1

@Nano22 takie jest życie, człowiek się do samochodu potrafi przywiązać a gdzie do istoty żywej i przyjaciela jakim pies potrafi być...u mnie powoli czas przychodzi że dzieci mocno nalegają by mieć psa, sam bym chciał ale wiem, na kogo obowiązek dodatkowy spadnie ;)

0

@Ghazul3293 tak, niech szczególnie podpatrzy podania przez środek, przez które w pierwszej części sezonu miały swoje konsekwencje. Końcówka Busiego dobra i każdy zapomniał co było.

7

@LeoMessi1994 a czym się "typowy Janusz" charakteryzuje?

0

Żeby całej reszcie się tak chciało całe mecze biegać jak Frenkiemu...

3

@MesQueUnClub_87 nie jestem kinomanem, ale wszelkie produkcje Clinta to jedne z nielicznych, które mogę obejrzeć więcej niż raz(nie lubię generalnie oglądąć filmów-które już widziałem i znam zakończenie etc.)...
Takie Gran Torino dla mnie to majstersztyk.

5

dzbanem jest ten, kto ściąga od razu medal po jego otrzymaniu...a tym bardziej nie okazuje szacunku drużynie przeciwnej ani sobie i swojej drużynie...

1

@Kwasiak98 Reus, T.Moeller, Andy Koepke.

0

@BarcaInfo rozumiem że jako prezes trzeba być stanowczy i zdecydowany oraz mieć swoją wizję, jednak nie koliduje to z tym, by komunikować pewne sprawy z kulturą i szacunkiem.

0

@Kettger no i niestety to jest zgubne myślenie...bo żeby były sukcesy regularne to w dłuższej perspektywie trzeba więcej zmienić niż trenera...musi być plan, finanse, wizja, transfery a na końcu zespół musi się zgrać.

Tak wszyscy byli zafascynowani LFC Kloppa-ale ona jak przyszedł do Liverpoolu to dali mu czas i wolną rękę + zaufanie.Efekt jaki był widzieliśmy.

0

@BoRoWieC Cafu, D.Alves, P.Lahm, Piszczek....

1

@Stanio87 ch...ja tam...wiem jak działają doskonale reklamy ale tu się pokazuje wszystko jak leci..

0

@Colon uuu zaraz polecą głowy lub nawet bany za zgromadzenie.

3

https://zapodaj.net/e43ada7edb6a0.jpg.html
reklamy coraz to lepsze ;) pytanie kto te reklamy sponsoruje, czy branża porno czy to jednak gamingowa :) chyba że to takie nowe gta.

0

@Pogba a co w tym złego? jeśli pisze sensownie, nie obraża nikogo? to jak się post nie zgadza z poglądami Adminów to jest to powód do usuwania?

0

@RosjaninBut niema tego wpisu? udało mi się doczytać go, i jakiś kontrowersji w nim nie widziałem. A są posty wg mnie, które znikają, a są dużo bardziej radykalne..z tym że radykalne mogą być w dwie strony :) w lewo i prawo

13

@EdinsonCavani wyskoczył Pogba z Cavanim z opinią, by komuś wbić szpilkę i odciągnąć uwagę od wczorajszego finału ;)

8

@Kettger i dodatkowo w żadnym sezonie, w której uprzednio Laporta był prezydentem Barcelony , Lewandowski nie pobił rekordu Muellera-ot ciekawostka.

1

@Xenomorph diabeł tkwi w szczegółach ;) wszystko zależy od doboru słów..

0

@IronSanHybrid majster chyba na przyuczeniu :)

0

@Kamiloza91 no miejmy nadzieję, że całość odbywa sie faktycznie z większą klasą i szacunkiem...

22

"Joan Laporta poinformował Koemana, że negocjuje z innymi trenerami i daje sobie 15 dni na dopięcie szczegółów. Jeśli nie dojdzie z nikim do porozumienia, to Koeman pozostanie na stanowisku. [TV3]"

to chyba nie tak zachowują się gentlemani? czyli w skrócie jak się z nikim nie dogadam, bo aktualnie Tobie nie ufam to zostajesz. No ale daje sobie na decyzje dwa tygodnie, także tego...

2

@bartekvisca mógłbym tego Ryszarda zaadoptować nawet widzę...

1

@blaugrana_36 rywalizacja? to dobrze! Rywalizacja jest zawsze motorem napędowym do lepszych umiejętności :)

4

@blaugrana_36 a może by tak samych argentyńczyków dać? Sampaoliego za Koemana, Kun już zaraz będzie, tylko resztę trochę wymienić.
a

0

@PatrykBarca Kazik "spod" Żabki fichado!

0

@derlysy1979 albo Ty nie rozumiesz, skoro widzisz tutaj porównanie pedofilii do kiboli, dałem przykład że w każdej dziedzinie jest coś takiego jak to określiłeś :"świat i ład" i właśnie celowo dałem tak odrębną kategorię czy zwał jak zwał.
Podkreślam, do lasu i tam się napier....ać albo na jakimś rynku, placu przed stadionem między sobą gdzie nie będą poszkodowane osoby postronne.
Kozacy w kapturach żeby ich tylko nie poznali, bo Tata w domu psychola pasem wyprostuje. Nie rozumiem, nie zrozumiem i nie będę chciał rozumieć i nawet ich bronił że tak po prostu mają-bo dopóki Twoim dzieciom, rodzicom lub innym krewnym się krzywda nie stanie, to tak będziesz to powtarzał.

4

@adambądkowski93 nie wszyscy się może cieszą, zresztą opinie są podzielone bo to wyniki konkursu, w którym głosowali kibice. Ci, którzy za nim głosowali, podpierają się tym, że to król strzelców LM i w dodatku, nie miał tak dobrej linii pomocy za sobą jak Lewy a na bardzo wiele swoich bramek musiał zwyczajnie sobie te sytuacje stworzyć sam.


0

@derlysy1979 oczywiście że wiem że taki mają swój świat, swój ład- i co z tego? Pedofile też mają swój ład swój świat i co? i takich się zamyka, chcą się lać, to na ustawkę poza miasto i lać się po mordach a nie szkodzić postronnym ludziom.
Cwaniaki w grupie idą przegonić ludzi z ogródków, a po chwili jak spier...ają.

0

@parpe poczekajcie robię screena, nic śmieszniejszego już dziś nie przeczytam. Drukować tego screena i dawać wszystkim, którzy na mównicy chcą zabłysnąć i przyciągać elektorat Julek i Sebixów.

1

@derlysy1979 to nie świat kibicowski a zwyczajni debile, których w wiekszości IQ jest mniejsze niż u gołębia. Bo jak w artykule opisanym przypadku, niszczą czyjeś mienie-ktoś w te ogródki zainwestował swoje pieniądze, ktoś drugi przyszedł w spokoju posiedzieć i tej osobie dać zarobić, a banda nieudaczników musi zepsuć.Samemu oczywiście nic poza tym nie wnoszą do piłki nożnej, prócz wstydu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?