KrystianR
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piorun mea culpa :) bo mi pokazuje 9 godzin temu czyli 3:00 w nocy
0
@Piorun a to wczoraj znowu grali? przeoczyłem coś chyba :D
1
@Yosemite Ale Ibra też ładnie na dupie posadził Ramosa
2
@pt9 dodaj że kolega pytał bo jest ciekawy :)
0
@tristan87 @RO1991 @Kvothe07 @MesQueUnClub_87 @Bobo25
zapisałem, ten kto prawidłowo wynik wytypował, i zaprosił do gry 10 osób, polubił ten post i udostępnił dostanie rozciągniętą koszulkę jako znak,szybkości którą wręczy Krychowiak.
2
@RO1991 Isak to kocur....ale o tym akurat kibice Barcelony również mieli szansę sie przekonać :)
0
o której dziś gramy ze Słowakami? jak nastroje? jakie wyniki obstawiacie?
7
@AmigoBlancos jak sobie przypomnę mecz Polska:Japonia to mnie zalewa na myśl o tej chęci zakończenia meczu przez obie drużyny już od 70tej minuty...
zresztą, my jesteśmy drużyną, dla której (z wyjątkiem ostatnieg Euro) zakwalifikowanie sie jest sukcesem, i na tych laurach spoczywamy.
1
@Kwasiak98 i po tych 9ciu latach od wywiadu nadal aktualne..
@Barca1992 tak, i za każdym razem jak gdzieś widzę wspominanie jego osobowości, automatycznie przypomina mi się sposób, w jaki go pożegnano i jak go potraktowano...człowiek najchętniej sam by go za to przeprosił w imieniu Polaków, by nie miał takiego wyobrażenia o reszcie..
2
Brawo Laporta, brak Wijnalduma to dobre wzmocnienie!
0
@Songo91 dziękuję, szkoda że nie zdążyłem na walkę znajomka :(
0
ma ktos linka do streama ksw?czy to juz po wszystkim?
1
@myscooter jestem za otwartością i tolerancją ale jakoś razi w oczy to wieczne udowadnianie jak u nas jest źle, jaki to mamy chory kraj i jak w nim się ciężko żyje osobom "tolerancyjnym". Wrzucanie codziennych postów o tematyce jak gdzieś jest wspaniale, a jak u nas ciężko jest w moim odczuciu swoistą krucjatą tęczy :)
no i co któryś avatar w tęczowe barwy, jakoś nie zauważyłem za to, by inni tak się narzucali i w avatarach mieli przykładowo symbole jakieś prawicowe/czy też homofobiczne/antyLGBT etc dla kontrastu.
24
Ktoś kolegów pozapraszał na fcbarca.com by nawracać innych użytkowników czy w czym rzecz? bo wygląda to na skomasowaną akcję w formie krucjaty kolorowej tęczy.
2
@Khajio każdy głupek wali w słupek :D
24
Gdy nie oglądałeś meczu , ale chcesz poczytać komentarze by się dowiedzieć jak zagrał Messi i sobie jakieś wyobrażenie wyrobić czytasz La Bamble:
https://zapodaj.net/images/ee2ef04c9f976.png
21
x:Dzień Dobry!
y:Dzień Dobry!
x: Kim jest Pan z zawodu?
y: z zawodu, jestem synem słynnego ojca
x: witamy w zespole!
8
@Rastafarnianin Sam znam parę, która z tej metody skorzystała i dziś są szczęśliwą rodzinką, która doczekać się nie mogła potomstwa. A uwierzcie, nawet najbardziej kochająca się para, może mieć mega kryzys, jeśli oboje chcą a nie mogą mieć dzieci i niestety często prowadzi to do tego, że się niestety rozstają. Szkoda.
1
@MontelQ serio? Dlaczego niby?
1
@Mroziu a Ty myślisz, że jak jest święto to wszyscy świętują? ale zatankować byś auto chciał by pojechać gdzieś "świętować", albo żeby w razie wypadku ktoś Cię w szpitalu przyjął? czy też w razie awarii prądu, ktoś się tym zajął, albo zwyczajnie zrobił w piekarni pieczywa bo rano przecież też byś chciał jakieś świeże bułeczki?
0
@dawidz4 no ja w sumie podobnie, tylko zamiast trance, jakiś rmf leci, zamiast kawy redbull, a rambla to tak z dolotu :)
2
pozdrowienia dla tych, którzy w "długi" weekend, męczą się w pracy :)
2
@kkbarca ale żeby tak nóż w lewej ręce trzymać???
uprzedzając: tak wiem, że może odbicie lustrzane itp itd. :D
0
@DonMatteo901 ale Gnój
1
@DaPidejpi co za wariat...niektórzy mdleją na widok strzykawki ;)
16
@barcelonaLM jprdl. to jeszcze będzie trenerowi mówił, jak drużyna ma grać...oczywiście jeśli to nie fejur.
0
@Bykunn są pionowe, jest nawiązanie do herbu...owszem te pionowe różnej grubości, ale myślę że to i tak mniejszy szok niż koszulki ku chwale Rakitica.
0
Nie wiem jak Wam, ale mi się nawet bardzo podoba ta wersja:
https://zapodaj.net/images/a3ea6978a3d37.jpg
0
@Quavosk no prawdziwe, smutne tylko że wśród naszego społeczeństwa jest tylu "tłuków", co prostej sprawy nie rozumieją i dalej w to wierzą.
0
@Cwaniak4 jakaś rasa?kundelek?ja mam okazję przygarnąć szczeniaka border collie-i bardzo mi się te pieski podobają, inteligentne, nie małe krzykliwe ale też nie olbrzymy powalające dzieci. Mi polecają suczkę, że niby wierniejsza, posłuszna bardziej itp.