KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@jeyx77x w którym miejscu?
pomijając że jakoś jak są dwie piłki na boisku to sędzia od ręki powinien zatrzymać akcję...
37
Angole poza 1 meczem wszystko u siebie na Wembley, finał również, pełny stadion Angoli...karnego na Sterlingu wczoraj sędziemu nawet nie chciało się weryfikować mimo, iż dostał sygnał z Varu. Przy dogrywce, tej minucie gry i tym wyniku, to był jego zasrany obowiązek poleźć do tego ekranu i chociaż udawać, że sprawdza to jeszcze dokładnie. Mam wrażenie że faktycznie ich trochę próbują przepchać....nie sądziłem, że będę kibicował w finale makaroniarzom no ale Forza Italia :)
0
@masq pytanie jest, czy on w ogóle będzie głosował...
1
@adambądkowski93 Mou ma coś w sobie że można go lubić i nie lubić zarazem :)
nie lubię za te jego czasem prowokujące zachowania do kibiców, natomiast lubię za czasem specyficzne poczucie humoru, wywiady z dzienikarzami etc.
0
@LS widuję, losowo, raz więcej raz mniej...na zewnątrz jeśli już to osoby starsze, stare wręcz, i w ten upał naprawdę jest to przykry widok.
2
@sokot a ja wierzę, że to nie 100 % premedytacji, bo jak się ogląda mecze, to widać że to nie jedyny raz gdzie Giorgio podobnie reaguje, nawet po jakimś wspólnym starciu z innym zawodnikiem...Gość przy tym jest inteligentny, i wiadomo że był stres, i Albie nie ujmuję za to że był skupiony, ale te machanie łapami i wykłócanie się to jednak średnio wygląda...a niema chyba meczu by Alba nie odwalił jakiegoś numeru...przecież jego to nawet sędzia liniowy chorągiewką potrafił prawie zabić.
2
jako piłkarz jest naprawdę przydatny, trochę taki Dani Alves lewej strony, jednak jak patrzę na jego zachowanie to często mi za niego wstyd jako piłkarza Barcy, przecież wczoraj te jego symulki jak dostał w twarz niby, położył się no ale akcja poszła dalej to szybko zapomniał i pobiegł dalej w siną dal...nie wspominając już o wykłucaniu się przed karnymi...Giorgio na pełnym luzie żarty a Alba gestykulował tak, że nie jeden włoch mógłby brac u niego lekcje.
0
@adambądkowski93 ktoś coś więcej podrzuci co to za platforma za ile etc?
1
@Elnuum dlatego dodałem że nie wiedziałem skąd się to wzięło- teraz obejrzałem-dzięki za wyjaśnienie ;)
7
Leo Messi po nietrafionym rzucie karnym Yerry’ego Miny wołał do Kolumbijczyka: „Zatańcz teraz! Zatańcz teraz!”.
źródło: Barca Live...
nie widziałem meczu, ale czyżby Mina coś odwalił czy po prostu Messiemu na tyle ulżyło bo z fair play za wiele wspólnego to niema(tak wiem wiem emocje itp)
0
@Pilka_jest_okragla myślał że wjedzie na dożywotni wózek rencisty w Barcelonie w ten sposób:
a wyjdzie w ten:
5
@DLFCB in Martin we trust! oh jakbym się cieszył jakby tak w 89 minucie trafił na to skromne 1:0 dla Duńczyków ;)
2
@Deviler taka mentalność, jednak powiedzienie "cudze chwalicie, swego nie znacie" musiało się skądś wziąć.
3
@Kamilos84 wszyscy razem do mikrofonu: "Kogo wina?"
Wina Tuska!
1
@Yosemite widząc jakość tych nagrań oraz nazwiska jak Crespo, którzy mają już 46 lat, zaczynam czuć się staro...
0
@IbrahimAfellay nie
6
@Suzu ", za tydzień będę miał ostatnia okazję żeby się odezwać a to i tak przez snapa kolegi "
wytłumacz mi, jak to się odbywa? bo rozumiem że nie w 4 oczy?
Przeprosiny "wirtualne" wg. mnie są na tym samym poziomie, co zwolnienie Benhakkera SMSem :)
17
@VenoM head and shoulders
0
@Kengo ah te spontaniczne filmiki z krajów azjatyckich...
31
@normasubiektywna lepiej późno nić wcale...wierzę że te słowa są szczere a nie pod publiczkę a to powinno wystarczyć.
0
pytanie do znawców: po co pickford przy strzale prosto w niego na wysokość twarzy, wybija piłkę i przy tym podnosi nogi jakby to mial być skok o upada? bo widowiskowo bardziej to nie wygladalo a w razie dobitki musial jeszcse czas tracić ma wstawanie..
0
Na netflixie jest dużo filmów i seriali Hiszpanskich...są w dużej mierze bardzo dobre, tak samo jak gra aktorska jest na wysokim poziomie. Również w piłce nożnej aktorów mają wyśmienitych jednak jeszcze do Włochów to im wiele brakuje.
2
nie wiem czy z taką grą Włochów, ktokolwiek jest w stanie im zagrozić...jak wściekle pitbulle
1
@Davvd to jeszcze niech powtórzą mecz z Irlandią za rękę Henry'ego...
2
czy wiadomo, dla której drużyny w tym meczu zagra Figo?
29
@DonMatteo901 i znowu to samo, jedna debilna frakcja walczy z druga debilna frakcja....i to nie jest walka na lepsze postulaty dla kraju tylko jak to napisal: wspolny nadrzedny cel, odsunac Pis od waldzy.
Dla mnie nadrzednym celem, byloby stworzenie takiego programu, dla wszystkich Polakow, by czuli ze to jest "lepsza zmiana"-tym samym odsuneliby Pis od wladzy szybko...no ale skupiaja sie wiecznie na walce Polsko-Polskiej...
2
@RomanHoffer często tak jest jak mówisz, starasz się i nie odmawiasz, i dlatego Ci przełożony dokłada, bo wie że nie odmówisz, więc woli iść tą drogę jak z kim innym(kto przykładowo nie od razu się zgadza odmawia), ja bym zaczął stopniowo, nie po złości.
Powiedz że możesz w sobotę ale rano bo masz jakieś tam zajęcie "X" i nie dasz rady, albo z góry uprzedz, nie szantazuj od razu ze albo tak albo wcale..małymi kroczkami pokazuj że możesz, ale nie koniecznie to co on zawsze chce. Tak by widział że chcesz pomóc no ale nie zawsze tak jak on to sobie wyobraża.
1
@paquito88 :) sama nazwa może i spoko, ale bałbym się go tak nazwać żeby mi kontuzji co chwilę nie łapał ;)
0
@udarpawarotam w sensie Duda? w sumie krótkie i sprytne :D
1
@skelert o, albo Zlatan :)