0

można bronić Pedriego, że bramkarz nie ogarnął bo to fakt, jednak piłka była dosyć szybka i kozłująca a co najgorsze że w światło bramki...to przecież w najniższych ligach uczą by nie podawać do bramkarza w światło bramki bo 1 na tysiąc wejdzie przez nieszczęście..

1

@Encore co najważniejsze w tym poście, nasze piękne polskie "jeśli". Tak jak te jeśli pokonamy Szwecję .... :D no i na tym jeśli się często kończy.

5

@barcelonaLM @D10SLEO ja pierdziu, czuję się jak w domu :D sentyment powraca.

0

@Ghotti https://zapodaj.net/c929a6a6aa957.bmp.html ten z tyłu wiedział :D

edit: czy tylko mi się wydaje że on pokazuje środkowy palec?

1

@svensonFCB mp3 cutter online - strona, nie trzeba nic sciagac,.

1

@Szmulek jak można się cieszyć z czyjejś kontuzji? co za siano w glowie...

20

Verminator, mam sentyment do niego...kontuzje zniszczyły mu dużą część kariery ale zawsze gdy grał, to grał solidnie.

9

tak całkiem na poważnie, czym sobie Braithwite zasłużył na robienie z niego żartów za każdym razem, przecież to jest gość który I owszem niema umiejętności jakich by się oczekiwało ale pracuje jak wół w każdym meczu i oddaje serducho a że dostał propozycje od Barcy i przyjął? kto by nie przyjął..ja tam szanuję wszystkich, którzy pracują ciężko.

to tak jak z Paulinho, drwili wszyscy później coś nawet pograł i zrobili z niego Boga ze do teraz by chcieli powrotu.

0

@LS co to za klasy że liczą 40 osób i więcej? bo pierwszy raz o takich słyszę?
chyba że mówisz o prywatnych szkołach. I margines + ćpuny? to chyba nie podstawówka :D ?

0

@dawo17 szybki musi być, że wyrobili z Sevilli do St. Petersburga...

1

@eydeem tak, ale w innej branży-jednak nie musi bo uważam że wystarczy jej jako kobiecie, samotnej może gorzej lub też facetowi by było ale tak czy inaczej uważam że nie mają zle.

3

@eydeem ja nie jestem, ale moja żona jest, kolegi żona też. I tak, z perspektywy koleżanki, która jest od początku nauczycielka-to tak wlasnie jest jak to opisuja, jak im to wiecznie zle i wogole.

za to z perspektywy mojej zony, ktora sie przebranzowila i ktorys rok pracuje, to w porownaniu do tego jak pracowala u prywaciarza to jest o niebo lepiej, dodatki rozne, jak juz sie jest mianowanym to Cie ot tak zwolnic nie moga, wakacje 2 miesiace/ferie zimowe itp itd. W dodatku normalne godziny pracy no i w terminie.
a co do ludzi-to wszędzie tak jest, ze im wiecej osob tym wieksze prawdopodobieństwo ze sie znajda osoby mniej sprzyjajace. Albo i ze grupki sie tworza..takie zycie.

0

@Adi123456789 nie, jakby ten obronca nie wbil glowa, to widac ze bramkarz by do niej rowniez nie dolecial.

6

@puyol_presidend5 przypadek? Nie sądzę...tęcza wraca jak boomerang ;)

0

@ptrx na weekend i samochodem? to nawet nie zdążyłbym fotki przy stadionie zrobić i wracać bym musiał.

2

@ptrx z całym majątkiem nie polecę tylko pewnie z plecakiem itp

0

@david89 współczuje, wschód?

0

Panowie Panie, za miesiąc mam 10tą rocznicę z żoną. Tak jeszcze dłuższy czas temu sobie myślałem by polecieć na weekend do Barcelony, później mi przeszło przez te obostrzenia a teraz pomysł wraca, i tu pytanie: jest sens tak spontanicznie polecieć tzn: piątek by w niedziele wrócić i coś zobaczyć w tym czasie? na camp nou wejsc? jak z obostrzeniami(oboje nie jesteśmy szczepieni), jak z hotelami? Samemu da radę ogarnąć bez większych problemów? Dzięki za podpowiedzi.

1

@zadafcb odradzał kontaktów z najbliższą rodziną, no więc tak zrobił, ograniczył z żoną a kochanka to nie rodzina ;)

0

@msmsms ja wiedziałem, że istnieje, ale nie znałem nazwy więc teraz łatwiej wygooglować ;)

nawet w myślach czytając o takich gadach, czytam głosem Krystyny Czubównej.

1

@Criss18Barca japierdziu...pamiętam :D do Dęblina 10h jechałem z przesiadkami..

2

@Gall oczywiście że widziałem,cała drużyna dała dupy a nie jednostki, i tu jest ten problem. Przy czym Krychowiak dla mnie od długiego czasu(dawno już przed turniejem) nie zaliczał sie do jak to nazwałeś "lepsi zawodnicy" :).

0

Piłka nożna to sport drużynowy, i niestety mając najlepszego napastnika na świecie, na świetnym poziomie rozgrywającego, solidnego obrońcę, jako drużyna nie istniejemy bo wokół nich mamy co mamy...szkoda tych pojedyńczych jednostek...

1

Strasznie dynamiczna robi się u nas pogoda, jak nie gorączka to mocne burze, trąby powietrzne i szybkie zmiany tej pogody. 20 lat temu jak pomyślę to takich rzeczy nie było w takiej skali.

tu od naszych sąsiadów południowych filmik:
https://m.facebook.com/groups/264027048150/permalink/10159512393028151/

1

@Bobo25 mam żonę, lubię zajrzeć na inne menu, ale nie znaczy że muszę zaraz się z tego menu nażreć ;) więc nie wiem skąd takie ździwienia u innych. Popatrzeć nie grzech.

0

@DanielVeB to chu..j w to :D

1

@Wittgenstein zapach benzyny spoko, ale musi być taki jak na stacji, jak się ulatnia a nie prosto z kanistra :)

ja lubię przykładowo jabłko obić ręką- zanim zjem :D tak żeby było zmiękczone i jakby "podstarzałe"- jeśli tak to można nazwać..

no i winogrono lubię takie już chwilę przed fermentacją :D

wkręcające się obroty v8, lub dawniejszych aut f1.


1

@LS Lewy trochę taki Trynkiewicz.

0

@NaFazieHitman inaczej, osobna marka inna, bazująca na powiedzmy rozwiązaniach marki z jabłuszkiem...co w tym dziwnego ?

Na testach chwalą, a wymagań wielkich nie mam.
Czy uważasz, że jak kupujesz coś na wzór czegoś, albo zamiennik że to od razu niema prawa działać?

0

@tomek8756 nie no domyśliłem się, taki dżołk. Tak czy siak, wolałbym wesele, nawet jakby grali Polacy, to na te 1,5h ktoś by coś wykombinował by obejrzeć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?