KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
I to są wywiady, które lubię czytać do końca. Proste pytania, proste i szczere odpowiedzi bez większych kalkulacji oraz strachem przed opinią innych.
Pique i Luis Enrique w tym aspekcie są najlepsi. Ja to szanuję.
1
@Mysliwy przecież możesz wyemigrować, zmienić obywatelstwo nawet z czasem a aktualnego się zrzeknąć, lepiej dla Ciebie i dla Narodu, który zwyczajnie takich nie potrzebuje, bo niestety, z takim nastawieniem lepiej nie będzie. Ja ze względu na korzenie mam podwójne obywatelstwo, przebywałem poza krajem jakiś czas ale jest różnica między tym że kocham Polskę, a nienawidzę większość rządzących tych krajem co jest różnicą. Mam nadzieję że to co napisałeś zwyczajnie pod wpływem emocji odnośnie aktualnego stanu naszego kraju. Pamiętaj że wszędzie dobrze gdzie nas niema, a jak mawiał Piłsudski: "Naród wspaniały, tylko ludzie ku*&y.
0
@max1982 trzeba by u sąsiadów zapytać, mają w tym dobre doświadczenie tylko teraz żeby do nich wjechać trzeba mieć aktualne badania Covid więc trochę komplikują :D
0
przepraszam ale chciałem zapytać bo nie zauważyłem dzis posta z nowym tweetem w punkt od Tuska - czy takowy już się pojawił? bo czegoś ewidentnie dziś tu zabrakło..
0
Komentarz usunięty
4
@Firestone Tia, przypominam sobie jak nic, narzekania również na Iniestę, że już niema tej szybkości oraz wydolności. Z każdym piłkarzem jest to samo, jak ostatnio z Suarezem, jechany przez dużą część użytkowników ale jak odchodzi to wielkie laury od La Rambli dla zasłużonego gracza. De ja Vu tu mam z każdym jednym graczem w podobnej sytuacji. Popieram tu zdanie @kaamil1910 , co więcej, uważam że Pique powinien być pierwszym kapitanem..
2
@HK23 mnie ten gość zawsze zastanawiał, bo płakał kiedyś do kamery jak stracił wszystko co do złotówki, poszedł siedzieć, by za chwilę wyjść i po miesiącu się furami rozbijać, robić zrzutki (niby charytatywne) dla jakiś poszkodowanych ludzi itp.
1
@szymonekk podłączę się, najlepiej nie w języku arabskim...
i czy w tv tylko polsat premium 4? jakieś inne zagraniczne zdfy czy coś ?
2
@Borneo nigdy nie byłeś chory latem? bo ja pamiętam z 3-4 lata temu byłem. i mimo że ciepło na dworze to ja gorączka i dreszcze..aczkolwiek co to było nie wiem.
@VamosRakieta dzięki i wzajemni!
3
@VamosRakieta sam mam Babcię w szpitalu z pozytywnym testem na ilozacji ...powód dla którego w to wątpię jest taki, że te testy nie wydają się ani trochę wiarygodne. Podam przykład, mój przyjaciel wozi często do szpitala swoją teściową z racji białaczki. Ostatnio mieli taki przypadek że przyjechała, zrobili jej test na wejsciu: negatywny, ale położyli ją na badania u nich, po 3 dniach pozytywny, parę dni później powtórzyli i negatywny...Ona sama nie czuła się inaczej(kobieta po 70tce).
A Babcia..jakby to powiedzieć, kaszlała długo i świst na płucach było słychać, poza tym ok ale przez to osłabiona. Sama się do szpitala zgłosiła bo się nie mogła wyleczyć, rok temu to samo było i na zapalenie płuc się leczyła. A tu test i od razu covid. Zabrali do szpitala 90km dalej. Czekamy aż w końcu wyjdzie..a ma 86 lat więc strach jest i był.
0
No to dalej Pikuś, taki widzę dla Ciebie sposób na świętowanie 600 występu:
7
@VamosRakieta po pierwsze: zdrowia!
po drugie, żeby nie było-nie jestem covidowcem itp. ale tak realnie patrząc, piszesz że gdyby nie stwierdzono u twojej mamy wirusa to byś myślał początkowo że to grypa. Powiedzcie mi czym to się różni tak naprawdę od grypy? Bo osłabienie, gorączka, ból mięśni(tzw. łamanie też w kościach) mamy przy normalnej grypie, do tego węch i smak też zanika bo czasem mocny katar to co chcesz niby wyczuć lub też zawalonym gardle. Jakby lekarz stwierdzil ze to grypa to byś tak pewnie myślał, więc co nam włożą do głowy w to wierzymy. Nie mówiąc o już o bezobjawowych przejściach bo to idzie każdemu wcisnąć.
5
@TylkoBarca7273 niestety ale pewnych rzeczy nie przeskoczysz, Raiola + PSG + Moremoneywill = odejście z barcy
0
muzycznie lub lirycznie, do wyboru:
1)niewiele dam, gdyż sam niewiele mam...
albo do wyboru:
2) nie da Ci tyle Griezmann, ile Ci Neto obieca(że Griezmann da:) )
1
@Chakalaka kiedyś obawiałem się, że jak otworzę lodówkę, to wyskoczy mały głodek, ale przez Ciebie zaczynam bać się Tuska...
0
@Matelel na moje to jeden z lepszych wczorajszego wieczoru.
0
nie wiem kto mnie bardziej irytuje w tym meczu, sędzia, który powinien chociażby tego nyoma już dawno poczęstować czerwem czy gryzak .
0
ktos ogladal? zobaczcie posiadanie a resztę statystyk takich jak sytuacje bramkowe i rzuty wolne strzaly etc. ciekaw jestem jak to wygladalo.
https://naforum.zapodaj.net/1af0b8151732.jpg.html
1
@Volk ale to nie ten Luisito, o którym chyba myślisz ;)
0
@svensonFCB Yanosik, a jak dużo korzystasz z paczkomatów to Inpost mobile. flaschscore
3
a może nic nie mówił , bo wiedział że niema co obiecać gwiazdek na niebie? Czyli obieca=źle, nie mówi/nie obieca= źle = f*7ck logic. tak czy siak lament jak u dziecka...nic mi nie mowił-odchodzę, ojojojo
0
a Ci "wierni" kibice chcieli go w tym roku sprzedać "póki się da na nim zarobic" bo dla niego tylko Kasa się liczy i kolesiostwo... Szkoda że w mentalności naszej mamy coś takiego, że tak szybko potrafimy w kogoś zwątpić.
0
@Spotles wygląda na zimową a nie urodzinową ale dzięki za uświadomienie.
1
@JustBarca Ci co mówią że to jest dobre, to na pewno nie samozatrudnieni, właściciele firm etc. Tylko pewnie krótkowzroczni, którzy się cieszą siedząc na kwarantannie że mają wolne, problem w tym że jak to tak długo będzie trwało to będą się mogli na stałe do wolnego przyzwyczaić, bo nie będzie do czego wracać. Niszczą wszystko co się da. Nie jestem ani Covidowcem ani innym, staram się klarownie myśleć i wnioskować na podstawie tego co widzę i mnie to przeraża. Swoją drogą czy teraz są ludzie, którzy jak co roku o tej porze chorują na grypę i inne przeziębienia? czy to wszystko to już tylko covid?
1
o co chodzi z tymi czapeczkami nad avatarem? przyśpieszyli święta w tym roku?
1
ależ akcja yeah bunny
0
@Shroud pewnie mu zapłacili w koncu :D
1
@Cwaniak4 ale dlaczego wtopa De Gei, wtopa całej drużyny bym powiedział że tak się 3ma podaniami dali klepnąć...no i sam strzał też dobrze mierzony...
0
@Colon kto tam kładł tę dachówkę? widać jak nierówno, myślę że może to być jedna z przyczyn dlaczego nie udało się uciec. Zapewne gdzieś zahaczył o jedną z nich. Albo to robota DEAkarza jakiegoś
1
@nammah bez honoru on jest, nic nie robi tylko gra sobie w piłkę a zarabia miliony więc powinien sam z góry zapowiedzieć że zgadza się na taką obniżkę, a resztę na cele charytatywne niech odda bo i tak ma za dużo! Dla niego te 30% to jak dla nas 5zł!
really? :D