KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mrboom jak taki dobry to ciekawe czy potrafi podać zwycięski skład z Kaiserslautern?
14
Dokładnie 4 lata temu, Masche strzelił swoją jedyną brameczkę z karnego dla naszej Barcy. Widok radości siedzących na ławce - nieoceniony :)
0
@Arkon Nie jestem ani antyszczepionkowcem, ani covidowcem, ale w dobie zbyt wielu informacji sprzecznych staram się najpierw obadać co jest na rzeczy...
i tak bardzo mnie zaciekawil program Pana Pośpieszalskiego, którego już program poleciał ze względu na tę emisję programu ale internety nie zapominają co czasem bywa i plusem. Jak komuś nie szkoda to warto poświęcić te chwilkę na obejrzenie i zastanowienie się nad tym w co tak brniemy:
0
dziękuję, teraz dociagnijcie to do końca!
0
@Quavosk mozliwe ale śmiem twierdzić ze jeszcze niedawno by nawet po 120minutach by na niego nie wsiadł;)
0
@Messiah10 każdy rodzic widzi swoje dziecko w ten sposób wydaje mi się;) w sensie ze dla niego ono jest najpiękniejsze wiec opinia nie wydaje się obiektywna aczkolwiek kwestia podejścia, dziecko jeśli by się udało, mogłoby podziękować ale też mieć żal ale to gdybanie.
1
https://zapodaj.net/7b1a6ead53019.jpg.html to zdjęcie napawa mnie optymizmem...
0
ktoś w skrócie powie jak wrażenia po dzisiejszym meczu? widzialem zdjecie bandyckiego wejscia w messiego etc ale niestety nie mialem okazji oglądać meczu bo ba przyjeciu rodzinnym bylem wiec tylko relacja flashscore mnie informowała co i jak..
0
@LS serio brakuje? gdzie niby? przecież w mediach zachwalają na każdym kroku szczepionki i pokazują jak to ludzie dobrze je znoszą...
0
@Michael24 generalnie nie oglądałem jakiś czas, ale zawsze to o niebo lepiej chodziło niż streamy...
5
@saczers438 piłka nożna to był kiedyś "męski sport". Zobaczcie sobie mecze sprzed 20tu lat...dostał lekko kosę ale czuł że da rade szybko wstać, to wstał i ciągnął akcję. Dziś od razu piruety, podskoki jakby urwało nogę nie raz.
Dziś jak trener krzyknie to zaraz obraza uczuć, fochy, instagramy i inne wpisy.
Musieliby się cofnąc do B klasy, jak Henio trener wyzywa a kibice dodają do tego regionalnych akcentów indywidualnych dla każdego piłkarza :D
Kiedyś to było, tera to nimo.
2
@Kgorecki2500 #blackcolormatters
2
Araujo w górze jak Krystyna
0
@LS ale ma rację, bo tak wychodzi z kontekstu pierwszego posta, czyli wszystko ok-informuje, są jakieś dolegliwości-straszy.
u mnie tesciowa sie szczepila i jakas gorączka i oslabienie wystapilo, szefowa moja to samo, tesciu za to bez objawów. To nie reguła, tak samo jak intensywność przechodzenia samego wirusa.
0
@Piorun to naprawdę musi być przykre..
9
rozumiem że reklamy to kasa itp. Ale kto to jest Dudo i czego ode mnie chce?
https://zapodaj.net/d7d12297be801.jpg.html
0
@Djzordon ale sprawiedliwy....
6
Nie wiem dlaczego to zobaczyłem, ale strona na fb sponsorowana, chociaż dla ciekawości przeczytałem :D
źródło: "Renata z Worka":
TAFOFOBIA
LĘK PRZED POGRZEBANIEM ŻYWCEM I OBUDZENIEM SIĘ W TRUMNIE
19-letni Angel (lub Angelo) Hays uległ wypadkowi motocyklowemu 1 września 1937 roku. Niestety nie miał kasku na głowie, a wyrzuciło go wprost na murowaną ścianę. Lekarz, który przyjechał na miejsce, nie wyczuł pulsu u poszkodowanego i uznał Haysa za zmarłego.
Ciało, a zwłaszcza głowa chłopaka były tak zmasakrowane, że nie pozwolono rodzicom zobaczyć zwłok.
Trzy dni później młodego mężczyznę pochowano w rodzinnym St. Quentin de Chalais.
UBEZPIECZENIE RATUJE ŻYCIE?
Uratował go ubezpieczyciel, który uważał, że coś tu jest nie tak, że śmierć została sfingowana. W sumie miał powody do podejrzeń. Zaledwie kilka dni przed wypadkiem ojciec Haysa wykupił polisę na syna w wysokości 200 000 franków.
Po ekshumacji, dwa dni po pogrzebie, okazało się, że Angel oddycha, a ciało jest ciepłe. Mężczyzna zapadł w śpiączkę i jego zapotrzebowanie na tlen na tyle zmalało, iż zdołał przeżyć. Gdyby nie ten stan, zapewne po maksymalnie 5 godzinach udusiłby się w trumnie. Albo wcześniej, gdyby wpadł w panikę.
Po wielu zabiegach i rehabilitacji odzyskał zdrowie i sprawność.
ŻYCIE PO ŻYCIU I BEZPIECZNA TRUMNA
Dzięki temu doświadczeniu Hays opracował i opatentował „trumnę bezpieczeństwa” z wbudowaną toaletą, schowkiem na jedzenie, wyposażoną w dzwonki alarmowe, radio, a nawet mini-biblioteczkę.
Po raz pierwszy zaprezentował ją na targach w Saint-Aulaye w 1974 roku. Dla lepszej reklamy swojego wynalazku kazał się pochować na 30 godzin pod ziemią. Oczywiście przeżył. W 1984 roku dał się ponownie zakopać w Aubigny na dwa dni podczas „Festival des records et inventions".
Zmarł 12 stycznia 2008 roku w wieku 90 lat; przyczyna śmierci nie jest znana.
TO ZŁY POMYSŁ BYŁ…
W 2011 roku pewien 35-letni Rosjanin przekonał swoich przyjaciół, by pochowali go żywcem. Był pewien, że taki test wytrzymałości fizycznej i psychicznej zmieni jego życie na lepsze.
We własnym ogrodzie wykopał dla siebie grób, w którym umieszczono trumnę wyposażoną w ciepły koc, wodę i telefon komórkowy. Zakopano go dość płytko, przykrywała go 20-centymetrowa warstwa ziemi. Po pogrzebaniu zadzwonił prosto z trumny powiedzieć, że wszystko z nim w porządku.
Następnego dnia, kiedy odkopano trumnę, mężczyzna w środku nie żył. Policja przypuszczała, że deszcz, który spadł w nocy spowodował zapchanie specjalnych otworów doprowadzających powietrze do trumny.
Niestety nie był to jedyny taki przypadek w Rosji. Nie każdy pomysł wart jest realizacji.
1
szkoda tej ligi naprawdę, świetna była!
0
@lucas/catalan znam takie osoby i nie narzekają, często tak jest że 1 małżeństwo czy też związek był nieudany i długo długo nic po tym, aż kogoś poznali, a że zostały/ło dziecko z 1 związku to tak jest.To już jest pewnie indywidualna cecha... jedna osoba, która tak ma, z czasem i doczekała się swojego biologicznego dziecka i żyją sobie dobrze...
Ale mam też kumpla...ma córkę a żona go zostawiła bokiem, no i generalnie ex z córka odeszły a sam sobie jako singiel sie spotyka, i poznał jak to mówi super dziewczynę...ale....ma dziecko...na co ja mu odpowiedziałem, przecież Ty też masz..ale to i tak dla niego niezbyt atrakcyjne i jak widać przeszkoda..mimo że sam jest w identycznej sytuacji..
także nie czytaj porad na pudelkach a sam sobie zadaj pytanie czy to Ci przeszkadza czy nie..
0
@klemens100 zgadzam się
0
@Zoker tia, i klasyki będziemy oglądać w pracy po kryjomu...a po co stadiony, co z kibicami miejscowymi? przecież to jest olewactwo swoich najwierniejszych kibiców przenosząc się do USA, gdzie "Soccer" jest tak ważny jak u nas Football amerykański..
62
Barca Live:
OFICJALNIE: La Liga wydała komunikat, w którym zaznacza, że jest przeciwna utworzeniu Superligi. Władze ligi uważają, że nowo utworzone rozgrywki są nastawione na wzbogacenie największych klubów.
Jednocześnie w ostatnich latach hiszpańska federacja:
• chce przenieść mecze ligowe do Stanów Zjednoczonych;
• nakazuje organizacje Klasyków w południe;
• ogłasza, że Superpuchar Hiszpanii będzie rozgrywany na Bliskim Wschodzie.
niszczą tę ligę dziadki leśne myśląc by się nachapać jeszcze bardziej...to jest po prostu żałosne.
3
Brawo Laporta! Widać, że próbuje Messiego nakłonić by został a nie tylko o tym mówi...tak się załatwia sprawy a nie na telefonie...
pamiętam w jakimś wywiadzie słowa Messiego, który przez dłuższy czas nawet nie miał okazji rozmawiać z Bartomeu...
2
cisną mi się słowa Zbinia S: to jest ku...a dramat!
3
Przy takiej dominacji jak we wczorajszym meczu, najwięcej stresu kosztowała mnie za każdym razem po zdobyciu nawet ewidentnego gola grafika z napisem "var checking". Nosz kur..a
3
Życzę Wam panowie i panie abyśmy dziś mogli oglądać naszych kopaczy podnoszących trofeum, również życzę to Koemanowi!Potrzebujemy tej deski by się od niej odbić w kierunku dalszych sukcesów! Vamos!
5
kto ma ochotę na wiecej aktualności z Yaya to akurat fajny jest odcinek na yt foot trucka podzielony na 2 czesci wlasnie z w.w jegomościem.
5
@Kengo no i tu ich następna produkcja, Anna Boleyn, prawdaż że dobrze dobrana aktorka? kto znajdzie różnicę?
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16131318863rS8snvZLIIgIP6YMpbfeu.jpg
0
@jatylkonachwilke szukasz atencji?