gwizdnął ostatni gwizdek na wielką przebudowę począwszy od zarządu po pilkarzy..niestety

0

brawo Setien, dobra kombinacja może być!Może zmiennicy trochę wiatru wpuszczą do gry

0

@Patryk1998 jak będziesz się czuł?? tak samo jak i bez, będzie jakiś czas na nią reagował a z czasem się przyzwyczaisz ot tyle..

0

@Patryk1998 co to jest tatuaż tymczasowy?to taki jak w gumach kiedyś były i na mokro się naklejało?

1

@Bogan zgadzam się, a wypychać to sobie można złoma z garażu a nie traktować w ten sposób zasłużonych piłkarzy. Niech te Mes Que un Club ma chociaż jeszcze jakieś znaczenie.

14

@V e B 96 a co Ci przeszkadza w tym by Lewy mógł zdobyć ZP? Jesteś typowym psem ogrodnika lub Januszem że jak innemu rodakowi się coś udaje to Ty musisz naumniejszać lub źle życzyć? Czy jest ku temu inny powód?

6

@tobiasson92 Przed Euro Polska/Ukraina tak samo robili antyreklamę podobnymi spotami, że jedziesz na pewny wpier&9l do nas, bo skini, rasiści i inni a się okazało że impreza Mega bez większych incydentów...sorry ale BBC jest w tych relacjach tak samo obiektywne jak wiadomości w tvp....

0

co mnie martwi, to to że nie potrafimy już tak latwo grać na malej przestrzeni kreując przy tym sytuacje bramkowe jak niegdyś bo jak widać szans na bramkę mamy znacznie więcej gdy jest duzo wolnych przestrzeni tak jak z villareal lub grajac z espanyolem po 10ciu..

0

@kks1986 racja, mój błąd

1

ciekawe czy gwizdy przy każdym kontakcie z piłką przez Pique będą również odtwarzane, żeby było realistyczniej :)

0

@Odesseiron nie pisałem do Ciebie jako konkretny przykład tylko ogólnikowo..

3

@Odesseiron oczywiście, ale widząc ilość trolli i falę hejtu oraz nienawiści jaką potraficie się obrzucać cały czas,robi się delikatnie mówiąc nudna..rozumiem ze La Rambla ale takie męczenie buły prowadzi do tego że zaraz będę się bał otwierać lodówkę, bo zamiast małego głodu wyskoczy Duda z Trzaskowskim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?