1

generalnie to co piszą(a wiemy że jednak często nijak ma się to do prawdy) jest żenujące i smutne w jednym. Leo - Legenda, której za naszego życia już raczej nikt nie przebije, o ile w ogóle, odchodzi w taki sposób, że naprawdę wstyd na cały piłkarski świat. Mam mieszane uczucia jak u znajomych, którzy się rozwodzą obrzucając się nawzajem
błotem, a niegdyś każdy mówił "para idealna" ....

0

@Matte34 Monolog pewnie był:
-Cześć Luis
-Cześć Ronald
-Nie widzę Ciebie w tym klubie już..na razie.. tiiiiiiiiit tiiiiiiit

0

@BarcaInfo też tak uważam, i przykro jest patrzeć(czytać-mam nadzieję że plotki), jak się wypycha zawodników bez godnego pożegnania, na które zarówno Suarez jak i Rakitic z pewnością zasłużyli. Śmiejemy się z Realu jak swoje byłe gwiazdy jak np.Cassilas pożegnali, a teraz robimy to samo.

1

Coś się kończy, coś się zaczyna ale wspomnienia są piękne jak gruby akrobatycznie strzelał realowi i nie tylko. Dzięki za wszystko.

0

@Dardanel pomijając fakt że tego jakoś nie widzę, to czy Lewy czasem oficjalnie nie mówił o swoim zamiłowaniu do Realu?

0

@FC1899Barca widziałem to kiedyś, taki pstryczek w nos dla przeciwników broni.

3

ale popis tego wieczoru Neuera..

17

Messi skończył "dopiero" 33 lata, a jest w stanie jeszcze kilka sezonów na fajnym poziomie pograć, ale jak czytam naszych La Ramblowych specjalistow jakby go to sprzedali, na nim zarobili i budowali nową zwycięską kadrę to się zastanawiam tylko kim? Rozumiem, że taki Busi, Suarez już nie prezentują tego co się od nich oczekuje ale Messi? juz pomijajac fakt że ciągnie ten zespol ostatnie sezony sam praktycznie, nawet gdy ma gorsze mecze to jednak kluczowe podania, rzuty wolne to w jego wykonaniu u nas nikt takich nie daje i nie widzę kto mialby go zastąpic a i tak grając swoje 70% to całą kadrę przewyższa itp. Mam nadzieję że zostanie.

0

@Johnnie_Walker byłem pewny że on będzie za Suareza, dla dobra rywalizacji ale jednak tylko do sztabu szkoleniowego...

0

Larsson wraca do Barcy, ciekawe, ciekawe...

0

@messiandiniesta no ja już powiem szczerze, że nie mogę czytać już o DNA Barcy, czasy sie zmieniaja i z tym DNA coraz gorzej,w chwili obecnej Mes que en club znaczy rownież coraz mniej i nie mam na mysli tylko wynikow sportowych.

0

@messiandiniesta czyli mam zrozumieć że musiałby być trener z osiągnięciami, a jak bez osiągnięć trenerskich, to chociaż takich jako piłkarz?

0

@messiandiniesta przecież nie trzeba być wybitnym piłkarzem, by stać się wybitnym trenerem... Nie wspominając takich ludzi jak Mourinho etc. którzy nie mieli jakiejkolwiek piłkarskiej historii. Wychwalany po niebiosa Klopp był piłkarzem, też nie wybitnym jakoś.

0

O, to już widzę jak Koemann się porządził :D Skład już ma ustawiony...ciekawe ciekawe :D

3

Napisałbym najchętniej: bardzo mi z tego powodu wszystko jedno....
jednak nie jest, no ale trudno.. :( mam jakby lekkie deja vu - obym się mylił.

2

@george321213 norma, tu swego czasu w końcówce pobytu Alvesa u nas też już zjeść go chcieli i jechali z nim jak z gów&em...a po tym zdziwienie jak że nie jest tak prosto o prawego obrońcę z podobnym ofensywnym profilem bo umówmy się, że przerzucanie na różne pozycje S.Roberto to jakaś pomyłka.

1

szkoda...
czuję dalszą stagnację, abym się mylił.

0

Komentarz usunięty

4

Messi to jest kosmita...wieszanie na nim największej odpowiedzialności chyba spowodowane jest tym że najwięcej się od niego oczekuje z wiadomych przyczyn ale z kim i co on ma grać. Nie oczekujcie że będzie robił takie rajdy jak 15 lat temu a już nie na poziomie LM. Jego styl gry się zmienił ale prawda jest taka, ze Leo w slabej dyspozycji jest lepszy od większości naszego składu będącego w "dobrej" dyspozycji.

0

@Tasde z tą różnicą, że wywalając daleko od swojego pola piłkę, jesli wiąże się to z natychmiastowym przejęciem to formacja defensywna ma po pierwsze dużo wiecej czasu na ustawienie się, a dwa że przeciwnik ma dużo więcej piłkarzy do minięcia co w teorii jednak daje mniejsze prawdopodobieństwo powodzenia akcji.

2

Abstrahując od Messiego na którego spadają gromy, to nawet Ter Stegen takie piłki co podawał to masakra. Neuer w całym meczu ani jednej takiej nie podał bysmy mieli możliwość przechwycenia jej, a jeśli było gorąco to dluga piła i czas na ustawienie obrony był. Owszem MATS jest super bramerem, na linii jest genialny i ze swoim refleksem ale to nie pierwszy mecz gdzie na siłę próbuję w ciężkiej sytuacji koniecznie podać. Z takich podań mogły paść 2-3 bramki dodatkowo ale szczęście mielismy...i nie piszę to tylko odnośnie wczorajszego meczu ale to jest coś co mnie regularnie denerwuje..

0

@SzahMatt jak przez semedo? widzisz jak mu sergi r podaję? semedo ma na plecach krycie i takie gowno podaje na 2m wiedząc ze jest osaczony. Wina ewidentna Sergiego Roberto..

1

Są kanapeczki, browar chlodny też jest no i dzieci śpią...czas na ucztę piłkarską (mam nadzieję)

a no i Lewy życzę Ci zawsze jak najlepiej jako swojemu rodakowi no ale może jedynie nie dziś, a jeśli by miało dojść do smutnego zakończenia to abyś już wygrał i finał by to miało sens. Vamos

0

@Rashest ja też poproszę tak by na androidzie oglądać. dzięki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Panowie i Panie. Jestem do 09.08.20 włącznie poza Polską i z ograniczonym internetem bez laptopa itp. W związku z tym mam pytanie czy ktoś może podpowiedzieć na jakich kanałach komercyjnych bedzie dostepny mecz z napoli?dzieki za konsekutywne odpowiedzi

1

0

@Spens_RM a tak z ciekawości, skoro nie kibicujesz Barcelonie, to co robisz na tym forum?

1

@Chakalaka kurła miałem na kasecie oczywiście...zresztą, wszystkie miałem aż po S&M swego czasu..później już gorzej.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?