KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@kerouac jaskółko Ty nasza ukochana, która po wylocie z gniazda lubiła na pożegnanie do niego nasrać.
4
Gratulacje dla Trenera i piłkarzy Slavii, wszyscy robili naprawdę dobrą robotę, bronili się jak mogli, atakowali też całkiem groźnie momentami. Żal mi dwóch rzeczy: 1) że to właśnie przeciwko nam, im się udaje zagrać takie spotkanie na 0 z tyłu. 2) że nie mamy Polskiego klubu by w LM tak zawojować potrafił...
1
Tak na chłodno starałem się oglądać i nie potrafie zrozumieć jak drużyna składająca się z najlepszego zawodnika na świecie, rewelacyjnego Ter Stegena, walecznego Vidala, kreatywnego De Jonga, mega zawodnika jakim jest Griezmann nie potrafi u siebie wygrać z czeskim klubem. Widać było potencjał u pojedynczych zawodników jak dembele itp ale kompletny brak zgrania..żal bo gdyby nie gwiazdy i szczęście to bylibyśmy w środku tabeli z tą grą..zastanawiam się tylko kto potrafiłby ten zespół ułożyć by oglądanie tego było frajdą.
0
Kolejny rekord mamy!
łee sorry, nie o to chodziło :D
25
@betonito czytanie ze zrozumieniem kuleje, Pique idealnie to podsumował a zrozumienia nadal brak. " Są jednak relacje i relacje. Leo i Luis są prawie jak bracia. Jeśli Messi nie ma takiej samej relacji z Griezmannem, to nie oznacza automatycznie, że ich relacje są złe."- nie wiem co tu jeszcze można dodać..
2
Jeb...y ;) teraz już wszystko wiadomo! dzięki! teraz LM jest nasza.
2
@nadachu akurat on jest boguducha winny. Na chwilę obecną to jest najstabilniejszy zawodnik barcy.
4
https://zapodaj.net/images/cde2d2921f9c5.jpg
0
@Phatro racja, w tym momencie nie biorąc pod uwagę kontuzji. A z racji tego że ma kontuzję za kontuzją, to nawet jego teraźniejszej formy nie znamy.
0
@TheMefju nie był i raczej nie będzie...zapowiadał się ale to jak z trailerem filmu, w którym wszystko co najlepsze zostało właśnie w nim zawarte. Czasem odnoszę wrażenie, że kibice FCB nie potrafią na zasługi Ronaldo obiektywnie spojrzeć przez to że był odwiecznym rywalem...
0
@bias dokładnie, swego czasu jak Barca grała z Lechią, to pierwszy termin też był przesunięty i to już wiązało się z problemami jak urlopy itp a co dopiero przelot samolotem, hotel, i masa innych czynników.
7
@TheMugShot nie we wszystkim trzeba od razu widzieć korzyści, a jeśli nie wiesz, to trzeba było to pytanie zadać może dziadkowi/pradziadkowi, może akurat jeden z nich walczył..
13
@BigShaq Ronnie to czysta radość z oglądania piłki...gdyby nie samba w jego głowie to mógłby na lata być pionierem....dla mnie w sumie i tak jest...
0
-2005/06
-Dom
-Złota era Barcelony, w której grał największy Magik czyli Ronaldinho cieszący się uznaniem nawet na stadionie największego rywala..Ronadlinho=Radość z gry, a ta się udziela wszystkim, od piłkarzy po kibiców.
30
Valdes był zawsze narwany więc i forma przekazu specyficzna, ale stronił bym od wielkiego krytykowania go, bo tak naprawdę nie wiadomo ile w tym wszystkim racji jest.
4
Porównywanie Pele do Messiego czy też Ronaldo, to obraza dla tych dwóch zawodników. Nikt nie kwestionuje jego zasług, ale nie ukrywajmy że grał w czasach kiedy piłka nożna nie była tak profesjonalna, zawodnicy często mieli prócz gry jeszcze prace. Dziś konkurencja jest dużo większa a sama piłka bardziej wyrównana i fizyczna, bo zawodnicy się poświęcają całkowicie..No i w dodatku na takim poziomie utrzymywać się tyle lat to już jest w ogóle jakiś kosmos. Także mamy szczęście żyć w czasach gdzie możemy przez tak długi czas oglądać magików.
0
@jacob345 a nawet jeśli to podejrzewam, że po prostu by nie chciał, idąc do LFC postawił również warunki że chce miec swobodną rękę do decyzji i spokój na budowanie zespołu, by nie oczekiwano od razu cudów, u nas niestety jest to niemożliwe, prasa i część kibiców by go zjadła po 1 sezonie bez sukcesów.., zresztą filozofia gry jest całkiem inna tam..
4
@lucca87 kilka minut? dominowali główną część pierwszej połowy, owszem, dla nas kontrolowanie meczu to trzymanie się piłki i klepanie ale co to daje skoro bardzo mało szans ugraliśmy w tym czasie a oni nas paroma podaniami grając z pierwszej piłki w trójkąta robili dochodzili do naszej bramki z mega łatwością. Bądźmy obiektywni..Mamy mega potencjał z takimi nazwiskami i grając z najlepszym piłkarzem świata ale nie wykorzystujemy tego. To tak jak z przysłowiem o autach: "Sprzęt gwizda, lecz kierowca pi...a".
13
@luki828282 mówi co myśli nie kalkulując jak większość dzisiejszych pilkarzy, ze zwiazanym jezykiem przez hipokryzję poprawności...Nasza czarna perła zrobiła wiele dla Barcy i szacunek mu się należy.
0
@Hushovt ale czy ja pisałem że Piątek ma akurat być tym piłkarzem akurat? Napisałem News'a, a drugie zdanie twierdzące było o tym, że chciałbym by zagrał w końcu Polak w FCB. Dwa różne zdanie, które Ty połączyłeś.
2
„Don Balon”: FC Barcelona rozważa transfer Krzysztofa Piątka! .....abstrahując od wiarygodności newsa to chcialbym kiedys w końcu doczekać się grającego dla Balugrany Polaka...
0
@norbi77 niby tak, ale z drugiej strony gra dla reprezentacji powinna być szczególnym wyróżnieniem i honorem, a nie powinna być upolitycznioną gierką w szantaże i fochy. Powinno to być ponad Loewem i Marc na pewno prędzej czy później tą "jedynką" będzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Tatazolwinia dokładnie, odnoszę te same wrażenia. Dziś ludzie krytykują, jak ktoś pewny siebie, mówi o swojej wartości. Wtedy wszyscy mówią o braku skromności itp. Ale jeśli mówią prawdę to co w tym złego? Szczerość powinna być ceniona wyżej(nawet jeśli brzmi arogancko) niż fałszywa skromność.A wywiad o którym piszesz jest rewelacyjny :) sam go dłuższy czas temu oglądałem z dwa razy.
0
miał dzień kota ten Ter Stejgen, Ter Sztegen, Ter Sztejgen, yyy no Marc Andre.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Klasa zawodnik, chciałbym go widzieć w koszulce Barcy ale to jest niemożliwe raczej. To jest zawodnik z tej kategorii, którzy prawdopodobnie od dziecka do zakończenia kariery będą grali w swoim ukochanym i jedynym Klubie. Gdyby go kontuzje bardziej oszczędzały tylko. Klasa też że chce zagrać przeciwko Messiemu, i sprawdzić się z najsilniejszą(w danym momencie) Barcą a nie cieszyć się, że któryś z kluczowych zawodnik odpadnie. Będzie dziś widowisko!
2
myślałem że saga się zakończy a tu dalej karuzela się kręci :)
nawet onet już wywęszył okazję na clickbait : https://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/leo-messi-o-transferze-neymara-do-fc-barcelona/x6wpn2q
1
@YoungMan czyli tzw. zbuk :D , dosłownie i w przenośni
0
@escarabajo właśnie o to mi chodzi, można załatwić takie coś po ludzku