0

@kacperekjjdd That Home-The Cinematic Orchestra edit.kolega uprzedził ale polecam do takich rzeczy shazam

2

na NFZ to zawsze człowiek źle wychodzi...

a tak na poważnie...po co go pchać na siłę jak niema takiej potrzeby?

3

@macio_944 tak sobie myślę, co poszło w życiu nie tak, że ja nie dostaję bonusu za podpisanie umowy o pracę...

6

FC Barcelona nadal nie osiągnęła porozumienia z Erikem Garcíą. Wychowanek Blaugrany jest zawiedziony nową ofertą kontraktu, ponieważ jest niższa od tej, którą przedstawił mu Bartomeu, a także nie zawiera bonusu za podpis.-Barca Live

Nikt Cie nie da tyle, ile obieca Bartomeu :)

0

@Cadafaz wczoraj zagrali bardzo mądrze, pewna obrona, kontrataki ze skrzydeł również były groźne, bez nerwów, dokładnie...teksty typu że Zidane wyklaskał mecz, czy że sędziowie pomogli, lub też że mają ciagłego farta kojarzy mi się z takimi fanami:
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/pije-zeby-zapomniec-fan-barcelony-gruby-dzieciak-pije-cole.jpg

Trzeba docenić to, że nawet kiedy są w mega dołku, jednak wyniki mają...
a nam tego brakuje... ale nadzieja umiera ostatnia!

1

niech Real wygra z LFC, a nam zostawi Ligę i PK.

1

@Sulimo tak z ciekawości: czym się zajmujesz? bo widzę, że konkretnie się tym interesujesz i bardzo fajne newsy i ciekawostki o wulkanach udostępniasz, które przyjemnie się czyta.

1

@barteq ja jakoś byłem normalnie jak wszystko miało być oficjalnie "pozamykane"... zmieniaj lokalizację i jedź, siedzenie nic nie da, tylko na głowę człowiek dostaje.

0

@Kengo spoko, to była ironia ;)

3

@Kengo próbujesz tylko tym postem dyskryminować futbol kobiecy! i przez takich jak Ty, tak mało one zarabiają!

1

@barteq to jedź, jak Ci zakażą chodzić do kibla to też przestaniesz?

1

@Bykunn spoko, widocznie źle zrozumiałem...
tak czy siak, taki gówniarz powinien dostać łomot bo dziś dzieciaki w internecie mają za duże przyzwolenie.

0

@Bykunn co masz na myśli zdaniem: "Psychol pozostaje psycholem". ?
Czy to znaczy że można go w ten sposób traktować, albo że jest gorszy?
Czy wiesz że takim jak to nazwałeś " psycholem" możesz stać się i Ty na wskutek różnych przeżyć?

jak pisał użytkownik @zodiak_10 , tu trzeba by w ciemny kąt wprowadzić rozpuszczonego gówniarza z yt i mu łomot wprowadzić, następnie by popracował z dwa miesiące społecznie z takimi ludźmi, i tłumacząc się przed rodzicami tego chorego chłopaka-face to face.

0

@Szpenser #25. "Znalazłam swoje zdjęcie z dzieciństwa - szykuję się tu do pójścia do przedszkola, a w tle widać, że w telewizji podają właśnie informację o ataku na WTC"

zdjęcie czarno białe i telewizor również, chodziłem wtedy do LO i pamiętam że technologicznie byliśmy już "Dalej" :)
ale same ciekawostki fajne

0

@Bobo25 nienawidzę Mango, za to uwielbiam Ananasa...co ze mną nie tak :D ? to jak w polityce, ani lewak, ani prawicowiec :D a centry niema

0

@Ronnie1992 grę nie do końca, lubił byś spektakularny, ale miał też mega klopsy....ale to był taki klubowy "Atmosferić". Nie dało się go, nie lubić.

0

@Pawel13sz z tym co "gra" Aguero, jesli w ogóle gra bo ostatnio to on więcej siedzi na ławie, to chyba wolę naszego Martinka...no i Aguero też taki kolejny młodzieniaszek dla odświeżenia kadry.

1

@Rust_Cohle tak było, nie kłamię! Pozdrawiam Jacek S.

3

@BorzyKrzys nie jestem rasistą, ale czy tylko mnie szczypie w oczy ten ich skaczący, machający łapami, wydzierający się piskliwie styl? Zobaczcie blondyne, idzie normalnie a ta tańczy, podskakuje-i wydaje mi się że oni chyba tak maja :)

4

czy wiadomo jak Neymar radzi sobie z tą presją? Sam bym się bał podpisywać umowę gdyby Messi zadzwonił i mi powiedział: wracasz do nas, bo jak nie to naślę na ciebie Kyliana w ciemnej uliczce i Alba mu w tym pomoże!

6

@A_Gomesinho_21 mnie to osobiście też bardzo stresuje, jak świetnym jest bramkarzem, tak bardzo te podania, jeszcze przez środek na tzw. konia są mega trudne a zarazem łatwe do przechwycenia, już naprawdę wolę długie wybicie na tzw. aferę niż na siłe szukania klepy.

1

@Barca1992 nie śledzę poczynań wirusa przy pogrzebach ale bardzo ładny avatar.

0

@Zoker @koksik2700
dzięki Panowie, ściągam wszystko i wrzucam ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

robię playlistę do auta, może podrzucicie jakieś swoje fajne hity/propozycje?-rodzaj muzyki jest kwestią drugorzędną bo nie ograniczam się do jednego rodzaju muzyki, nie muszą być też nowości :) dzięki

14

Abstrahując od wywiadu, chyba jeden z moich ulubionych trener, mimo iż większość kariery spędził w Realu, niezwykły gentleman i człowiek na poziomie..

0

@busquets5 to za Messiego :) Mourinho byłby dumny

0

@KapiFCB oczywiście że tak jest, dlatego chcąc wczoraj pobiegać z żoną i dziećmi, pojechałem na miejski stadion gdzie jest bieżnia, zastając zamknięte bramy kłódkami, pojechałem w inne miejsce przy szkolnym boisku z bieżnią i tam to samo. Z naklejonym obwieszczeniem, że zamknięte z powodu pandemii do odwołania...Fck. Logic.

0

@achacjusz możliwe że mój błąd...co do Wikipedii owszem, potrafi ona kłamać bo również ludzie ja tworzą.

0

@marcin000019 dzięki, jakbyś miał wątpliości to śmiało pytaj, wujo chętny zawsze do pomocy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?