KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
in Leo we trust...
13
@osa91 Pisząc ironicznie "Jedwabne to na pewno nie kwestia razismu" - to albo brak wiedzy u Ciebie albo podejście podobne do tych, którzy piszą Polskie obozy pracy w Auschwitz etc, które sugerują że to Polacy ten obóz stworzyli, i w nich mordowali. Odpowiedź brzmi nie, część ludności w tej miejscowości, to właśnie również Polacy, którzy stracili tam życie w tych okrutnych manewrach więc oszczędź sobie pisanie takich rzeczy.
0
@CrowD ale ja nie piszę o pierwszym wyborze, a o nr.1 pod względem całokształtu
16
Lubię Lengleta, ale wg. mnie, mimo wieku to jednak Pique jest u nas póki co nr.1.
0
@TheNekro94 też byłem, zresztą nie raz, nawet w czasie przed tym wielkim boom na niego, przyjechał do mieścinki obok gdzie w sali było z 300 osób. Fotka z Rafciem również była. Późniejsze Bangi czy też większe materiały to już w tysiącach się liczyło widzów więc całkiem inny klimat. Dla mnie po dzień dzisiejszy zaczynam rozumieć to #1. Chociaż poziom dotychczas trzyma cały czas.
2
@IronSanHybrid że Alonso z tego strzału bez większego szwanku wyszedł to do dziś nie mogę zrozumieć.
1
@TheNekro94 dla mnie Van Bendler mógłby być śmiało wyżej w Rankingu, reszta dosyć dosyć, jestem ciekaw jaki będzie nowy materiał Rafcia bo ostatnio łapie się wszystkiego i w tym wypadku zaczyna się spełniać to co w swoim skeczu mówił, przed czym ostrzegała matka, cytuję: "Rafał, ale jak już będziesz tak naprawdę dużo hajsu zarabiał, no tak naprawdę dużo, no tak z 7 tysi, to żeby Ci nie odj...ało". I chyba się trochę sprawdziło :D
1
@mroofkoi4t myślę, że w każdej rodzinie się takie osoby znajdą...a jak niema, to będą, wżenią się itp :)
0
@NeroTFP https://i.iplsc.com/karol-strasburger-krol-sucharow/0004EG0FPN5SKITM-C459.jpg :D
2
@BarcaInfo ah ten Krkic, mam wrażenie że on ma grubo z 35 lat jak sobie o nim przypominam ale to przez to że u nas był jako młodzieniaszek, w którym pokładano tak wielkie nadzieje jak teraz w Ansu..
1
wszyscy się wypowiedzieli w temacie Suareza i czułem, że kogoś zabrakło...teraz mi ulżyło bo bez wypowiedzi Rivaldo nic by nie było takie,jakie być powinno! uf
0
@MESSIah16 jaka sytuacja każdy widzi ale komplecik mają kolorystycznie bardzo fajny.
0
@Abominacja cała La Rambla wie najlepiej ilu PRowców pracuje u Messiego i że z pewnością on nawet zdania nie wypowiedział, bo przecież wszyscy za niego wszystko robią... Do mieszania z błotem pierwsi wszyscy kiedy w ślepo medialnym spekulacjom się wierzy, a później gdy przychodzi do oficjalnych deklaracji to nagle jest...czasem trzeba trochę dystansu do tego co się czyta i widzi bo to co my wiemy, to jest wielke G, a jeśli wychodzą u nas takie kwiatki, to wiedz że tam się dzieje to tylko pomnożone o x.
0
@Alustic czy Wy naprawdę myślicie że jest tylko jeden sposób na dogadanie się i załatwienie tego w taki sposób, by cały świat się nie śmiał a piłkarz czuł, że odchodzi godnie? To jest w naszej ekstraklasie potrafili lepiej się zachować.. zarząd robi wszystko tak chaotycznie że brakuje im nawet wyczucia dobrego smaku i podstawowych zasad dobrego zachowania.
To nie Fifa że się sprzedaje i sprawa zapomniana, to są ludzie, z którymi na pewno idzie się dogadać normalnie w 4 oczy (a nie na telefon).
6
Wszyscy się oburzacie na Leo że płacze za Suarezem, oczywiście on to pisze emocjonalnie bo tyczy się to jego przyjaciela, ale ludzie-nie ukrywajmy też, że sposób w jaki to zrobiono mija się z naszym Mes Que en Club! Czystki są potrzebne ale można wszystko na pewnym poziomie załatwić
0
@Elvisek tia, szkoda tylko że duża część tu ostatnie sezony na niego psioczyła, że niedokładne wrzutki, że to że tamto...
Kibice Barcy na La Rambli są bardzo sentymentalni ale dopiero jak ktoś odejdzie, póki jest to źle ale jak odejdzie to jeszcze gorzej :)
1
jak już tak odmładzamy kadrę to może wielki powrót Ibry zrobią? :D
bo jak widać naszym motto jest "wiek to tylko liczba".
0
@speed1 mnie najbardziej ciekawi, jak pod wodzą Simeone bedzie jego gra wygladala, bo niema co oszukiwac sie, u Simeone wymagane jest bieganie za kazda pilka.
1
@MESSIah16 z pożegnaniem porównywalnym do tego co miał Casillas..
0
kto nie ściągał lub próbowałby poznać odpowiedzi na zadane pytania na sprawdzianach/kolokwiach/egzaminach niech pierwszy rzuci kamieniem :D
3
ah gdyby wszystkim się tak chciało jak jemu...
dzięki KingArturo, walczaków się ceni!
0
@BarcaInfo Juergen, zjedz snickersa bo gwiazdorzysz :)
0
@BarcaInfo tak to widzę: https://zapodaj.net/images/e9ed7452d6203.jpg
3
Semedo idzie do Wolverhampton za podobno 35 baniek. Zobaczycie jak tam na angielskich boiskach będzie zamiatał po skrzydle. Róbcie screeny.
0
ja bym poprosił ale mnie dzieci nie słuchają a co dopiero ten dzban;)
0
https://zapodaj.net/images/3f4aa0981bea6.jpg
Felix to lubi..
0
@Rudi35 jak trabant to tylko w 2t, pierdzący i kopcący. Kolega miał zielonego, pamiętam jak dziś, gdy nie wyrobiliśmy zakrętu na szutrach przed zakończeniem roku szkolnego i wyciągaliśmy tego plastusia z pola :)
2
czytając nazwisko Aduriz, to przed oczami mam od razu to:
0
Przyznam się, nie oglądałem meczu z Gironą bo nie miałem jak. Ale widząc skróty to moja teza się potwierdza, że....nawet jeśli Messiemu się nie chce, i jak to większość mówi człapie po boisku, to i tak robi większość roboty, 2 bramki, i kluczowa sytuacja.. Po zmianach były sytuacje ale już nie wykorzystane. No i ten Klops Frenkiego mocno podobny do tych Busquetsa, mam nadzieję żę zacznie grać bardziej pewnie i z większym ryzykiem do przodu jak to miał w zwyczaju grania w Ajaxie..
0
@Bobrowik widzi jak "doją" piłkarze, to sobie pomyślał: dlaczego nie ja?