KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@TheNekro94 kuzyn: https://stejk.org/img/1d1ea954eb6c64750bd8f60b05d6ad46.jpg
1
rozmawiamy sobie z kolegą z pracy, bo często mi proponuje fajne filmy/seriale na netflixie do obejrzenia...i mówi że ogląda akurat serial o nazwie: "zakładnik" i go poleca. No to sobie wrzuciłem na filmweb by sprawdzić co i jak, patrzę na zdjęcie aktora z główną rolą, mówie sobie ale podobny do Erica Cantony...A on: no tak się ten aktor nazywa.
Ja mówię przecież to piłkarz, legenda MANU, świr eric! a on: no coś tak myślałem że to piłkarz mógł być :D (tak, kolega się piłką interesuje)..
jaki z tego morał?
jednak duża u nas różnica wieku w pracy :D
1
@VamosRakieta zdecydowanie, ale to ostatnia rzecz, której bym tu oczekiwał ;)
1
@VamosRakieta można dorzucić jeszcze, że La Rambla jest lepsza podczas meczu Barcelony w relacjonowaniu niż flaschscore etc....posty przybywają w tempie 12szt/s, nie nadążasz czytać a i tak wiesz więcej niżeli byś mecz oglądał w tv
5
@Zoker tak, szkoda ze griezman, albo lenglet jakoś patelni nie strzelili pod samą bramką, albo nawet de jong..a patelnia messiego nie była patelnia nawet bo z tego kąta i odległości to reszta naszych niema z czego strzelić...owszem sporo strat zaliczył ale wydaje mi sie że jest to czesciowo spowodowane tym, ze po prostu niema z kim, do konca swojej gierki pograc, bo na 2-3 podaniu konczy sie dokladnosc i akcja jest przerywana..wiec sam probuje szarpac te druzyne..
0
lubię i szanuję osoby z konkretnym stanowiskiem, nawet jeśli ono nie zawsze się zgadza z tym co niektórzy by chcieli usłyszeć...coś na wzór Pique, Luisa Eenrique etc.
2
@Chakalaka spotkanie z tworem ala Kijowski w wersji damskiej, chociaż po zachowaniach jej, tę kobiecość można podważać z pełną odpowiedzialnością...a co najbardziej obrzydza to fakt, że ona nie robiła tego jak te kobiety na ulicy, w celu zmiany, ale w celach własnych interesów....a biedne kobiety z nadzieją szukały liderki, która je będzie wspierać...
0
@YoNoEntiendoNada ale jaki to mój problem? przecież ja tam nie grałem więc co to za "mój problem" jak to opisujesz..
Sherlock z Ciebie też słaby i niestety twoje podejrzenia się nie odzwierciedlają ku rzeczywistości bo czarnych jak to nazwałeś (a fuj rasisto Ty), znam osobiście również, bo większość dzieciństwa mieszkałem poza granicami naszego kraju gdzie akurat okazję miałem poznać i wielu kolegów o innych kolorytach niż jesteśmy u nas do tego przyzwyczajeni..i nie było to dla mnie i podkreślam nadal nie jest problemem...Po prostu widzę że niektórzy w jedną stronę mocno naciągają swoje przekonania, a gdy działają w drugą, wówczas problem przestaje istnieć... i podkreślam- nie akceptuję rasizmu.
8
co sądzicie o tej wczorajszej aferze z sędzią w meczu PSG? Reakcja przesadzona czy właściwa?
moje zdanie jest takie, że owszem, wszędzie widnieją napisy i wszywki "no racism" i to jest dobra sprawa.. ale czy nie dochodzi już do pewnego absurdu.. pomijając że na 1 boisku, jest tylu ludzi różnych narodowości również wśród sędziów i słowo "czarny" w każdym języku może być odbierane inaczej, u jednych mocno obraźliwie a u drugich zostanie zakwalifikowane jako nic wielkiego..
dajemy przykład w drugą stronę: biegnie Umtiti, Cuadrado,Alex Sandro oraz Bonucci, wpadają na siebie i sędzia główny jest daleko od sytuacji i pyta liniowego, który jest blisko, który zawinił, a był to Bonucci więc mówi w emocjach żeby szybko dać odpowiedź: ten biały!
Czy nadal wszyscy by robili aferę ? Czy Bonucci zaczałby płakać i schodzić z boiska? Czy Rasizm działa głównie w jedną stronę i liczy się tylko Black Lives Matter?
nie bronię sędziego ale łatwo jest oceniać z boku, ale oni również mają wielką presję, od piłkarzy, trenerów, kamery etc i decyzje swe muszą podejmować w chwilę, nie każdy zwraca w tej chwili uwagę na słownictwo a zarazem rozmowa ta powinna przebiegać tylko między sędziami...no ale cóż.. żyjemy w świecie gdzie pojęcia ogólne działają w jedną stronę bardziej niż w drugą...
jak Wy to widzicie?
3
Komentarz usunięty
0
nie wiem czym sie bardziej wkurzac, tym ze ogladam mecz ktory wyglada jak wyglada czy to ze ogladam go na jakis zasranych streamach klatka po klatce z przerwami przez neta, ktory sie zrobil w ostatnim czasie tragicznym...tmobile, chodzilo zrednio w download 15-20mbs a teraz ledwo 2ciagnie..i jak tu ogladac..
0
@escarabajo me culpa
0
@BarcaInfo nie wiem który to u nich zawodnik, ale pięknie z dwa razy przydryblował na małej przestrzeni naszych grajków i chyba zakładając im siatę nawet..
38
ale świetna grafika pojawiła się fb barcy:
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/129846838_10159841613794305_6683378204673569183_o.jpg?_nc_cat=1&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=qQ_LETmj2NoAX_z90Uk&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=13de63acfef7865cf488b69818fa30f0&oe=5FF358AE
2
https://media.makeameme.org/created/niby-czowiek-wiedzia.jpg
1
@Fawrf co racja to racja ;)
0
przysłowie, które tu się wg. mnie w pełni sprawdza: z Messim źle, bez Messiego jeszcze gorzej :)
4
standardowo cała drużyna daje du..y ale to i tak wina tylko messiego wg. la rambli...
1
@Pawelsky to były słowa piłkarzy Cadizu po meczu do naszych?
0
In Martin we trust...
1
@DaPi jak mawia klasyk: "kiedyś to było, teraz to niema"... i trochę się to z moimi odczuciami pokrywa ale to przez sentyment, bo się jednak w tych latach najwięcej naoglądałem piłki...to byli kiedyś zawodnicy niczym Bogowie...
0
@darek60 atleti vs lfc myślę...
37
a co miał biedak powiedzieć? chce pograć w reprezentacji no i w klubie również :D
1
@Destiny dokładnie tak, wstyd że taki klub jak Barca, która się przez lata szczyciła hasłem Mes Que en Club, traktuje człowieka w taki sposób. Tu nie chodzi, o jego brak wyników, ale o zwykłe ludzkie zachowanie, trzeba mieć godność i takie rzeczy załatwiać po ludzku w 4 oczy. Niczym się nie różnią w tej kwestii od starego dziada Grzesia Lato, który Benhakkera tak samo potraktował...
2
@chavez już widzę Hajto na konferencji prasowej mówiąc o swojej wizji klubu: fizyka, bieganie, agresywność, to jest jak ja to mówię numero uno...
a później na treningu do piłkarzy: No ale weź to przyjmij, wejdź w pole karne i przytrzymaj te piłke i pokiwaj coś...
5
@patataj nie idzie patrzeć na nią...taki Kijowski w wersji damskiej(o zgrozo).
1
@jakub1906 myślę, że ukazuje to też, jak bardzo na przestrzeni lat w tych Ligach byl monopol na zdobywanie tytułów przez te same zespoły a reszta była daleko w tyle...szane na tytuł miały na zmianę z 2-3 zespoły...przez to też tyle nabitych tytułów..bo jakoś reszta tych zespołów w tym zestawieniu np. rangersi jakoś na podwórku europy aż tak nie zdominowały.
1
@DLFCB jeszcze niedawno jeździli bez systemu Halo...gdyby tak było, to w tym momencie nie było by Hallo a Good bye...całe szczęście..Podziwiać inżynierów...
0
@LuisSalvano spoko, to już jakieś konkrety ;) trochę pozwiedzałem świata ale nigdy niestety nie było okazji na Barcelonę więc rocznica pomyslalem, że jest idealnym pretekstem.
bardziej chodziło mi o to by to zgrać itp :) dzieki
0
@Ghotti aa racja, z pośpiechu :D p.s żona nie dla przykrywki :)