0

generalnie gra Hiszpanii przypominała trochę Barcę z ubiegłych sezonów gdzie posiadanie piłki kilkukrotnie wyższe było, podań x razy więcej oraz generalnie statystyki w większości na korzyść z wyjątkiem klarownych sytuacji. Akcja bramkowa Ukrainy iście w starym stylu, 3 dobre podania z jednym ładnym równoległym omijającym linię obrony i na prędkości wchodzący napastnik dobrze wykańczając.

1

@kuz ja nie, ale mojej żony babcia 1,5 tyg. temu źle się poczuła-objawy typowe dla grypy i przeziębienia jak co roku o tej porze. Domowe leczenie nie przyniosło skutku więc pojechała do lokalnego szpitala. Dziś dzwonią że ma koronę i przewożą ją do szpitala zakaźnego ok.80km dalej. Babcia generalnie ma 85lat a fizycznie do tej pory sprawniejsza niż nie jedna 60cio latka. Trochę się robi strach, bo zaczynała się czuć lepiej aż tu nagle test i transport do miejsca nieznanego jej i to w samotności. I strach o zdrowie ale i o psychiczne samopoczucie, które jest oczywiście ważne bo nie jestem przekonany czy to koniecznie jest ten covid..a nawet jeśli tak to objawy jak każde inne przeziębienie tylko mam wrażenie że te zakaźne oddziały to takie umieralnie.

13

@BarcaInfo riki pusz, nie idź tą drogą!

1

@Striker dokładnie w punkt. Bo co miałbym przykładowo zrobić z dwójką synów jeśli młodszemu zamkną przedszkole, a starszemu szkołę, gdzie ja pracuję 8-16 + dojazdy to jakies 9h poza domem minimum, a żona również, babcie pracują i dziadkowie również-jaki pomyśł rząd ma na to?

1

@IronSanHybrid wie, ale ładna koleżanka też jakoś wielce nie protestowała :D

1

@mekston mam takie wrażenie, że Leo myśli, że jak sam nie cofnie i tej piłki ze swojej połowy nie wyprowadzi to tego nikt nie zrobi bo zwyczajnie niema komu. Widać to po jego grze, tak samo w reprezentacji jak i fcb. Kiedys Xavi, Iniesta, a nawet po skrzydle Dani etc. a dziś wydaje mi się ze po prostu niema zaufania do umiejętności swoich klubowych kolegów.

0

@TheNekro94 ewidentnie Lotek przez Ciebie przemawia.

0

@MESSIah16 część na pewno, w PL również z wyjątkiem fanów LFC :D

0

@cracker Mavic Air1 ma 430g ;) chciałem też mavica mini ale to już za lekkie na wiatry itp.

ps. inżynier testów czego tak z ciekawosci

0

@TheNekro94 z tymi stulejarzami to już zauważyłem :) chociaż nie przeszkadzają mi ale jak duża ilość userów ma tu podejrzewam często mniej niż nawet 18 lat (po wypowiedziach wnioskuję)
to jak ma być inaczej :)

0

@cracker ja właśnie vlosa nie mam, dotychczas jakimiś tanimi chinolami tylko latalem a teraz mavic air... i się tak zastanawiam czy ten vlos to taka koniecznosc? rozumiem że jak masz phantoma 4 i vlosa to pewnie zarobkowo? czy się mylę?

0

@nioton chodzi mi o wilgoć etc. Drony są delikatne jednak.

0

Są tu jacyś droniarze? Jeśli tak , to czym latacie? Vlosy są? :) zimą/jesienią też latacie czy oszczędzacie sprzęt?

4

@Yosemite MŚ1998 we Francji, pamiętam jak dziś...Później kupiłem na kompa coś ala Fifa tylko to była właśnie edycja World Cup 98. Kiedyś to kurła było :D

0

@BarcaInfo poziom niektórych komentujących tu można okreśklić obrazkiem:
https://img.besty.pl/images/404/41/4044140.jpg
specjaliści od wydawania cudzej kasy argumentując "bo on ma", "bo dla niego to jak 10groszy" - nie dając przy tym samemu nawet tej złotówki potrzebującym zapewne.

0

@NeroTFP czy Zlatan jest większym koniem niż koń?

3

@IronSanHybrid jak tu się normalnie "odlać" po męsku?

3

tak poza tematem, nie obrażając chorych ale Bartek na tej focie wygląda jak niepełnosprytny...

0

Cenię sobię takich ludzi jak Pan Enrique, jasne i klarowne zdanie bez owijania.

1

@tobiasson92 jeb*&ni hipokryci, główny elektorat PISu, który zaczyna otwierać oczy że jednak PIS naobiecywał tyle, ile nikt nie jest w stanie im dać, a teraz wielkie halo naiwniaków. Szkoda tylko że blokując w mojej okolicy drogi, utrudniają życie w 99% zwykłym ludziom, którzy to spieszą się do pracy, do szpitali, po zakupy i inne. A Ci, których to tyczyć powinno, nawet tego wielce nie odczują. I tak oto dziś dojdzie do wielu konfliktów na linii zwykły obywatel vs. zwykły obywatel.

0

@MSN1998 to porównanie na zasadzie snowboard vs narty. Jakbyś jakieś modele/roczniki podał to owszem. Nie ukrywajmy, że bmw zawsze dawało więcej możliwości do zabawy ze względu na RWD, w Audi jak już to Quattro. Audi super wykonanie wnętrza, dopracowane wszystko i solidne. Ale generalnie to porównanie i zdania jest jak du..a, każdy ma swoją i jej się będzie trzymał.


0

@Arkon a piłkarz, który najgorzej na tym okienku z wyszedł to chyba Milik..Niby zainteresowanie duże nim było, dużo plotek, sam się oficjalnie też zadeklarował że w Napoli nie chce grać i że poszedłby do Juve(do arcyrywala- za co u kibiców będzie miał ciężko). Napoli ściągnęło już nawet zastępstwo za Milika a tu cyk, koniec okienka bez konkretów i zostanie sobie w Napoli, gdzie teraz to już w ogóle raczej nie pogra...

1

@ksawizimens no to na co czekasz? co tu jeszcze robisz? kibicem się jest a nie bywa.

16

Sevilla to nie ogórki, grali naprawdę "gęsto" w defensywie a i z przodu nie próżnowali. Walka była wyrównana i wiadomo że można się do niektórych przyczepić ale spokojnie, dajmy czasu Koemanowi. A niecierpliwi sezonowcy niech idą pokibicować LFC..a nie, oh wait.

1

może przestaną na Bernabeu na niego gwizdać w końcu...bo sport, to na końcu tylko sport, a życie i humanitaryzm jest ponad wszystko.

0

@l0Messini wszystkich śmieszy ale na wymianę koszulek czekają,
a tak poważnie, ogląda się to całkiem inaczej, ale nie brakuje tam czasem polotu i finezji-nie boją się czasem zabawy również bez wyrachowania..no i faule są również spektakularne :D

1

Nie jestem pesymistą z reguły ale pytanie do tych, którzy go tak mega wychwalają jaki to kot itp? oglądaliście więcej niż 10 pełnych meczy w jego wykonaniu? Nie interesują mnie kompilacje na yt ;)

tak czy inaczej witamy, i życzymy powodzenia!

0

@Masti_Real_Madryt Nie takie talenty i maszyny jak Hazard, Barca oraz Real potrafiły stłamsić...

1

@adukla haha dokładnie ;) wujo wytłumaczy najlepiej!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?