KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo o witamy.
1
@FanBarca1899 geografia + matma = transport/logistyka - nie idź tą drogą ;)
1
@kamilop nie jest pierwszym wyborem bo zabrał się za prezydentowanie i nima czasu...chłop jest jak Ryszard Pusz, jak już jest-to wszędzie go dużo, szczególnie w kamerach :)
0
@Bykunn ale pytanie jest zasadnicze: zlitował się ktoś nad biedakiem i dali mu tego browara? bo nie wiem jaki morał z tego wynika.
1
@GeneralXavi czarni bo dwa minusy dają plusa, mimo że w sumie to minus
3
@arasz1819 dobra, odwołuje wszystko z 1 posta, no poza tym może że "wydawała się" ;)
https://img5.dmty.pl//uploads/202002/1582366012_lwfvit_600.jpg
0
@arasz1819 ta czarna kiedyś się wydawała spoko :) nas nie dogoniat i do przodu ;).
p.s staruch pozdrawia
8
Petr Cech kończy dziś 39 lat...
i teraz takie mieszane uczucie, bo wydawało mi się, że oglądałem go od dawien dawna..no taki dinozaur piłki nożnej.a on raptem jest 4 lata starszy ode mnie :(
0
@Janas11224 czy możesz udostępnić zdjęcia o których mowa? :D
1
@PatrychoO to tak jak Ronnie:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p526x296/188142173_340177997476168_4252773523694450074_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=gAN8KWZRUXgAX88UV2B&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&tp=6&oh=7c492e81e1ebb7b1ff031517be1659d7&oe=60CC30D1
0
@Sulimo o i to jest ciekawe...że i w tej kwestii są podobieństwa do naszej ziemii.
6
@Chakalaka "należy się domyślać" - to jest właśnie szufladkowanie i uogólnianie-bo nie jest to podane jako fakt a domysł.
Ale pomijając to, chodzi mi o to, że dobro nie powinno być oceniane pod kątem wyznania, poglądów i innych. Jak ktoś jest dobrym człowiekiem to jest dobrym...i nie ważne czy chodzi do kościoła czy nie, czy lubi dziewczyny czy chłopaków czy też koty.
1
@Encore mam nadzieję że tak ;) bo Vini to Ronniego o autograf może zapytać co najwyżej.
0
@Encore mam nadzieję że to ironia :)
12
@Chakalaka
Wspieram z całych sił dobro ludzi, pomijając kwestie wyznaniowe, orientacji seksualnych czy kolorów skóry, ale jednak nie da sie ukryć jak bardzo środkowisko LGBT itp nagłaśnia takie sprawy by komuś coś udowadniać...
a jakby adoptowała rodzina bezdzietna i hetero..to czy wtedy by o tym tak trąbiono?bo jestem pewny że jest i dużo takich sytuacji. Nie tylko w tej dziedzinie.
24
@Chakalaka oczywiście że piękna historia...tylko zastanawia mnie jedno, czy Twój wpis nie mógł być opublikowany bez "zdeklarowany homoseksualista". Czy wtedy już nie byłoby sensacji?
Bo równie dobrze można by opisać że: zadeklarowany szachista, sportowiec, biznesmann, opiekun zwierząt, mąż, singiel, itp?
2
@Quavosk jeśli ktoś jeszcze, daje się nabierać na te zabiegi PISu to naprawdę współczuję. To co oni wyprawiają to naprawdę tylko ktoś o wąskim umyśle nie pojmuje. Ale tak, dostanie 500plus, dostanie emeryturke plus, jest super....będzie jak kiedyś, czy lekarz, czy dekarz czy bezrobotny-wszyscy równi.
0
@mekston inaczej, nie tyle sam rekord Roberta nie irytuje, co samo pompowanie balonika, o którym sam zresztą gdzieś w wywiadzie wspomniał.
2
@Wossi61FCB ten rekord Gerda Mullera(nie ujmując niczego Mullerowi) ale brzmi jak osiągnięcie najważniejsze dla ludzkośći...nawet mały głodek od Danio tak często z lodówki nie zaglądał jak ten rekord. Mnie irytuje a co dopiero Roberta.
46
@Chakalaka jestem postronnym użytkownikiem i z reguły nie wbijam w takie "gównoburze", które są jak kolega @Zoker napisał zwykła prowokacją z Twojej strony.
Jednak nie da sie nie zauważyć tego jak bardzo lubisz prowokować i udawać że prowokacją to, to nie jest. Bo wystarczy przeczytać kto pisze posta, a od razu wiadomo będzie jakiej treści on będzie.
0
@AlicjaFCB czyli rozumiem że stwierdzenie: " Potężny łysy szaman" jest całkowicie pozbawione emocji a szczególnie nie zawiera ani trochę ironii?
0
@AlicjaFCB że tak zapytam, co jest fenomenem, albo inaczej: jaki macie argument, by tak Zdane'a nie lubić? Pomijając fakt, że jest trenerem Realu.
0
@SamuraJack o ile Pique jako zmiennik, mógłby być ok, tak Roberto mimo iż młody to sobie go nie wyobrażam, wg. mnie on naprawdę nie wnosi jakości....
0
@DonMatteo901 nie jestem "lewakiem" ale pozwolę sobie obstawić tu na "Tuska" :), szczególnie że na LR jest mocno rozreklamowany.
2
@Encore i nikt mi nie powie że warunki fizyczne nie robią roboty, taki pedri czy inny młodziak by się od niego odbił i ślizgał do samej linii końcowej.
1
Kazimierz Górski mawiał: "Chodzi o to, żeby strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika".
więc puenta taka jest że nie musimy dużo strzelać, jeśli mało tracimy...no ale tu tkwi cały szkopuł, na którym należałoby się skupić.
0
@Matelel no to mocno się określiłeś :D tak jakbyś napisał auto jakie: Volkswagen, tylko pytanie czy fox czy Touareg :D
0
Panowie i Panie, jaki telefon polecacie?
Wymagania:
1)by rozmiar nie był wielkości przypominającej tablet, w miarę odporny(mam aktualne samsung s9 i tam ten zaokrąglony wyswietlacz to jakaś porażka-zreszta zbity w tym miejscu).
2) dual sim
3) no i dobrze jakby miał ładowanie indukcyjne.
coś mi tu o samsungu s21 mówią ale nie jestem na czasie aktualne w ogóle..
iphony odpadają-nie przekonałem się do nich mimo iż mega wykonanie z zewnątrz się wydaje.
22
@Colon jest tu jakiś cwaniak?
1
@Zoker ciężko określić, bo co innego naprawa a co innego części eksploatacyjne, które się w każdym aucie zużywają...ale myślę że naprawy to średnio 1,5k/rok
Kuga mk1