0

@mm_ nie jest to jakieś rzadko spotykane imię w Holandii więc sensacja na poziomie takim, jakby wnuk Brzęczka miał mieć na imię Robert :D

0

@Encore to pewnie przez pofarbowane włosy, jest mniej czarny niż Mendy :D

2

@marcin000019 Real - Barcelona na żywo odbędzie się w sobotę 10 kwietnia o godzinie 21:00. Mecz będzie można obejrzeć na antenie Eleven Sports 1 i Canale+ Premium. Relacja live zostanie też przeprowadzona na sport.radiozet.pl.
Więcej: https://sport.radiozet.pl/Pilka-nozna/La-Liga/Real-Barcelona-Transmisja-TV-online.-Gdzie-ogladac-El-Clasico

10s w google

0

@daniel32778 kwiecień plecień poprzeplata, trochę zimy, trochę lata - powiedzenie bardzo stare, ale dziwot ludzi na temat pogody wciąż aktualny.

3

urodziło mu się 3cie dziecko, co ciekawe, pierwsze i drugie również się urodziło 8 kwietnia..i to równo co 2 lata, 2017, 2019, 2021... jakby tak zawsze precyzyjnie strzelał ;)

0

@Ghotti mówisz, że na letnich niema sensu wyjeżdżać :D ?

3

jaki masz wyuczony zawód?
Mój zawód to syn ojca...sławnego ojca.

3

@DonMatteo901dobrze napisał: "Gakaktyczni" a nie "Galaktyczni". Prawie...prawie robi wielką różnicę...

Z pozdrowieniami dla płączącego wiecznie Casemiro od Moriby :D

https://zapodaj.net/images/9a30eb5f3b0f0.jpg

3

czasem lubię poczytać takie historie, zwięźle napisane dosyć i ciekawe(jak dla mnie) bo akurat o tym człowieku nie wiedziałem nic:
https://www.onet.pl/sport/onetsport/bal-z-maradona-i-piwo-z-walesa-historia-janusza-chomontka/z6vpnp8,d87b6cc4

2

Calma Calma...dajcie rywalom jeszcze pobiegać, spuchnąć i w końcu coś wpadnie! Vamos

1

@amanter black/white lives matter....cops lives matter...all lives matter.

0

@Hubert1010 tak daleko w przód bym nawet nie sięgał, Marc jest młody i jeśli będzie chciał grać długo u nas i na odpowiednim poziomie to będzie tak, że w tym czasie młodzi mogą się x razy zmienić...

0

@masq nie pamiętam kiedy miałem nudę...tak chętnie bym się zamienił na chwilkę ;)

0

@Barca1992 brawo dla Czechów- bardzo mądrze i sprytnie zarazem.

0

@Pilka_jest_okragla Marek Citko to był taki brylant Polskiej piłki nożnej, że aż strach....szkoda tej kontuzji bo nie brakowało mu niczego do czołówki światowej. No i Widzew gdzie był kiedyś a gdzie jest teraz-trochę przykre no ale to nie jedyny klub w takiej sytuacji.

4

@LS handel to naprawdę nie jest łatwy kawałek chleba....

0

@DLFCB i tak to powinno wyglądać, a nie łączyć go jeszcze z Barcą...

4

@Gwyn kiedyś takich goliło się na łyso...jak masz spinę z nim, to idź i w 4 oczy to załatwcie jak ludzie..a konfiturowanie zostaw w piwnicy by inni się nie zarażali...

2

@BlaseR9 ciekawe czy tankują też na tej samej stacji, albo czy jadą tym samym pociągiem/autobusem lub chodzą do tego samego sklepu?

Zadałeś pytanie jakby kościół odpędzał wirusa. Jest on tam, gdzie są lub byli ludzie zakażeni więc co się dziwisz...bo chyba nie wierzyleś serio w te ironiczne wypowiedzi ze w kosciele niema wirusa? :)

0

bez Lewego na Wembley- dobrze że Milik ma formę jak zawsze ;)

0

@smieszek Dla mnie Lewy nigdy nie dorówna polowie Messiemu ale nie mam potrzeby umniejszania mu, powinnisny się cieszyć ze mamy takiego grajka. Gryzie mnie strasznie określenie "polaczki rodaczki", dodaj moze jeszcze ze wstydzisz sie byc polakiem moze? bo tak zalatuje twoja empatia do rodakow..

0

@SonBarcaGoku a jednak dla niektórych więcej....

mojego dziadka pierwsza żona zginęła w tych nalotach...bardzo dużo cywili, niczemu niewinni ludzie. Warto pooglądać zdjęcia archiwalne Drezna, i przejechać się teraz, zobaczyć jak to piękne miasto jest. Robi wrażenie, wiedząc, że tak naprawde niewiele z niego zostało po tym bombardowaniu.

0

@Hrzan żółądkowa gorzka limonkowa + lód + 3 plasterki limonki + cola

0

@SteuerFreiMoney patrząc od przodu gdzieś mi nawiązuje do scirocco ta linia...

0

@Volcano oby jak najpóźniej..

2

@don'T.R.I.P.e dobzi dobzi prosim Pana :)

6

@AlexDark00 grałeś kiedyś w piłkę poważniej? zauważyłeś że prócz Ciebie w drużynie jest jeszcze 10ciu innych zawodników? Stare przysłowie "sam meczu nie wygrasz" jednak z palca wyssane nie jest, i co Ci z dobrego napastnika kiedy on sam wraca do obrony nawet by odebrać piłkę...u nas brakuje Kimmichów i innych, którzy by go obsłużyli...

1

@TheNekro94 https://pbs.twimg.com/media/DqyhNHHWoAA2TL6.jpg

a tak poważnie to na komórce i owszem...irytują te reklamy, no chyba że jakieś fajne modelki, staniki etc. to jeszcze można przeżyć.

0

wiele by mówić na temat wczorajszego meczu ale najbardziej to mnie wczoraj Reca irytował, nie jest wolny, warunki jakieś ma ale totalny jeździec bez głowy... to już taki Krycha, który jest ociężały w grze głową nadrabia chociaż i on mocno spowalniał grę. Atak pozycyjny u nas nie istnieje a nasi lecąc z kontry 3 na 3 nagle na 30 metrze się zatrzymują i podanko do tyłu bo brakuje odwagi może na jakiś drybling.

0

dobra, odinstalowalem aktualizacje Android System WebView i ruszyly te apki ktore nie dzialaly

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?