0

@Piorun mea culpa :) bo mi pokazuje 9 godzin temu czyli 3:00 w nocy

0

@Piorun a to wczoraj znowu grali? przeoczyłem coś chyba :D

1

@Yosemite Ale Ibra też ładnie na dupie posadził Ramosa

2

@pt9 dodaj że kolega pytał bo jest ciekawy :)

0

@tristan87 @RO1991 @Kvothe07 @MesQueUnClub_87 @Bobo25
zapisałem, ten kto prawidłowo wynik wytypował, i zaprosił do gry 10 osób, polubił ten post i udostępnił dostanie rozciągniętą koszulkę jako znak,szybkości którą wręczy Krychowiak.

2

@RO1991 Isak to kocur....ale o tym akurat kibice Barcelony również mieli szansę sie przekonać :)

0

o której dziś gramy ze Słowakami? jak nastroje? jakie wyniki obstawiacie?

7

@AmigoBlancos jak sobie przypomnę mecz Polska:Japonia to mnie zalewa na myśl o tej chęci zakończenia meczu przez obie drużyny już od 70tej minuty...

zresztą, my jesteśmy drużyną, dla której (z wyjątkiem ostatnieg Euro) zakwalifikowanie sie jest sukcesem, i na tych laurach spoczywamy.

1

@Kwasiak98 i po tych 9ciu latach od wywiadu nadal aktualne..
@Barca1992 tak, i za każdym razem jak gdzieś widzę wspominanie jego osobowości, automatycznie przypomina mi się sposób, w jaki go pożegnano i jak go potraktowano...człowiek najchętniej sam by go za to przeprosił w imieniu Polaków, by nie miał takiego wyobrażenia o reszcie..

2

Brawo Laporta, brak Wijnalduma to dobre wzmocnienie!

0

@Songo91 dziękuję, szkoda że nie zdążyłem na walkę znajomka :(

0

ma ktos linka do streama ksw?czy to juz po wszystkim?

1

@myscooter jestem za otwartością i tolerancją ale jakoś razi w oczy to wieczne udowadnianie jak u nas jest źle, jaki to mamy chory kraj i jak w nim się ciężko żyje osobom "tolerancyjnym". Wrzucanie codziennych postów o tematyce jak gdzieś jest wspaniale, a jak u nas ciężko jest w moim odczuciu swoistą krucjatą tęczy :)

no i co któryś avatar w tęczowe barwy, jakoś nie zauważyłem za to, by inni tak się narzucali i w avatarach mieli przykładowo symbole jakieś prawicowe/czy też homofobiczne/antyLGBT etc dla kontrastu.

24

Ktoś kolegów pozapraszał na fcbarca.com by nawracać innych użytkowników czy w czym rzecz? bo wygląda to na skomasowaną akcję w formie krucjaty kolorowej tęczy.

2

@Khajio każdy głupek wali w słupek :D

24

Gdy nie oglądałeś meczu , ale chcesz poczytać komentarze by się dowiedzieć jak zagrał Messi i sobie jakieś wyobrażenie wyrobić czytasz La Bamble:
https://zapodaj.net/images/ee2ef04c9f976.png

21

x:Dzień Dobry!
y:Dzień Dobry!
x: Kim jest Pan z zawodu?
y: z zawodu, jestem synem słynnego ojca
x: witamy w zespole!

8

@Rastafarnianin Sam znam parę, która z tej metody skorzystała i dziś są szczęśliwą rodzinką, która doczekać się nie mogła potomstwa. A uwierzcie, nawet najbardziej kochająca się para, może mieć mega kryzys, jeśli oboje chcą a nie mogą mieć dzieci i niestety często prowadzi to do tego, że się niestety rozstają. Szkoda.

1

@MontelQ serio? Dlaczego niby?

1

@Mroziu a Ty myślisz, że jak jest święto to wszyscy świętują? ale zatankować byś auto chciał by pojechać gdzieś "świętować", albo żeby w razie wypadku ktoś Cię w szpitalu przyjął? czy też w razie awarii prądu, ktoś się tym zajął, albo zwyczajnie zrobił w piekarni pieczywa bo rano przecież też byś chciał jakieś świeże bułeczki?

0

@dawidz4 no ja w sumie podobnie, tylko zamiast trance, jakiś rmf leci, zamiast kawy redbull, a rambla to tak z dolotu :)

2

pozdrowienia dla tych, którzy w "długi" weekend, męczą się w pracy :)

2

@kkbarca ale żeby tak nóż w lewej ręce trzymać???

uprzedzając: tak wiem, że może odbicie lustrzane itp itd. :D

0

@DonMatteo901 ale Gnój

1

@DaPidejpi co za wariat...niektórzy mdleją na widok strzykawki ;)

16

@barcelonaLM jprdl. to jeszcze będzie trenerowi mówił, jak drużyna ma grać...oczywiście jeśli to nie fejur.

0

@Bykunn są pionowe, jest nawiązanie do herbu...owszem te pionowe różnej grubości, ale myślę że to i tak mniejszy szok niż koszulki ku chwale Rakitica.

0

Nie wiem jak Wam, ale mi się nawet bardzo podoba ta wersja:
https://zapodaj.net/images/a3ea6978a3d37.jpg

0

@Quavosk no prawdziwe, smutne tylko że wśród naszego społeczeństwa jest tylu "tłuków", co prostej sprawy nie rozumieją i dalej w to wierzą.

0

@Cwaniak4 jakaś rasa?kundelek?ja mam okazję przygarnąć szczeniaka border collie-i bardzo mi się te pieski podobają, inteligentne, nie małe krzykliwe ale też nie olbrzymy powalające dzieci. Mi polecają suczkę, że niby wierniejsza, posłuszna bardziej itp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?