KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
można bronić Pedriego, że bramkarz nie ogarnął bo to fakt, jednak piłka była dosyć szybka i kozłująca a co najgorsze że w światło bramki...to przecież w najniższych ligach uczą by nie podawać do bramkarza w światło bramki bo 1 na tysiąc wejdzie przez nieszczęście..
1
@Encore co najważniejsze w tym poście, nasze piękne polskie "jeśli". Tak jak te jeśli pokonamy Szwecję .... :D no i na tym jeśli się często kończy.
5
@barcelonaLM @D10SLEO ja pierdziu, czuję się jak w domu :D sentyment powraca.
0
@Ghotti https://zapodaj.net/c929a6a6aa957.bmp.html ten z tyłu wiedział :D
edit: czy tylko mi się wydaje że on pokazuje środkowy palec?
1
@svensonFCB mp3 cutter online - strona, nie trzeba nic sciagac,.
1
@Szmulek jak można się cieszyć z czyjejś kontuzji? co za siano w glowie...
20
Verminator, mam sentyment do niego...kontuzje zniszczyły mu dużą część kariery ale zawsze gdy grał, to grał solidnie.
9
tak całkiem na poważnie, czym sobie Braithwite zasłużył na robienie z niego żartów za każdym razem, przecież to jest gość który I owszem niema umiejętności jakich by się oczekiwało ale pracuje jak wół w każdym meczu i oddaje serducho a że dostał propozycje od Barcy i przyjął? kto by nie przyjął..ja tam szanuję wszystkich, którzy pracują ciężko.
to tak jak z Paulinho, drwili wszyscy później coś nawet pograł i zrobili z niego Boga ze do teraz by chcieli powrotu.
0
@LS co to za klasy że liczą 40 osób i więcej? bo pierwszy raz o takich słyszę?
chyba że mówisz o prywatnych szkołach. I margines + ćpuny? to chyba nie podstawówka :D ?
0
@dawo17 szybki musi być, że wyrobili z Sevilli do St. Petersburga...
1
@eydeem tak, ale w innej branży-jednak nie musi bo uważam że wystarczy jej jako kobiecie, samotnej może gorzej lub też facetowi by było ale tak czy inaczej uważam że nie mają zle.
3
@eydeem ja nie jestem, ale moja żona jest, kolegi żona też. I tak, z perspektywy koleżanki, która jest od początku nauczycielka-to tak wlasnie jest jak to opisuja, jak im to wiecznie zle i wogole.
za to z perspektywy mojej zony, ktora sie przebranzowila i ktorys rok pracuje, to w porownaniu do tego jak pracowala u prywaciarza to jest o niebo lepiej, dodatki rozne, jak juz sie jest mianowanym to Cie ot tak zwolnic nie moga, wakacje 2 miesiace/ferie zimowe itp itd. W dodatku normalne godziny pracy no i w terminie.
a co do ludzi-to wszędzie tak jest, ze im wiecej osob tym wieksze prawdopodobieństwo ze sie znajda osoby mniej sprzyjajace. Albo i ze grupki sie tworza..takie zycie.
0
@Adi123456789 nie, jakby ten obronca nie wbil glowa, to widac ze bramkarz by do niej rowniez nie dolecial.
6
@puyol_presidend5 przypadek? Nie sądzę...tęcza wraca jak boomerang ;)
0
@ptrx na weekend i samochodem? to nawet nie zdążyłbym fotki przy stadionie zrobić i wracać bym musiał.
2
@ptrx z całym majątkiem nie polecę tylko pewnie z plecakiem itp
0
@david89 współczuje, wschód?
0
Panowie Panie, za miesiąc mam 10tą rocznicę z żoną. Tak jeszcze dłuższy czas temu sobie myślałem by polecieć na weekend do Barcelony, później mi przeszło przez te obostrzenia a teraz pomysł wraca, i tu pytanie: jest sens tak spontanicznie polecieć tzn: piątek by w niedziele wrócić i coś zobaczyć w tym czasie? na camp nou wejsc? jak z obostrzeniami(oboje nie jesteśmy szczepieni), jak z hotelami? Samemu da radę ogarnąć bez większych problemów? Dzięki za podpowiedzi.
1
@zadafcb odradzał kontaktów z najbliższą rodziną, no więc tak zrobił, ograniczył z żoną a kochanka to nie rodzina ;)
0
@msmsms ja wiedziałem, że istnieje, ale nie znałem nazwy więc teraz łatwiej wygooglować ;)
nawet w myślach czytając o takich gadach, czytam głosem Krystyny Czubównej.
1
@Criss18Barca japierdziu...pamiętam :D do Dęblina 10h jechałem z przesiadkami..
2
@Gall oczywiście że widziałem,cała drużyna dała dupy a nie jednostki, i tu jest ten problem. Przy czym Krychowiak dla mnie od długiego czasu(dawno już przed turniejem) nie zaliczał sie do jak to nazwałeś "lepsi zawodnicy" :).
0
Piłka nożna to sport drużynowy, i niestety mając najlepszego napastnika na świecie, na świetnym poziomie rozgrywającego, solidnego obrońcę, jako drużyna nie istniejemy bo wokół nich mamy co mamy...szkoda tych pojedyńczych jednostek...
1
Strasznie dynamiczna robi się u nas pogoda, jak nie gorączka to mocne burze, trąby powietrzne i szybkie zmiany tej pogody. 20 lat temu jak pomyślę to takich rzeczy nie było w takiej skali.
tu od naszych sąsiadów południowych filmik:
https://m.facebook.com/groups/264027048150/permalink/10159512393028151/
1
@Bobo25 mam żonę, lubię zajrzeć na inne menu, ale nie znaczy że muszę zaraz się z tego menu nażreć ;) więc nie wiem skąd takie ździwienia u innych. Popatrzeć nie grzech.
0
@DanielVeB to chu..j w to :D
1
@Wittgenstein zapach benzyny spoko, ale musi być taki jak na stacji, jak się ulatnia a nie prosto z kanistra :)
ja lubię przykładowo jabłko obić ręką- zanim zjem :D tak żeby było zmiękczone i jakby "podstarzałe"- jeśli tak to można nazwać..
no i winogrono lubię takie już chwilę przed fermentacją :D
wkręcające się obroty v8, lub dawniejszych aut f1.
1
@LS Lewy trochę taki Trynkiewicz.
0
@NaFazieHitman inaczej, osobna marka inna, bazująca na powiedzmy rozwiązaniach marki z jabłuszkiem...co w tym dziwnego ?
Na testach chwalą, a wymagań wielkich nie mam.
Czy uważasz, że jak kupujesz coś na wzór czegoś, albo zamiennik że to od razu niema prawa działać?
0
@tomek8756 nie no domyśliłem się, taki dżołk. Tak czy siak, wolałbym wesele, nawet jakby grali Polacy, to na te 1,5h ktoś by coś wykombinował by obejrzeć.