KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kogo byście widzieli tak realnie w roli trenera reprezentacji Polski i dlaczego nie Brzęczka?
5
@Janiama w dobie całego tego syfu Kazik pokazuje że ma jaja tam gdzie być powinny, i że bez płaczu i włażeniu w du..e potrafi sobie radzić, i trzymać się swoich wartości. Dziś zapieprzam do Empiku kupić jego płytę.
7
kurde, tak bardzo liczyłem, że zobaczymy Luisa w meczu z nami..wielka szkoda.
16
i ta radość całej ławki po strzeleniu jedynego gola dla Barcy :)
12
@IronSanHybrid jak mawiał klasyk: jeśli złapią Cie za rękę, mów ze to nie jest twoja reka...
1
@NeroTFP tak jak niektórzy uważam ze są przehyepowani(tak to się pisze?) tak mam wrażenie że wlasnie tacy zawodnicy jak cavani w drugą stronę, niedoceniony..takie wrażenie mam też odnośnie di marii mimo zei go nie. lubię
1
@NaFazieHitman nie mogę tego filmu znaleźć na 3 znanych stronach :D długo się akcja rozkręca?
9
@paweldunajecfcb https://img5.dmty.pl//uploads/1248538319_by_Chopster_600.jpg :D
1
@FC1899Barca naje...ny to do domu :D
4
sprzedać Messiego, on nie chce grać dla Barcy...
3
ja mam cierpliwość wydaję mi się że dużą, ale coś w tej głowie gryzaka jest nie tak, to ja stary ogór na orliku lepiej wykańczam akcje ;)
1
szto ten pedri...
3
@normasubiektywna nie wolno zapominać, że Bartra grał w tym momencie już prawdopodobnie z urazem...
ale fakt, oglądając to, jak Bale wjeżdża praktycznie do bramki i to jeszcze pod takim kątem, i strzela bramkę, powodował u mnie niecenzuralny słowotok, no nie
potrafiłem się pohamować nawet w obecności dzieci :(
0
jak widzę większość komentarzy tutaj:
https://zapodaj.net/images/ef27c383b6cd3.jpg
0
@MSN1998 najważniejsze byle nie na zimnym, no i nie na postoju za długo ;) jak auto nagrzane to spoko ;)
0
@MSN1998 to zależy, czy diesel, benzyna, z górki, pod górkę, czasem lepiej ciut zawyżonne obroty niż zaniżone, dla skrzyni, dwumasu etc.
2
@Mroziu od kiedy liczba strzelonych goli jest najważniejszym czynnikiem w ocenie obrońcy?
0
@TR3YWAY mi nie zależy właśnie na tym żeby to był jakis partybox/karaoke-owszem mikrofon ok ale światełka są zbędne, bardziej nastawiam się na mocny dźwięk-głosność + jakość tego w miare ok by była.
0
Stulejarze, Audiofilie, Pe....file, i inni. Potrzebuję waszej porady.
Muszę kupić sprzęt, który da radę na małej jak i dużej sali(fitness te sprawy), Mam sprzęt estradowy, którego się pozbywam ze względu na to, że dla kobiety ciężko z transportem 2x głośników + equalizera+lapka.
Stąd padł wybór na kolumnę aktywną. I rozpatruję te możliwości co poniżej w linkach. Jakby kto poradził co będzie najlepsze? czy JBL jest przereklamowany?bo cenowo jednak wyżej niż reszta, co z tonsilem? te Blaupunkty wydają się ciekawe.
1) https://allegro.pl/oferta/kolumna-aktywna-blaupunkt-pa15-bluetooth-karaoke-8467055673
2) https://allegro.pl/oferta/kolumna-aktywna-bluetooth-jbl-irx108-8974577781
3) https://allegro.pl/oferta/blaupunkt-pa25-glosnik-kolumna-kareoke-power-audio-7500993498
4) https://allegro.pl/oferta/tonsil-zp-12-dsp-aktywna-kolumna-2-mikrofony-9546686174
5) https://allegro.pl/oferta/tonsil-zp-15-dsp-aktywna-kolumna-2-mikrofony-9608285246
dzięki za odp
1
@Yosemite uwielbiam gościa... charakterny niesamowicie..
a dziś w spokoju w studiu relacjonuje mecze jako ekspert :) aż nie wierzę że to ta sama osoba :)
0
@masq a co powiesz na albę?
1
patrząc jak gra takie dynamo, widzę jeszcze wyraźniej jak bardzo nasza ekstraklapa jest daleko w du..ie
1
@masq poczytaj niżej trochę postów to wszystkiego się dowiesz..
0
Trampek albo Bidon, obojętnie który, uratujecie nas przez Mateuszkiem? no proszę no...powiem ciotce w NY by na Was głosowała, ale no obiecajcie no!
1
@Jakchcesz szejki, frytki..i to na tyle
1
@Piorun w punkt.
2
@dymek17 zgadzam się, są w tych działaniach tak nieudolni że to aż strach. U nas w miasteczku, którym mieszkam, zrobiliśmy akcję na lokalnej grupie, by każdy zakupił choć 1 sztukę. Pojechałem zakupić 2 konkretne doniczki, ja nie zbiednieję, na grób mogę dać w każdym momencie a w kupie siła i było to widać po tym jak dużo zeszło sprzedawcom. Większość dziękowała oficjalnie nawet za postawę naszego miasteczka-ja akurat trafiłem na gościa z którym wymianę zdania miałem trochę dziwną i gdybym wiedział że taki arogancki to gdzie indziej te pieniądze bym zostawił ;)
2
@dymek17 nie dziwię się, setki to chyba za mało powiedziane. Moja siostra otworzyła biznes z 3 lata temu, zaczął się dobrze kręcić, ludzi podnajmowała etc. 1 Lockdown sobie poradziła, ale teraz powoli zaczyna chyba to wszystko padać. Jak przyjdzie drugi to będzie chyba zamykała, bo te pseudopomoce zadłużające państwo jeszcze bardziej to jakaś kpina a w dodatku nic wielkiego nie dają. Zamiast włączyć myślenie to jest coraz gorzej, a kwintesencją jest tego co zrobili ze sprzedawcami kwiatów na 1 listopada gdzie chwilę przed zakazali a teraz odkupują- oczywiście ze skarbonki bez dna i pokrycia..
7
@BorzyKrzys " jest czarny. Trochę szacunku" - przekonałeś mnie :D
0
@jachuu9 https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/123797834_205326290950284_953977836720116032_n.png?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=dzelYl59gIAAX8KO6vs&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=06effb906a9e4c9ca9689098dc3d6c91&oe=5FC8F2CE