KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FC1899Barca błogosławieni Ci, którzy mogli go oglądać live(przed tv), nie wspominając o tych, na stadionach...człowiek jednak sentymentalny jest.
0
@masq der Esel nennt sich immer zuerst :D
0
@Quavosk albo go wystawi, i jeśli poczaruje, to powie: że dlatego tyle nie grał, by wzmocnić w nim potrzebę do gry głód oraz uczucie złości...
a jeśli nie poczaruje to: nie grał, bo nie gra :D
1
@insp1re a gdzie on napisał żeby go dawać?
tekst napisany jako alternatywa za braithwaita swego czasu a nie dodatkowo i nie teraz...
4
tak sobie myślę, jak sprawdziłby się u nas, zamiast np. Braithwaita taki Iago Aspas, oglądając celtę, zawsze podobał mi się sposób jego gry..technicznie bdb, szybki, zwinny...goli też zawsze nastrzela sporo..wiadomo że wiek już nie ten no ale...
2
@Rewolucja123 ale to przecież nie jest problem tylko Barcy, kalendarz mocno napięty jest w większości topowych klubów europejskich, i efekty są jakie są. Zobaczcie ile LFC przykładowo ma kontuzjowanych. Tam prawie jest całkowity brak podstawowego składu.
8
oglądając mecz z atleti, przy każdej akcji dembuza miałem stresa, by tylko jemu się nic nie stało, a jak leżał z bólem barku, to już przed oczami miałem znowu kontuzje jego..
przy czym bardzo fajnie grał.
1
@TheNekro94 w Barcelonie Blackfriday jest w sumie co okienko, no ale tutaj okładka jak to niektórzy mawiają jest "w punkt" :)
5
nie jestem raczej rasistą, ale zapewne za dużo kawałów mam w głowie, gdy widzę na stronie Barcy coś takiego, to wewnętrznie mi się trochę śmiać chce :)
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t45.1600-4/cp0/q75/spS444/p526x296/125424713_23846421133000551_4990875256973841284_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=2&_nc_sid=7e83b1&_nc_aid=0&_nc_ohc=IKIajK97LG8AX_0LhTf&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&oh=e111662344d7d0878f0f78fcf32f98e0&oe=5FE265C0
0
@catalanian09 tak samo to wyglądało w moich oczach. Czytając wczorajsze komentarze myślałem że jako jedny tak to widzialem.
14
Wczorajszy mecz jak oglądałem, to oczywiście przy bramce błąd pikusia był w przejęciu co skutkowało stratą, + błąd Matsa i była bramka... ale poza tym jednym błędem co wszyscy zarzucają Gerardowi? wg mnie czyscil jak mógł i był w tym pewny..mlodego felixa raz zgasił aż milo gdy chciał przyswirowac dryblingiem ale oczywiście cala la rambla jedzie po nim jakby to jakis ogórek był...nie czaję tego.
4
ja to trochę jestem może taki nie na czasie ale pokazują jak schodzą piłkarze schodami po dywaniku, i jak widze ze taki jao felix sobie pluje na podłogę przed siebie to mam wrażenie ze to albo cham albo prostak albo jedno i drugie w dodatku na wlasnym stadionie...co innego ma trawie
1
@MesQueUnClub_87 no i pieknie ;)
3
@czesctuam jeden z moich ulubionych sędziów, który sędziuje bo chce a nie musi ;)
2
Dlaczego my Polacy w dużej mierze musimy być takimi cebulami na każdym kroku, znawcami od wszystkiego i malkontentami wywalający swój jad najchętniej w internetach anonimowo?
Podaję przykład: właśnie przeglądam sobie jakieś informacje, że Zlatan podarował swoim kolegom z Milanu, każdemu po konsoli PS5...
patrzę na komentarze, i dominują głównie tego typu:
1) Akurat bo ich nie stać na nową konsolę
2) sra kasą to co to takiego
3) pewnie kupił tyle sztuk, żeby samemu jedną dostać
4) on tego nawet finansowo nie odczuje, to co to za wielkie halo...
ot zwykły fajny gest gościa, chodzi o fakt, a nie za ile, i czy to dla niego problem.
Ilu z nas ma taki gest, i kupuje swoim znajomkom w pracy bezinteresownie chociażby po pączku/owocu i rozda wszystkim ot tak ot sobie?takie porównanie żeby nie było, że kogoś nie stać...
0
@DzizuSS kwestia gustu, lub też przekonań..
0
@DzizuSS oczywiście że się liczą, ale jaka to satysfakcja?już chociażby porównując do życia prywatnego. No nie wiem, przykładowo lubisz jeździć na rowerze w zawodach, i startujesz w wyścigu, w którym cała czołówka nie jedzie bo jeden chory, drugi połamany, trzeci nie dojechał, a czwartemu sprzęt się zepsuł. To czy naprawdę twoje zwycięstwo smakuje tak samo, jak te, w którym jechałeś z najlepszą obsadą?
0
@Pawelec7 semedo widzę nie odpuszcza :D
1
@szkutnik91 zapomnieli tylko o tym, że Ramos swojej kariery nie zakończy w tak głupi sposób.
2
@xBoMBoWiECx jak ta piłka nożna na przestrzeni lat się zmieniła, naprawdę kiedyś Italosi grali taką piłkę nieprzyjemną dla oka, te ich catenaccio etc. a to co graja teraz z polotem i fajna kombinacyjną grę to robi wrażenie..
4
@DonMatteo901 bukmacherzy go nienawidzą
0
je^@^@y aktorzyna
0
depay po lekkim kontakcie krzyczy jakby umierał...
0
Piątek za Lewego to zemsta Wuja?
0
@DzizuSS największą radością jest wygrana z najlepszym z możliwych składów..a wygrana z osłabionym zespołem to takie oszukiwanie się samego siebie..więc oby zagrał.
1
@xBoMBoWiECx no bramkarz Chorwatów ewidentnie zawalił robotę przy 2 bramkach..
1
@Kluivert_P zawsze warto dodać że jest w połowie Polakiem :D najczęściej jak ktoś odnosi sukcesy wtedy sobie nagle przypominamy o tym :) to chyba taka nasza już mentalność.
0
@Luccas całe szczęście źle Bendtner te piłkę przyjął...jak mu lekko odskoczyła, wówczas Masche mógł ją wypchnąć.
0
Widok Loewa teraz to miód na serce Brzęczka
2
@Bobo25 dokladnie mam te same odczucia, już jak zwolniono Benhakkera to mi szkoda było, on wtedy miał dużo gorszą kadrę niż obecnie, nie wspominam już sposobu, w jaki go zwolniono. Wstyd na cały świat.